Şimdi Ara

KABLO TV YENİ KANAL İSTEKLERİ [ANA KONU] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
420
Cevap
4
Favori
61.911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar...teledünya digital kablolu yayın platfromunun şebekesine eklenmesini istediğim uydu yayınlarının üzerinden izlediğimiz avrupa özel televizyon kanalları:almanya-rtl 2...sat 1...pro 7...italya-canale 5...italia 1...rete 4...fransa-nt-1...rtl-9...polonya-tele-5...tvp-2...dikkatinizi çekerim...bilgilerinize sunarım...saygılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: engunaydin

quote:

Orijinalden alıntı: -JeRoMaX-

Artık ne ekledikleri kanaldan haberleri var.Ne de maillerden.HacıDünya yaptılar platformu.

Zaten bu konuda iyi niyet konusu olmuş. Teledünya varsa yandaş hemen ekler bakınız ATV HD ve SD kanalları... Ama istenenleri eklemez.

Valla ben de FOX Crime isterim ama eklemezler o yüzden makul davranıp daha olabilecek şeyler istemeye karar verdim.

Mesela

Fox Arabia açılsın onu eklesinler; CSI Miami, CSI Newyork falan yerine CSI Mekke, CSI Ürdün dizileri çekilsin...

Law & Order serisi yerine Hijab & Order olabilir.

Bir de bir istirhamım olacak hazretlerden. Bu Teledünya bir aile platformu, erotik kanal olmamalı. Ne o öyle bazı Türk kanallarının hali, Türk kanalları tümden kaldırılsın. Dansözler, mansözler, ahlaka mugayir kıyafetler magazin programları... Yazık değil mi bu milletin haya duygularını incitiyor, zedeliyorsunuz. Bir de isimleri Hacıdünya olacak. Tez o kanalların kelleleri vurula, yayınları kesile, uplink cihazları taşlana... Haramdan korkmaz mısınız bre gafiller...

Gençlik dizisi diye Türk gençlerine cinayet,tecavüz olaylarını seyrediyorlar,Türk gençliğini düşünen başka devletler,çocuklar düşünen yine başka devletler.Her alanda yenilik yapıldı,artık şu Tvlerde çeki düzen verilsin.Eğitici bebek kanalları açmak yasaklansın,sanki Türkiye'yi 0-10 yaş arası kurtardı,her kanalda eğitici program.Zehirli ilaç reklamı yayınlasalar tüm gün daha yararlı olur.

Kanal D'deki Kavak Yellerine bak Disney Channel'deki gençlik dizilerine bak.Hangisi daha zararlı.Anlamıyorum Türk medyacılığını.RTÜK boşuna mı duruyor acaba,ben şahsim adıma bu yaşa kadar tek çizgifilm kanalıyla büyüdüm.Şimdikileri toplasan kat trilyonla çarpsan tek bir yapımın kalitesine ulaşamaz(Disney ve Nick hariç).

Daha Türkiye medyacılığında çocukların,gençlerin izlediği yapımları görüyorsunuz halkın duyguları kimi ilgilendirir ki.RTÜK saat 21:30'da hadi yatağa işaretini koymasa zaten Türkiye'de kimse uyumayacak zaten.Artık bir el atılmalı yayınlara...
  • quote:

quote:

quote:

Artık ne ekledikleri kanaldan haberleri var.Ne de maillerden.HacıDünya yaptılar platformu.

Zaten bu konuda iyi niyet konusu olmuş. Teledünya varsa yandaş hemen ekler bakınız ATV HD ve SD kanalları... Ama istenenleri eklemez.

Valla ben de FOX Crime isterim ama eklemezler o yüzden makul davranıp daha olabilecek şeyler istemeye karar verdim.

Mesela

Fox Arabia açılsın onu eklesinler; CSI Miami, CSI Newyork falan yerine CSI Mekke, CSI Ürdün dizileri çekilsin...

Bir de bir istirhamım olacak hazretlerden. Bu Teledünya bir aile platformu, erotik kanal olmamalı. Ne o öyle bazı Türk kanallarının hali, Türk kanalları tümden kaldırılsın. Dansözler, mansözler, ahlaka mugayir kıyafetler magazin programları... Yazık değil mi bu milletin haya duygularını incitiyor, zedeliyorsunuz. Bir de isimleri Hacıdünya olacak. Tez o kanalların kelleleri vurula, yayınları kesile, uplink cihazları taşlana... Haramdan korkmaz mısınız bre gafiller...

