Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (1457. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
46.159
Cevap
275
Favori
3.120.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14551456145714581459
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: baybayankara

Merhaba,

Modul almak istiyorum Turksat sitesinde cihazlar kısmındaki 120tl olan modulle hepsiburadada dark modul teknik farklarını bilen var mıdır? 4k destekliyor mu moduller?

özel mesajlarda sorun var galiba gönderemiyorum
    bence turksatın kendi modülünü kullanın derim hiç bir farkı yok
    hem hesaplı hemde bir arıza durumunda turksat la muhatap olursunuz
  • bursalı963 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim :)
  • ZTE, Türksat dijital hibrit yayıncılığı STB ihalesini kazandı.

Telekomünikasyon devi ZTE Corporation , dijital hibrit yayın sağlamak için sunduğu, Türkiye’nin doğrudan ev (DTH) ve kablo tv yayıncısı Turksat için set top box (STB) çözümünü kapsayan teklifini kazandı.  Sözleşme, MWC Şangay 2017’den önce doğrulandı. ZTE’nin kararlı ve yüksek performanslı dijital video yayın kablosu ve üstü (DVB-C + OTT) hibrid STB’lerini sağlamaya başlaması bekleniyor.

Türksat, dünyanın önde gelen DTH ve kablo tv yayıncılarından biridir. Asya ve Avrupa’daki müşterilerine ses, internet, TV ve radyo gibi sınırsız sayıda hizmet sunmaktadır. Türkiye’de yalnızca 1.5 milyondan fazla TV abonesi bulunuyor.

Türksat, son kullanıcıları için kararlı DVB hizmetleri ve etkileşimli OTT servisleri sunmak için ilk kez DVB + OTT hibrit STB’leri satın alıyor. ZTE’nin kararlı STB’leri, Türksat’ın bölgenin dijital TV endüstrisini geliştirmesine ve daha net ve daha güvenilir bir video deneyimi sunmasına yardımcı olacak.

Video alanında 10 yılı aşkın deneyime sahip olan ZTE, STB’lerin araştırılması ve ticari kullanımı için öncülük yapmıştır. ZTE, endüstri lideri olarak dünya genelindeki müşterilere istikrarlı, yüksek performanslı STB’ler sağlamaktadır. ZTE STB’lerin Türkiye’deki geniş ölçekli ticari kullanımı, dijital karasal TV’nin gelişimini hızlandırmaya yardımcı olacaktır. Türksat’la olan bu işbirliği sayesinde ZTE, dünyadaki önde gelen ürün ve hizmetleri Türkiye’deki müşterilerine sunmaya başlayacak.

28 Haziran 2017

http://www.zte.com.tr/zte-turksat-dijital-hibrit-yayinciligi-stb-ihalesini-kazandi/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi panasonicman -- 23 Ağustos 2017; 17:16:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

philips tv de conax modül kullanıyorum. ancak tv altında çıkması gereken kanal bilgilerini bir türlü çıkartmayı beceremedim. sadece üstte solda kanal adı yazıyor, ben tv alt tarafında o an ne yayınlandığına dair bilginin de çıkmasını istiyorum.

nasıl yapılacağına dair bilgisi olan var mı?

Tarih, saat ayarın yanlıştır.
  • akşam eve geldiğimde aboneliğim olmamasına rağmen sinema tv ler çalışıyordu
  • GUERRA kullanıcısına yanıt
    Dogumgunun falan olabilir mi ?

• trtunski T kullanıcısına yanıt
    yok hocam, doğum günümde 3 gün açmışlardı zaten.
  • Sizin bayram hediyesi erkan başlamış anlaşılan :)...
  • Şu Halk TV'yi nasıl eklemiyorlar şaşıyorum doğrusu
  • BJK kullanıcısına yanıt
    Kablo yayın lisansı almayan hiçbir yerli kanalı bu platformda göremezsin.
  • Halk tv getırırlermi sanıyorsun.arkadasım.zor bu platformda olması.🤔

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max Kruse -- 26 Ağustos 2017; 13:54:53 >
  • Trt 4k vardı ama artık görünmüyor kaldırıldı mı bilen var mı

• meraba arkadaslar.4k samsung kuvarz tv var..tt net ile ttehatutum bitecek eylulun ortasinda.kablo nete gecmeyi dusunuyorum..ttnet kendini agirdan satiyor.

1.tvide modul var.yeni verecekleri kutu mu modul mu almaliyim.kutu sd yayini hd yapiyormus

2.kanal yayinlari nasil.misal kanald hd ile normali arasindaki fark gibi barizmi yayin .sd yayinlari nasil.

3.internet hizi nasil.kopma vs.

4.bu moduller. merkezi canak sistemindede calisiyormu

5.onerebileceginiz bisey varsa sevinirim

• arkadaşlar...teledünya şebekesine anlaşma sağlanarak eklenmesini istediğim astra uydusunda yayın yapan beğeniyle seyrettiğim avrupa özel kanalları şöyle:...vox almanya...channel 4 ingiltere...tve-2 ispanya...nrj fransa...bvn hollanda...sport almanya...donanım haber uydu teknolojileri aboneleri bilgilerinize sunarım...
  • omfarcan kullanıcısına yanıt
    Taahhüt senin tarafından kabul edilerek iptal edilirse çıkan bedel sana fatura edilir. Bence arıza kaydı bırak yada şikayet kaydı sonuçta illaki yardımcı olacaklar
  • mob411 kullanıcısına yanıt
    ben sordum onu başkan şimdilik ertelenmiş devam ediyor yani analog..
  • abdllh.08 A kullanıcısına yanıt
    TV de modül varsa STB veya Conax almana gerek yok TV modülüne kart takarak kullanabilirsin.

Sonuçta bir sinyal çözücü kart ve HD yayın sağlayan bir modül olduğu için çanak sistemindeki SD - HD farkından daha farklıdır.

Bence internet 10 numara öyle uçuk Mbps ler söyleyip 5 Mpbs hız vermiyorlar 10 sa en az 9 alırsın 50 ise en az 48 -49 alırsın.

Merkezi çanak sisteminde karta ihtiyacın olmadığından modüle değil cihaza ihtiyacın olacak.

Bence ÇM ara yardımcı olurlar yada SMS at 6126 ya ararlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: KekemoN

ben sordum onu başkan şimdilik ertelenmiş devam ediyor yani analog..

ne zamana kadar bir bilgi var mı ? yada belli bir tarih var mı ?
  • mob411 kullanıcısına yanıt
    Yok belli bi tarihi. Kullananlar fazla olduğundan durdurmuşlar kararı büyük ihitmal açık kalacak. Zaten kapanma durumu olursa laaps diye yapmazlar bayaa bi önceden haber verirler.
  • laaps deyince ismail abi geldi aklıma

evet çok kullanan var halen , iyi bari uyduya geçirecektik bizde dedemleri kablo tv kapanmadı nasılsa dursun şimdilik öyle. Yeterli onlar için
  • 
Sayfa: önceki 14551456145714581459
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.