Şimdi Ara

Kablo TV İstanbul Yeni Frekanslar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
7.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Malum 27 Ekim 2008 tarihiyle beraber Turksat 3A uydusu aktif olarak kullanılmaya başlandı. Bununla birlikte çoğu uydu kanalının frekansı değişti. Bunu fırsat bilerek kablo TV bandları da değiştirilmiş. Ben de netten frekansları bulurum umuduyla aradım ama bulamadım. Mecburen elle tek tek baştan ayarladım. Bu nedenle ben uğraştım siz uğraşmayasınız diye frekansları veriyorum. Umarım konunun yeri doğrudur. Zira en mantıklı buraya açmak geldi.

05.01.2009 Saat 12:45 itibariyle İstanbul için frekanslar:

Band Kanal

S04 TRT 1
    S05 TRT 2
    S06 TRT 3
    S07 ATV
    S08 SHOW TV
    S09 KANAL D
    S10 STAR TV
    S11 FOX TV
    S12 SAMANYOLU TV
    S13 KANAL 7
    S14 KANAL 1
    S15 FLASH TV
    S16 CINE 5
    S17 NTV
    S18 TV 8
    S19 KANAL 24
    S20 TGRT HABER
    S21 KANALTÜRK
    S22 CNN TÜRK
    S23 CNBC-e
    S24 HABERTÜRK
    S25 KANAL A
    S26 SKYTÜRK
    S27
    S28 ÜLKE TV
    S29 NTV SPORT
    S30 KRAL TV
    S31 NICOLODEON / TNT
    S32 FB TV
    S33 TRT 4
    S34 TRT int
    S35 KANAL B
    S36 MTV TÜRKİYE
    S37 NUMBER ONE TV
    S38 MESAJ TV
    S39 AZERİ TV
    S40 SES TV
    S41 OLAY TV
    ------ -------------------------
    C05 NBA TV
    C06 EUROSPORT
    C07 CNN
    C08 BBC WORLD
    C09 BBC PRIME
    C10 RTL
    C11 DISCOVERY CHANNEL
    C12 NATIONAL GEOGRAPHIC CHANNEL

C21 IBB TV (Kameralı Yol Takibi)

C35 VIDEO PLEX
    C36 TV5
    C37 FUSHION TV
    C38 SHOPPING TV
    C39 DREAM TV
    C40 TÜRK Ç
    C41 POWERTÜRK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TA2LSM -- 5 Ocak 2009; 12:50:04 >

• Ya ben yarım saat uğraşmıştım o kanalları tek tek istediğim yerlere koymak için nerden çıktı şimdi bu başımıza iş çıkarıyolar adamlar.. Ama teşekkürler hocam bu liste içi yararlı olucak.
  • çok teşekkürler .. kanalları ayarlamıstım ama bulunsun eyvallah
  • hiç sormayın valla. uyduyu hadi anladık da kablolu ile neden oynuyorsun? Annem anlamaz anneannem anlamaz. bunlarla uğraşmak bana kalıyor bu gibi durumlarda. ben olmasam ne olacak ne yapacak bizimkiler onu da bilmiyorum valla. Umarım daha oynamazlar frekanslarla. Dün akşam annem izlerken star yerine birden kanal 7 çıkmış. Daha oynamamalarını umuyoruz. Nete de yeni frekansları koymamışlar. Sitelerinde link var ama basınca olduğu sayfayı tekrar yüklüyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Network KILLER

hiç sormayın valla. uyduyu hadi anladık da kablolu ile neden oynuyorsun? Annem anlamaz anneannem anlamaz. bunlarla uğraşmak bana kalıyor bu gibi durumlarda. ben olmasam ne olacak ne yapacak bizimkiler onu da bilmiyorum valla. Umarım daha oynamazlar frekanslarla. Dün akşam annem izlerken star yerine birden kanal 7 çıkmış. Daha oynamamalarını umuyoruz. Nete de yeni frekansları koymamışlar. Sitelerinde link var ama basınca olduğu sayfayı tekrar yüklüyor.

sabah gördüm starn değiştiğini bir saat aradım
  • Liste güncellenmiştir. Artık oynamasalar iyi olacak.
  • Cocuk oyuncagına cevirdiler. Anlamıyorum ne farkeder s21de olacagına s30da olunca.
  • tnt yı 24 saat koymaları lazımdı
  • hocam sağolun valla uğraşmak çok zor oluyor

Annem zaten bilmiyor nasıl düzeleceğini bana söyleyip duruyordu. Onları aramakla uğraşmamak için yapmamoştım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.