Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (1456. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.124
Cevap
275
Favori
3.116.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14541455145614571458
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Herkesin bedavaya izlediği kanal platforma eklendi diye seviniyoruz 😀 tv 8.5 hd gelirse bi deve keseriz bu gidisle 😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türksat kablo tv özel avrupa kanallarını ne zaman getirecek.

Bakalım bu fiyasko ne zaman son bulacak.😠

• Arkadaşlar sony 55xe9005 kullanıyorum. Alıcı da çıkış modu olarak hangisi seçilmelidir? 1080i 1080p olan yerden bahsediyorum.

• 1 agustos 2017 de mono yayınları bitireceklerdi ne oldu o iş halen kablo tv devam ediyor ?
  • Türksat ne yaptıgını daha bilmiyor, bir oyle bir böyle.Analog tv bitmeli ne kaldıki kanal olarak.🤔

Türksatta şifresiz olan kanalları bile ekleyemiyor digital koblo tv platformuna.👍

• Bunu ben de anlayabilmis degilim. Eylulde hangi kanallar gelecek merak ediorum.

• trtunski, bende bilemiyorum kaç kere aradım ,hep ümit verici konuşuyorlar bazen buraya yazıyordum ,anladımki soyledıkleri tutmuyor!! tv8,5 kanalını daha once kesin gelecek yazmistım ama beni yanılttılar.kanalla gorüsmeme nazaran tv8,5 için topu bir birine atıyorlar.eylülde bir seyler olacak gibi?

Bu sefer inşallah bizler yanılırız.🙂

Benim beklentim özel avrupa kanalları. arte olabilir.

• philips tv de conax modül kullanıyorum. ancak tv altında çıkması gereken kanal bilgilerini bir türlü çıkartmayı beceremedim. sadece üstte solda kanal adı yazıyor, ben tv alt tarafında o an ne yayınlandığına dair bilginin de çıkmasını istiyorum.

nasıl yapılacağına dair bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Asalet

trtunski, bende bilemiyorum kaç kere aradım ,hep ümit verici konuşuyorlar bazen buraya yazıyordum ,anladımki soyledıkleri tutmuyor!! tv8,5 kanalını daha once kesin gelecek yazmistım ama beni yanılttılar.kanalla gorüsmeme nazaran tv8,5 için topu bir birine atıyorlar.eylülde bir seyler olacak gibi?

Bu sefer inşallah bizler yanılırız.🙂

Benim beklentim özel avrupa kanalları. arte olabilir.

Tv 8,5 da ne yayınlanıyor???

mob411 Analog yayınların kalkmaması daha iyi biz hala kullanıyoruz ayrıca sözeşmemiz var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gazef -- 19 Ağustos 2017; 19:22:44 >
  • Nba maclari ve milli maclar

• GaZeL85, Tv8,5 milli maçlar var boks maçları var!

• Arkadaşlar selamlar.

Kablo tv giriş paketi üyeliğim var ama belgesel ve sinema kanalları da istiyorum. En Uygun Paket hangisi bilen var mı?

• tgenc T kullanıcısına yanıt
    Hangi kampanyadaysan ona göre değişir ücreti falan bence ÇM ara sor keke.
  • Merhaba,

Modul almak istiyorum Turksat sitesinde cihazlar kısmındaki 120tl olan modulle hepsiburadada dark modul teknik farklarını bilen var mıdır? 4k destekliyor mu moduller?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baybayankara -- 21 Ağustos 2017; 0:19:8 >
  • İstanbul Fatih' te bazı semtlerde Perşembe' den bu yana yayın aralıklarla yok. Pazar sabah yayınlar tekrar gitti ve bu saat oldu hala yok. 24 saattir ne internet ne de kablo tv var. Bi pazar' ımız var, tv izlemek için o da yalan oldu.

Hayır Perşembe' den bu yana çözülemeyen sorun nedir merak ettim. Yapılacak birşey varsa bizde yardım edelim gerçekten, sıkıldım çünkü bu durumdan. Hiç sorun yaşamazken, sorunlarla boğuşur hale geldik.

• Panasonıcman ,gerçekleri görülüyor işte bu yuzden kablo tv espırısını kaybettı.çanak antenden farkı kalmadı.👍

ne kanal gelir nede sorunları çozerler.türksat yetkilileri sadece ceplerını doldurmaktan başka bir sey yapmıyor.

• Bursa Nilüferde Gametoon kanalında epg var yayın yok sizde de öyle mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baytilki B kullanıcısına yanıt
    Yayında sorun yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: baybayankara

Merhaba,

Modul almak istiyorum Turksat sitesinde cihazlar kısmındaki 120tl olan modulle hepsiburadada dark modul teknik farklarını bilen var mıdır? 4k destekliyor mu moduller?

turksatın kendi modülünü kullanmaktayım 10 tl taksitle faturama yansıttılar tvniz 4k destekliyorsa sorun yok modül destekliyor
    daha öncedende biberli modül kullanıyordum bozuldu arasında bir fark yok
    tercih sizin
  • panasonicman kullanıcısına yanıt
    Hangi semtlerde yok?
  • 
Sayfa: önceki 14541455145614571458
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.