Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (1435. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
46.159
Cevap
275
Favori
3.120.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
83. Sırada  bugün en iyi #36
Sayfa: önceki 14331434143514361437
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KaraSakall

Aynı mesaj bana ve kardeşime geldi.Bende pozitek 1600c , onda neta 8800 var

KABLO TV   [ANA KONU]

Neta marka cihazlar için yeni yazılım gelecek büyük olasılıkla. Son zamanlarda netalarda garip garip sorunlar meydana geliyordu, onlar için yeni yazılım geliştirildi sanırım.

Pozitek ve Next cihazlar için yeni yazılım geleceğini zannetmiyorum. Bu cihazların teknik desteği kesildi zaten. Türksat herkesin Neta marka cihaz kullandığını düşünerekten bu mesajı atıyor sanırsam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • English Club TV tekrardan kanal listesine eklenmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gderebasi

English Club TV tekrardan kanal listesine eklenmiş.

süper haber
  • quote:

Orijinalden alıntı: gderebasi

English Club TV tekrardan kanal listesine eklenmiş.

Çok sevindim
  • English Clup tv ,tekrar merhaba diyelim.

Darisi giden kanalların başına gelir.

Rtl ve Rtl 2 gibi kanalların tekrar dönmesi dilegiyle.arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max Kruse -- 9 Mayıs 2017; 23:42:51 >
  • Arkadaşlar merhaba,

Teledünya için HD8970 kodlu alıcı var, dün kendi kendine bir güncelleme yaptı cihaz ondan sonra 7-8 saatte bir cihaz kendi kendini kapatıyor.Yeniden açınca yayın geliyor onda bir sıkıntı yok fakat bu güncellemeden sonra belli bir süre tv açık kalınca cihaz kendini kapatıyor. Aynı durumu yaşayan var mı ?
  • Hümiyettin kullanıcısına yanıt
    anladığım kadarıyla hava şartlarıyla alakalı değil, bundan 2 hafta önce ankara çankaya kocatepe bölgesinde tv yayınlarında problem vardı bunu forumda 1 hafta önce kanal listesi ve favorilerim gittiğinde belirtmiştim, problem hala devam ediyor hd kanallarda görüntü piksel piksel oluyor arıza kaydı açıp sorunu gidermeye çalışacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.Luther King -- 10 Mayıs 2017; 23:56:27 >
  • winwinwin W kullanıcısına yanıt
    enerji tasarufu ile ilgili ayarına bak saçma ayarı akif olmuş olmalı...
  • M.Luther King kullanıcısına yanıt
    Şimdilik sorun yok, sağ olun.
  • AKN yi aşıp ekstra ücret yazılmaya başlayan var mı aranızda ?

Eski aylara göre AKN daha hızlı doluyor sanki. Hep ayı 130GB ile bitirirken nadiren 150 yi geçtiğim halde bu ay şimdiden 50GB harcamışım.

Biz sözleşmeli abonelere de AKN sonrası ücret yazılacaksa işimiz iş vallahi. Hep derdim ki Allah beterinden saklasın, ulan bundan beter ne olabilir ki artık diyorum. En kazıkcı kurum arasına Turksat girdi altın harflerle.

Geceleri download sayılıyor mu sayılmıyor mu onu da anlamadım. Bugün tam anlamıyla deneyeceğim bakalım biriktirdiğim dizileri ekledim toplamda 10 15 gb tutuyor. Şu saat itibariyle kontrol ettim 12-5-2017 kotası 2,5GB yazılmış Gece 02:00 'da kontrol ettim. Tam gece 2 den itibaren başladım bakalım download'a sonuç ne olacak.
  • Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt
    kablonet konusuna yaz burası kablo tv... cevap gelmez yada geç gelir...
    Gece 2'den sonra kotadan sayılmaması gerekiyor.

AKN'yi geçerseniz hızınız 16 mbps'e düşecek. Ek ücret ödemeyeceksiniz. Asıl sorun taahhüt bitince başlayacak. AKN'li tarifeler kalktı. Tarifeler kotalı tarifelerin fiyatları da yüksek. Kotayı aşarsanız ilk başta GB başı 2 TL idi. O,50 TL'ye düşürdüler. Yine yüksek. 20 GB'ı 10 TL'ye geliyor. 50 GB harcasanız 25 TL'ye geliyor. AKK tarifesi olmayacağı için gece ücretsiz indirme şansınız da yok. Sınırsız tarifelerin fiyatı çok yüksek. Akıllı sınırsız tarifeler var. 25 mbps tarifesinde akşamları 10 mbps'e hız düşüyor. 19-24 arası. Kotalı seçseniz aşmayacağınız kotanın seçilmesi gerekiyor. Onun da garantisi yok. Sınırsız çok pahalı. Akıllı sınırsız AKK'den hem pahalı hem de koşulları şimdikinden kötü.i
    1 Mayıs'a öncesinde taahhüt verenler için yapamazlar. Bundan sonrası için ilgili konumuzu takip edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar, Türksat Kablo Online İşlemler yenilenince siteye yeni Abonelik Sözleşmesi de eklenmiş.

Dikkatimi çeken;https://online.turksatkablo.com.tr/ sitesinde üst sağda ''Şifresiz İşlemler'' e tıkladığınızda açılan sayfanın sol alt tarafında ''Abonelik Sözleşmesi'' ne tıklayın.