Gençlik dizisi diye Türk gençlerine cinayet,tecavüz olaylarını seyrediyorlar,Türk gençliğini düşünen başka devletler,çocuklar düşünen yine başka devletler.Her alanda yenilik yapıldı,artık şu Tvlerde çeki düzen verilsin.Eğitici bebek kanalları açmak yasaklansın,sanki Türkiye'yi 0-10 yaş arası kurtardı,her kanalda eğitici program.Zehirli ilaç reklamı yayınlasalar tüm gün daha yararlı olur.

Kanal D'deki Kavak Yellerine bak Disney Channel'deki gençlik dizilerine bak.Hangisi daha zararlı.Anlamıyorum Türk medyacılığını.RTÜK boşuna mı duruyor acaba,ben şahsim adıma bu yaşa kadar tek çizgifilm kanalıyla büyüdüm.Şimdikileri toplasan kat trilyonla çarpsan tek bir yapımın kalitesine ulaşamaz(Disney ve Nick hariç).

Daha Türkiye medyacılığında çocukların,gençlerin izlediği yapımları görüyorsunuz halkın duyguları kimi ilgilendirir ki.RTÜK saat 21:30'da hadi yatağa işaretini koymasa zaten Türkiye'de kimse uyumayacak zaten.Artık bir el atılmalı yayınlara...

Ben şaka yapmıştım yerli kanallarla ilgili. Ama toptan kalitesizlik akıyor, kalitesiz seçimler yapan halk kalitesiz kanalları seçiyor demek ki, bu kanallar o saçmasapan yerli dizileri ile izleniyor ki bu sektör böyle gidiyor. TNT geldi 2 sene dayanamadı. Fox geldi yine aynı kalitesizliğin parçası oldu.

Aslında yeri geldikçe söylerim Teledünya kanal getirmesin artık, platform getirsin. D-Smart'ı da Digitürk'ü de platforma getirsin isteyen de istediğine üye olsun. D-Smart ile Digitürk'ü toplasan kendisine özel kaç kanalı var? Ortak kanallar mesela ulusallar 3 şifreleme sistemi ile şifrelenir isteyen de ilave olarak digitürke veya dsmarta özgü kanalları izler.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Mesela

Ben şaka yapmıştım yerli kanallarla ilgili. Ama toptan kalitesizlik akıyor, kalitesiz seçimler yapan halk kalitesiz kanalları seçiyor demek ki, bu kanallar o saçmasapan yerli dizileri ile izleniyor ki bu sektör böyle gidiyor. TNT geldi 2 sene dayanamadı. Fox geldi yine aynı kalitesizliğin parçası oldu.

Aslında yeri geldikçe söylerim Teledünya kanal getirmesin artık, platform getirsin. D-Smart'ı da Digitürk'ü de platforma getirsin isteyen de istediğine üye olsun. D-Smart ile Digitürk'ü toplasan kendisine özel kaç kanalı var? Ortak kanallar mesela ulusallar 3 şifreleme sistemi ile şifrelenir isteyen de ilave olarak digitürke veya dsmarta özgü kanalları izler.

Kanalların seçimlerle ilgisi yok.Siyaset yasak forumda.Kötülediğiniz partiyi bilmiyorsunuz,40-50 yaşındakiler bile Türkiye'nin neler yaşadığını bilmiyor.O yüzden bilmedikleri insanları seçiyorlar.Dünyaya çay çıkaran Karadenizde ''ÇAY,ŞEKER'' sıkıntısı yaşandı, o zamanki iktidar şuan ki insanların taptıkları.Şimdi böyle bir sorun var mı?YOK.Yokluk bilinmedi bu yüzden bu kadar nankör bir toplumdayız.Eskiler o günleri yaşadı,o yüzden iktidar değil o parti.Parti ismi vermiyorum,konuda siyasi bölüm değil.Bilginiz var yada yok partileri kanallarla bağdaştırmayın.Bu tarz konular tartışmaya yol açabilir.Bu konuyuda kapatalım.

