Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (1474. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
46.159
Cevap
275
Favori
3.120.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14721473147414751476
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Analogtan bir kanal daha gitti iyi oldu. 4 TP lik yer var şuanda analog kablo da.

TRT ile Euronews arasında anlaşma TRT nin aldığı kararla 2017 sonu bitecek. Yani kanalın Türkçe dil desteğini TRT veriyordu. Ve bu dil desteğinin 2017 sonunda kesileceği için, sözleşme süresinin bitiminde kanalı çıkartmaları mantıklı bir hareket oldu bana göre.

Tek tek kanallar gidiyor da, birde yerlerine gelenler olsa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Analog kablo tv,de kanallar tek ,tek çıkarılarak analog yayın hayatına son verilecek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gençler, gelecek kanallar hakkında bilgi veremem bilmiyorum çünkü. Çıkarılan kanallardan da çıkarıldığında bildirim geliyor oradan öğreniyorum. Boşuna sormayın bence.

+ Görüşülen kanallar var. Olumlu sonuçlanırsa çoğunuzu mutlu edecek haberler vereceğim. Şu an paylaşmam doğru olmaz. Hem ticari sır olarak hem kesin bilgi olmaması hem de sizi beklentiye sokmak istememem nedeniyle.

+ kablowebtv tarafında güzel gelişmeler olacak. Tekrar izle içeriği ve kanal sayısı artacak. Akıllı kutu öncesi o taraf hareketlenecek.

+ akıllı kutuda ufak tefek pürüzler var. Umuyorum yeni yıla kalmadan çözeceğiz ve beğeninize sunacağız.

+ kanal sıralaması için geri sayım başladı. Konuşulan yıl sonu en geç yeni yıl başı. Toplantıda konuşulan budur, net bilgi olduğunda kesin tarihi yazarım. Bu bir süreç işi kanalların tamamına bildirim yollanması gerekiyor. Kafanıza göre hadi deyip değiştiremiyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aesenel -- 17 Ekim 2017; 20:37:31 >
  • aesenel, türksata yapılan bu olayı kınıyorum.

• Nba bugun basliyor ve biz Tv8.5 izleyemiyoruz.

• aesenel kullanıcısına yanıt
    Hadi inşallah.

2018 yılı güzel başlangıçların yılı olur kablo tv için.

Değerli bilgileri bizlerle paylaştığınız için teşekkürler @aesenel hocam.

• Euronews haber kanalları arasında nitelikli bir yayınlarıyla öne çıkıyordu. Umarım tekrar yayına sokulur.

@aesenel Yeniden anlaşma yapılacak mı?
  • aesenel kullanıcısına yanıt
    Kanal sıralama listesinin düzenlenmesi ile ilgili isteğimize verdiğin cevap için teşekkür ederim. Açıklamalarınızdan şunu anladık. Kablo tv 2018 yılına supriz kanallar, kanal sıralaması ve kablo webtv atakları ile bizleri sevindirecek.

Hadi hayırlısı diyerek bekleyelim. @aesenel kardeşim..

• Kanal A da öncesinde gitmişti. 5 TPlik yer var diye biliyorum. S15,S16 ve C5 boş. S23 ile S 25 de boş. S24'te Habertürk var. Yer sıkıtısı uzun zaman yaşanmaz. Bir yandan analog kanallar gidiyor. SD kanallar da yalnızca HD yayın yapmaya başladı. O sayede de yer açılıyor.

Aesenal'e de teşekkürler. Beklediğimiz kanallar gelip eksiklikler giderilirse güzel olacak.
  • serdar_ayberk S kullanıcısına yanıt
    S-25 bandı dijital kablo tv de kullanılıyor. Ocak 2017 de eklenmişti, 338.0 MHz. 4 TP lik boş yer var. Allah bereket versin. Şuan için hayli hayli yeter.

Yeni yıldada kanallar gelirse süper olur.

• Beyler Kablo'nun mobil uygulaması güncellenmiş yeni gördüm.

Bayağı bir yenilik getirip pratikleştirmişler.

Kalan kotaya, anlık fatura borcuna falan hızlıca bakabiliyoruz artık. Çok önce olmalıydı da işte...

https://itunes.apple.com/tr/app/t%C3%BCrksat-kablo/id950610270?l=tr&mt=8

• arkadaşlar...kablo tv müşteri temsilcisinden telefonla öğrendiğim bilgiye göre almanya sat-1 ve pro-7...ingiltere itv-2 ve channel-4...fransa antenna-2 ve nt-1...italya rete-4 ve canale-5 kanallarıyla anlaşma yapılsın diye abonelerinden yoğun istek varmış şenel forumdaşım sence bizimkiler avrupalılarla tokalaşıp şebekeye yeni kanalları ekleyebilirmi?...
  • panasonicman kullanıcısına yanıt
    Haklısınız 338 MHz S 25 frekansı olacak. Ocak ayında SPI kanalları gelince TP kullanılmaya başlanmıştı.Orası doldu. Teşekkürler, 4 TPlik yer de yeterli. Bir tek Habertürk kanalının çıkarılmayacaksa (çıkarılmaz gibi geliyor) yerinin değiştirilmesi gerekiyor.

