Şimdi Ara

KABLO TV YENİ KANAL İSTEKLERİ [ANA KONU] (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
420
Cevap
4
Favori
62.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @serdar_ayberk Hocam Smithsonian Channel HD kanalını da listeye dahil edebilir misiniz?

Kanal hakkında kısaca bilgi vereyim. Kanal Love Nature kanalının kardeş kanalı. Program türleri genel olarak Tarih ve Gizem, Hava ve Uzay, Bilim ve Buluş, Pop Kültür ve Doğal Dünya konularını içeriyor.
    http://www.triplay.com.tr/tr/channels#129
  • engineer.man E kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Kanalı detaylı incelemedim de kanalı biliyorum. Türkiye'de yayını bulunmayan kanalların getirilmesi zor diye listeye eklemeyi pek tercih etmiyorum. Kanalın maliyeti de daha çok oluyor. Ama bu kanal Türkiye'de yayın yapma isteği olduğu ile ilgili haberler de görmüştüm, bu kanalı ile ilgili istekler varsa listeye ekleyeyim. Kanalın Viacom'a ait olduğunu bilmiyordum. İçeriğe bakarken onu da gördüm. Kanal MTV,Nickelodeon grubuna ait bir kanalmış. Bu kanalın Türkiye yayın hakları paylaştığınız gibi Triplay'de.
  • serdar_ayberk S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler forumdaş. Öğrendiğim kadarıyla, aslında kanalın platformlara eklenmemesinin nedeni yine platformlar. Grup uzlaşıcı tüm kanallarını vermek istiyor ama platformlar sorun çıkarıyor. Hatta şöyle de bir bilgi vereyim Love Nature kanalı için Kablo TV ve başka bir platform pazarlık yaptı ama anlaşamadı platformların kendilerinden kaynaklı. Şu an için Kablo TV'nin TriPlay ile bir görüşmesi de yok maalesef.
  • Rica ederim, yine de isteğinizi listeye ekliyorum History Channel tek platformda yayını devam ediyor,ondan da çıkarılırsa gelme ihtimali olmayacağı için listeden kaldırılması gerekecek. Bu kanalda o zamana kadar hiçbir platforma eklenmezse History Channel ile birlikte gelme ihtimali olmadığından listeden çıkarılır.

Tüm istenilen kanalları değil de, çok istenilenleri listeye koymak çok istenilen kanalların eklenme ihtimalini arttırabilir. O nedenle listeye tüm istekleri eklemedim. Ücretsiz yayın yapan kanalları da eklemiyorum. Bence de @Wakanda'nın yazdığı Tivibu Spor kanalı platforma eklense güzel olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar_ayberk -- 12 Temmuz 2020; 13:19:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdar_ayberk

Rica ederim, yine de isteğinizi listeye ekliyorum History Channel tek platformda yayını devam ediyor,ondan da çıkarılırsa gelme ihtimali olmayacağı için listeden kaldırılması gerekecek. Bu kanalda o zamana kadar hiçbir platforma eklenmezse History Channel ile birlikte gelme ihtimali olmadığından listeden çıkarılır.

Tüm istenilen kanalları değil de, çok istenilenleri listeye koymak çok istenilen kanalların eklenme ihtimalini arttırabilir. O nedenle listeye tüm istekleri eklemedim. Ücretsiz yayın yapan kanalları da eklemiyorum. Bence de @Wakanda'nın yazdığı Tivibu Spor kanalı platforma eklense güzel olur.
    Tivibu Spor, BBC Earth güzel kanallar zaten istek yapılmış hocam. Tivibuya şikayet açtım aradılar konuştum sanırım eklenmek için para isteniyormuş ve onlarda kimseye para ödemeyi düşünmüyorlar gibi görünüyor.

• Wakanda W kullanıcısına yanıt
    Şifresiz (ücretsiz) yayın yapan kanalların platformlara ücret ödemesi gerekebiliyor. beIN'in diğer spor kanalları platformda olduğu için beIN Sports Haber kanalı Kablo TV'ye eklendi. Diğer platformlarda ise beIN Sports Haber kanalı yayın yapmıyor.