Dediğiniz fikiride nasıl yapacaklar.Digitürk-D-Smart kendi kanallarıyla üye topluyor.Sebepsiz yere niye kanallarını rakip platfromda yayınlasın ki.Değil kablo kanalları uluslararası kanalları bile tekellerine almışlar sonuç olarak.İmkansız yani.

TNT olayınıda çok tartışmıştım.Diyecek söz yok CNBC-e,e2,Universal,FX var halen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KibreN -- 27 Mayıs 2011; 13:29:57 >
  • quote:

Kanalların seçimlerle ilgisi yok.Siyaset yasak forumda.Kötülediğiniz partiyi bilmiyorsunuz,40-50 yaşındakiler bile Türkiye'nin neler yaşadığını bilmiyor.O yüzden bilmedikleri insanları seçiyorlar.Dünyaya çay çıkaran Karadenizde ''ÇAY,ŞEKER'' sıkıntısı yaşandı, o zamanki iktidar şuan ki insanların taptıkları.Şimdi böyle bir sorun var mı?YOK.Yokluk bilinmedi bu yüzden bu kadar nankör bir toplumdayız.Eskiler o günleri yaşadı,o yüzden iktidar değil o parti.Parti ismi vermiyorum,konuda siyasi bölüm değil.Bilginiz var yada yok partileri kanallarla bağdaştırmayın.Bu tarz konular tartışmaya yol açabilir.Bu konuyuda kapatalım.

Dediğiniz fikiride nasıl yapacaklar.Digitürk-D-Smart kendi kanallarıyla üye topluyor.Sebepsiz yere niye kanallarını rakip platfromda yayınlasın ki.Değil kablo kanalları uluslararası kanalları bile tekellerine almışlar sonuç olarak.İmkansız yani.

TNT olayınıda çok tartışmıştım.Diyecek söz yok CNBC-e,e2,Universal,FX var halen.

tapmaktan kastın nedir arkadaşım ? siyaset yasak diosunda yapmışın yapacağın siyaseti.. kim neye tapıomuş ? putperestmi bu insanlar anlamadım..

kötülenen parti ne yapıyormuş ? kötü yaptığı şey neymiş ? kaset mi ? kendi araçlarıyla kızılaya erzak dağıtımında yardım etmesimi ?

o zaman yoktu şimdi var.. hayaldi gerçek oldu diyorsun yani.. çok incesin..

teledünya.. 9 tlye fiyat performans.. digiturk lig tvye dua etsin.. d-smartta uefada takımlarımız devam edecekte ocakdan sonrasına satış yapabilecek..
  • Investegation Discovery ve Discovery Science istiyorum açıkçası. Discovery ve Nat - Geo dışındaki belgesel kanalları yeterli düzeyde değil bence.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Mesela

Kötülediğim parti? Kalitesiz seçimler yapan bir halktan bahsediyorum ve TV kanallarından.

Gelelim yorumlarınıza. Somut veri yok, çay-şeker sıkıntısı yaşandı diyorsunuz zamanı belli değil ki muhtemelen Çernobil facisasının yaşandığı zamandan bahsediyorsunuz. Ya da daha eskilere gidiyorsunuz ve 2. Dünya savaşı yıllarında Alman orduları Edirne sınırına dayanmış, İsmet Paşa Cumhurbaşkanı ve Türkiye savaşta tarafsız kalmış. Genç Cumhuriyet dünya ekonomik krizi ile beraber darboğazda (Dünya ekonomik krizi tarihin en büyük kriziydi, 2. dünya savaşını ve yüzbinlerce ölümü getirdi.) Böylesi bir ortamda başarılı bir siyaset ile Türkiye savaşa girmemiş, ne zaman biteceği belli olmayan bir savaş ve eldeki sınırlı kaynaklar. Sınıra dayanmış Alman ordularının baskıları ile Türkiye mühimmat sağlıyor, o zor şartlar altında Alman ordusunu besliyor.

İsmet Paşa karneye bağladı, belki aç bıraktı ama çocukları babasız bırakmadı ki o sayede varsınız. Dedelerimiz anlamsız bir savaşın içinde şehit düşmediği için bugün yaşıyoruz ve nankörlükle insanları cahilce suçlarken nankörlüğün kralını hayatınızı borçlu olduğunuz İsmet Paşa'ya yapıyoruz!!!

Kanalların seçimlerle ilgisi yok!!!!