Yeni yılda kanallar gelirse bence de süper olur. Yeni yıl gelmeden de kanallar getirilse çok güzel olacak.
  • Teledünyada şimdi de euronews Türkçe gitti sizlerde de aynımı bendemi öyle?

• quote:

Orijinalden alıntı: KekemoN

Bende bi ara böyle bir sorun yaşamıştım ve Türksata sormadan fabrika reset yaptım düzelmişti. Haklı olabilirler bence denemelisin. Yayın merkezi kaynaklı bir sorunda olabilir tabii fakat yayın iletimleri anlık kontrol ediliyor hem Türksat hemde yayıncı kuruluşlar tarafından.

Yok, öyle değil. Saatin geri kalma olayı yayın dağıtım merkezinden kaynaklanıyormuş. Telefonla arayan teknik eleman da öyle anlattı. Hatta saati düzeltikten sonra 3-4 gün içinde tekrar geri kalmaya başladı. Aynı yazışmalar üzerinden tekrar bildirimde bulundum. Düzeldi.

Olay şöyle: Yayınla gelen saati bize, dağıtım merkezindeki bir PC sağlıyor. O PC'deki saat, bizim kutularda gördüğümüz saat oluyor yani. Ancak, PC'deki otomatik saat ayarlarında sorun varsa, örneğin artık çalışmayan bir İnternet saat sunucusundan sinyal almaya çalışıyorsa, PC'nin saati de bizim gördüğümüz saat de geri kalıyor. Tahminim, PC'lerin default olarak Windows Timer Server'dan sinyal almaya ayarlı olduğu, Windows Time Server'ın çalışmadığı yönünde. Fakat ben bu tahminimi ve ne yapmaları gerektiğini kendilerine bildirdim ve sorun kalmadı. Galiba time server'ı Nist.gov olacak şekilde ayarladılar.
  • 2018 yılı Türksat digital kablo tv yılı olur.
    yeni kanallarla birlikte,abonelere keyıfli zamanlar geçirtir.
    anlaşılan yeni bir paket sistemi geliyor.
    hadi hayırlısı.

• Sayın admin ,yöneticimiz "Eski kullanıcı Adımı Silerseniz Memmun olurum" İyi Çalişmalar.

• Tüm kanallar şifresiz yayın yapıyor şuan.
  • gderebaşı ,tüm kanallar şifresiz.

• Yineleme herkes görsün diye..

Tüm Türksat Kablonet Kullanıcılarına Duyuru:

50MBit ve 100MBit AKNli İnternet Kampanyaları'nın gelmesi için hep birlikte Türksat Online İşlemlerden Tüketici Şikayeti kaydı oluşturmamız gerek. Başka türlü çözülmeyecek bu iş. Online İşlemler Şikayet Kaydı dışında diğer iletişim kanallarından gönderilen mesajlar kesinlikle yetkililere gitmiyor, öncelikle tüm kullanıcılar olarak bunun bilincinde olalım.

Bu işlemi yapabilmek için Online İslemler'e giriş yaptıktan sonra iletişim seçeneğine tıklayıp sol taraftaki menüden Şikayet Bildirimi-Yeni Şikayet seçmeniz yeterli ve bu duruma karşı tepkinizi belirtmeniz yeterli.

Turksat Online İşlemler Adresi: https://online.turksatkablo.com.tr

En fazla 1 dakikanızı alır. Ben şikayetimi oluşturdum sıra sizde.

KabloNet Platformu'nu daha iyi bir hale getirebilmek için yardım ve desteğinizi esirgemezseniz sevinirim.

Örnek Metin :

quote:

"Sayın Yetkili,
    KabloNet kullanıcıları olarak ısrarla 50MBit ve 100MBit AKN'li paketleri ve bunların kampanyalarını getirmediğinizi görüyoruz. İnternet forumlarındaki KABLONET konularını mutlaka sizler de takip ediyorsunuzdur ve kullanıcıların tepkilerinden haberdarsınızdır. Adeta bizleri taahhüt bitiminde KabloNet'ten ayrılın demeye çalışıyorsunuz. Böyle birşey günümüz 21. yüzyıl şartlarında kabul edilemez. Bu durumun acilen düzeltilmesini talep ediyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim."
  • 
Sayfa: önceki 14721473147414751476
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.