Basketbol Ligi bu sene salgından dolayı devam edemedi. Bu sene TRT bazı basketbol karşılaşmalarını yayınlamıştı.
  • quote:

Şifresiz (ücretsiz) yayın yapan kanalların platformlara ücret ödemesi gerekebiliyor. beIN'in diğer spor kanalları platformda olduğu için beIN Sports Haber kanalı Kablo TV'ye eklendi. Diğer platformlarda ise beIN Sports Haber kanalı yayın yapmıyor.

Basketbol Ligi bu sene salgından dolayı devam edemedi. Bu sene TRT bazı basketbol karşılaşmalarını yayınlamıştı.
    Bilgi için teşekkürler hocam. Tivibu bir platform kanalı bu nedenle Kablo TV'ye para ödeyeceğini sanmıyorum. Ellerinde birçok spor organizasyonu var bunları platformdan gösterince platform abone kazanacak, Tivibu'dan para istiyorlarsa ben Tivibu olsam gelmem. Uyduda Türksat'ın ve zaten oraya astronomik rakamlarda bir TP kira bedeli ödüyorlar.
  • Wakanda W kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Ücretsiz yayınlayınca daha çok kişiye ulaşabildiği için reklam geliri de kanalların daha çok oluyordur. Ücretli kanallarıyla ilgili beIN Sports gibi bir anlaşma yapılmadıktan sonra gelmesi zor görünüyor. Bir platform farklı bir platforma ücret ödemek istemez. Uyduda TP kiralamalarının maliyeti var da onun durumu farklı,ulaştığı insan sayısı da çok,reklam içinde uydu yayınının olması önemli.
  • serdar_ayberk S kullanıcısına yanıt
    Bir facebook sayfasında History kanalının Kablo TV ve D-Smart'la görüşmede olduğu yazılmış. Sadettin Saran'da D-Smart için sorulan soruya inşaAllah cevabını vermiş, Kablo TV için soran görmedim. Yani sayfanın aldığı duyumun bir kısmı da olsa onaylamış Sadettin Saran, bizim platform içinde doğru olduğunu düşünüyorum.
  • quote:

Rica ederim. Ücretsiz yayınlayınca daha çok kişiye ulaşabildiği için reklam geliri de kanalların daha çok oluyordur. Ücretli kanallarıyla ilgili beIN Sports gibi bir anlaşma yapılmadıktan sonra gelmesi zor görünüyor. Bir platform farklı bir platforma ücret ödemek istemez. Uyduda TP kiralamalarının maliyeti var da onun durumu farklı,ulaştığı insan sayısı da çok,reklam içinde uydu yayınının olması önemli.
    Eldeki tüm verileri değerlendirdiğimizde Tivibu Spor'un gelme ihtimali çok zor görünüyor.
  • Duyumun doğru olup olmadığı yakında belli olur.

Wakanda bence de zor gelmesi zor görünüyor.
  • Keşke MTV gelse
  • arkadaşlar...kablolu yayına eklenmesi şart dünyaca meşhur yeni kanallar:...tele-5 almanya...channel-4 ingiltere...raidue italya...nrj fransa...bbc earth ingiltere...bvn hollanda...srf-2 isviçre...kabel eins almanya...rete-4 italya...
  • HD çocuk kanalı eklenmeli bir an önce.

En rahat eklenebilecek kanal Boomerang HD

Alternatif olarak Nickelodeon HD eklenebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşım...serdar ayberk...kablolu yayın şebekesine yeni kanal istekleri topiğine yazılan kanallardan sizce hangileri platforma en geç 2021 yılına kadar eklenir merak ederim...
  • kartilkisi kullanıcısına yanıt
    İsteklerimizden eklenen olursa güzel olacak. Bu konuda bilgi sahibi değilim. Forumda çok istenilen kanalları ilk mesajda belirttim.
  • en fazla belgesel kanalı kablotv'de türkiyedeki platformlar arasında
  • Bende bu hafta kablonete geçtim sorun yaşamadım. İnternet hızlı, conax modül ile tv bağlantısı yapıldı. Radyo sayısı çok az 11 tane radyo kanalı var. Talep olarak mail attım 2-3 gün oldu dönüş olmadı.

• Yağmur başladı bostancı tarafında gitti yayınlar, internet. bu bölgede çok sık karşılaşıyorım

• Ekleneceğini zannetmiyorum ama gene de yazayım:

Halk tv, tele1, krt tv.

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.