ATV Haber HD ve ATV HD babamızın hayrına açılmadı, HD merakı olan insanlara hitap eden bu kanallar seçimler öncesi insanların siyasi tercihlerini etkileme faaliyetlerinde kullanılmak için açıldı. Finansmanını da bu millet yaptı. Hani bir yanda Seda Sayan'ın oğluna 600 bin liraya oyuncak aldığı bir yanda da 50 sene çalışıp o oyuncağın parasını kazanamayan millet var ya işte o millet!!!!

O günleri yaşamamışlar.... Yahu ekonomi rezil durumda, stagflasyon seviyesine düşmüş bir enflasyon var, tüketim harcamaları azalmış ve esnaf perişan. Siz Özal'lı yılları pek bilmiyorsunuz, esnafın özellikle altın yılları. Evet yüksek enflasyon vardı ama bu yüksek enflasyon iktisadi olarak çok anlamlıydı. Yüksek enflasyon dönemlerinde paradan kaçış vardır, harcamalar artar. İnsanlar yastık altında tutmak yerine paralarını harcarlar. Ekonominin çarkları çalışır. Tabii Özal aptal bir adam olduğundan(!!!!!), şark kurnazı olmadığından pek aklına gelmezdi milli gelir hesaplama yöntemleri ile oynayarak bir gecede halkı 5 kat zenginleştirmek gibi göz boyayıcı hareketler!!!

Daha öteye geç, 70 sente muhtaç olduğumuz yıllar ama Nato üslerini kapattırdığımız yıllar, Kıbrıs'a tüm dünyaya rağmen müdahale gücümüz olan onurlu yıllar. Askerimizin başına çuval geçirilemeyen yıllar. ABD sömürgesi olmaya karşı çıktığımız, üslerini kapattığımız ve ABD'nin iç karışıklık tezgahladığı, ekonomik olarak ülkeyi ambargo ile batırıp sağda solda patlayan bombalar ile insanlarımızı katlettiği yıllar. Sonrasında da artan olaylar, Evren iktidarı ve yine ABD'nin kucağı.... Tıpkı bugün olduğumuz kucak gibi....

Bir konuda bir şey bilmemenizi eksik bilmenize tercih ederim. Olayları biliyorsunuz ama sebeplerinden bihabersiniz yoksa böyle yorumlar yapmazdınız. İsmet Paşa döneminde bu ülkenin valileri Sümerbank pabuçları giyerdi, yerli malı haftalarımız vardı. Bugünkü gibi ABD'de otel alanları, İsviçre bankalarında gizli hesapları Juliann Assange belgeleri ile ortaya çıkanları, şahsi çıkarları için kararlar alanları o koltuklarda 1 gün bile oturtmazlardı. Onur vardı, şeref vardı, edep vardı....

Bir konuyu açıp da söyleyeceğinizi söyleyip, insanları yalan veya yanlış bilgi ile zehirleyip sonra da konuyu kapama lüksünüz yok. Ben son sözü söylerim konu da kapanır diyorsunuz ama o dediğiniz gazoz ağacı o da burada yetişmez....

İsterseniz şimdi kapanır ya da uzatırsınız gerekiyorsa da cevap verilir tekrardan.

Gelelim o dediğimi nasıl yapacaklar. Basit bir yönetmelikle bile olur, çanak anten kirliliğini azaltmak için uydudan yayın yapan digital platformların internet ve kablo tv gibi şebekelerde de bulunması zorunlu hale getirilir. Seve seve gelmeyen zorla getirilir. Öz olarak da farkı yok. DT Irdeto ile aynen devam edecek, D-Smart NDS ile, Teledünya Conax ile, Star tv üçünde de var mesela o ya şifresiz olacak ya da NDS, Conax ve Irdeto bir arada olacak. Yine benzer şekilde Discovery Ch. hem D-Smart hem Teledünya o da NDS ve Conax şifreli olacak. Abone dilediği yayıncıya abone olduğunda sadece o yayıncının kanallarını o yayıncının receiverı ile izleyecek. Değişen tek şey çanak anten kullanılmamasıdır. Rakip platformda yayın gibi bir durum yok yani. D-Smart da Digitürk de internet tv'ye yatırım yapıyor, aynı mantkla aynı internet şebekesini kullanmamaları da gerekir ama kullanacaklar. İmkansız değil yani, gayet olası-yapılabilir bir şey.
  • Dedelerim anlatır,yeni nesilin çoğu dağdaki örgüt üyelerinden bir farkları yok.Çay,Şeker sıkıntısında Çarnobilin uzaktan yakından alakası yok.

dewr
    Onların iktidar oldukları vaktide görmüştük biz.Geçmişi bilmiyorsunuz peki,biri yaptım diğeri yapacağım diyor.Ben nesem değişir ki sanaldaki 3-5 yazının kimsenin görüşünü,zihniyetini değiştiremem.Yaşanmışlık,bilinmişlik lazım.Yüzlerine bakınca insanların nur göremiyorum şahsen,benim görüşüm bu sizin görüşünüz bu.Birbirimizi değiştiremeyiz,o yüzden tartışmaya son vermeli.

smd
    Usta onlar D-Smart ile anlaşmalı,biraz zor gelmeleri yani:/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KibreN -- 28 Mayıs 2011; 12:55:55 >
  • quote:

Dedelerim anlatır,yeni nesilin çoğu dağdaki örgüt üyelerinden bir farkları yok.Çay,Şeker sıkıntısında Çarnobilin uzaktan yakından alakası yok.

dewr
    Onların iktidar oldukları vaktide görmüştük biz.Geçmişi bilmiyorsunuz peki,biri yaptım diğeri yapacağım diyor.Ben nesem değişir ki sanaldaki 3-5 yazının kimsenin görüşünü,zihniyetini değiştiremem.Yaşanmışlık,bilinmişlik lazım.Yüzlerine bakınca insanların nur göremiyorum şahsen,benim görüşüm bu sizin görüşünüz bu.Birbirimizi değiştiremeyiz,o yüzden tartışmaya son vermeli.

smd
    Usta onlar D-Smart ile anlaşmalı,biraz zor gelmeleri yani:/

Biliyorum ama en iyileri de onlar yahu.
  • vh1'i yediler yine
  • şu arap kanallarını hangi mantıkla koyuyorlar anlamıyorum ya gereksiz kanallar var.ne biçim adamlar bunlar ya

Eklenirse iyi olacak kanallar:
    Russia 1 Channel http://www.1tv.ru
    Ru Tv http://www.ru.tv
    Planeta Sport http://www.planetasport.net

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssbrc -- 5 Haziran 2011; 13:11:11 >
  • arkadaşlar...teledünya dijital kablolu yayın platfromu almanya-sat 1...pro-7... italya-canale-5... rete-4... ingiltere-channel-4...bbc-2... avrupa özel televizyon kanallarıyla anlaşma sağlamasını dilerim...dikkatinizi çekerim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

arkadaşlar...teledünya dijital kablolu yayın platfromu almanya-sat 1...pro-7... italya-canale-5... rete-4... ingiltere-channel-4...bbc-2... avrupa özel televizyon kanallarıyla anlaşma sağlamasını dilerim...dikkatinizi çekerim...

evet sat-1 , pro7, canale5, channel4 ve bbc2 eklenirsede çok iyi olur
  • Teledünya ya 10 defa yazmış olmama rağmen kanal listesine bir tane dahi Rusça yayın yapan kanal koymadılar.
  • Halk tv ,tv8,5 hd pro7 ,rai1 S sport hd !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben gerçekten bizim platformun,gelişmesini istiyorum.ne giriş paketi gelişti ne de üst paket.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Süper umarım bu kanallar eklenir.ayrıca bir şey ogrenmek isterim ,bu kanallar üst paketemi gelecek.

• Rica ederim ,bizleri bilgilendirdiginiz için biz teşekkür ederiz.yakın zamanda eklenirse kanallar çitasını yükseltecek görünen bu.artık gıden kanalların yeri dolacak gibi duruyor.

• lisetedeki kanalları istiyoruz. Özellikle S Sport ve BBC Earth HD kanallarıı istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-6E09CBB40

Bu mesaj silindi.
    arkadaşım...mesajımda açıkladığım kanalların çok daha fazlasını şifreli alman ve ispanyol paketini hiremco zapper hd plus internetten kart paylaşımı özelliği mevcut uydu alıcımla schaup lorenz plazma televizyonumun üzerinden izlerim...
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.