Yeni Sözleşme: https://www.turksatkablo.com.tr/userUpload/sayfa/formlar/aboneliksozlesmesi.pdf

Dikkatimi çeken şey: CAM (Koşullu Erişim Modülü) kısmını da sözleşmeye eklemişler.

Ayrıca; Kablonet tarifelerinde; ''Kullandığın Kadar Öde'' ''Kotalı İnternet'' ''Sınırsız'' ''Eko Sınırsız'' ve ''Simetrik'' tarifeleri var.

Bu durumda; CAM Modül işi yeni yeni oluşmaya başladığı için yakın bir zamanda duyurusu mu yapılacak? ,AKN li tarifelerde de yeni tarife ve kampanyalar mı oluşturulacak?

KABLO TV   [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Savisvasa -- 12 Mayıs 2017; 4:30:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elephone

quote:

Orijinalden alıntı: serdar_ayberk

AKN'yi geçerseniz hızınız 16 mbps'e düşecek. Ek ücret ödemeyeceksiniz. Asıl sorun taahhüt bitince başlayacak. AKN'li tarifeler kalktı. Tarifeler kotalı tarifelerin fiyatları da yüksek. Kotayı aşarsanız ilk başta GB başı 2 TL idi. O,50 TL'ye düşürdüler. Yine yüksek. 20 GB'ı 10 TL'ye geliyor. 50 GB harcasanız 25 TL'ye geliyor. AKK tarifesi olmayacağı için gece ücretsiz indirme şansınız da yok. Sınırsız tarifelerin fiyatı çok yüksek. Akıllı sınırsız tarifeler var. 25 mbps tarifesinde akşamları 10 mbps'e hız düşüyor. 19-24 arası. Kotalı seçseniz aşmayacağınız kotanın seçilmesi gerekiyor. Onun da garantisi yok. Sınırsız çok pahalı. Akıllı sınırsız AKK'den hem pahalı hem de koşulları şimdikinden kötü.i

Üstadım Kablonet bitti ama buraya yazınca bazı arkadaşlar durumdan rahatsız olduğu için artık bende yazmıyorum. Kablonet'in yıllarca savunuculuğunu yaptım sayısız abone kazandırdım, eşi dostu hep ADSL'den kurtardım Kablonet abonesi yaptım ama taahhüdü bitmek üzere olan arkadaş ve tanıdıklar var şimdi ne yapacağız dediklerinde suratlarına bakacak yüzüm olmadığı için cevap veremiyorum.

Bunu Türksat Kablo'ya da anlatmaya çalıştım ama yeni yönetim bu şekilde uygun görmüş ve böyle devam edilecek diyorlar. Eski sisteme dönmesi içinde 12 gündür uğraşıyorum ama oluşan toplulukta etkili olamıyor Türksat'ın eskiye dönme niyeti yok.

Ben çok yakında Türknet'e kaçacağım. Benim gibi 15 yıldan fazla abone olan sadık müşteriyi ve gönüllü reklam yapan birini de istemediği halde zorla kaçırdıklarına göre bu kurumun daha da büyümesini istemediklerini düşünmeye başladım. İnşallah bu kurum eski günlerine döner ve güzel hizmetleri ile insanları mutlu etmeye devam eder.

Turknetin fiyati daha mi iyi?

Daha uygun olacagini sanmiyorum.

Hepsi aynidir....

Ucuz internet devri bitti.

• quote:

Orijinalden alıntı: elephone

quote:

Orijinalden alıntı: serdar_ayberk

Üstadım Kablonet bitti ama buraya yazınca bazı arkadaşlar durumdan rahatsız olduğu için artık bende yazmıyorum. Kablonet'in yıllarca savunuculuğunu yaptım sayısız abone kazandırdım, eşi dostu hep ADSL'den kurtardım Kablonet abonesi yaptım ama taahhüdü bitmek üzere olan arkadaş ve tanıdıklar var şimdi ne yapacağız dediklerinde suratlarına bakacak yüzüm olmadığı için cevap veremiyorum.

Bunu Türksat Kablo'ya da anlatmaya çalıştım ama yeni yönetim bu şekilde uygun görmüş ve böyle devam edilecek diyorlar. Eski sisteme dönmesi içinde 12 gündür uğraşıyorum ama oluşan toplulukta etkili olamıyor Türksat'ın eskiye dönme niyeti yok.

Ben çok yakında Türknet'e kaçacağım. Benim gibi 15 yıldan fazla abone olan sadık müşteriyi ve gönüllü reklam yapan birini de istemediği halde zorla kaçırdıklarına göre bu kurumun daha da büyümesini istemediklerini düşünmeye başladım. İnşallah bu kurum eski günlerine döner ve güzel hizmetleri ile insanları mutlu etmeye devam eder.

Taahhütü bitenler tarifesini 2019 başına kadar kullanmaya devam edebiliyormuş ama tarifeye göre 10-20 Tl civarı farkla. İnternet sitesinde böyle yazıyor fakat şöyle birşey var kablo tv eski adıyla teledunya bu ücretlere dahil mi onu bilmiyorum.

• elephone E kullanıcısına yanıt
    AKN sistemini geri getirmiyorlarsa bari sınırsız tarifeleri ekonomik seviyelere çekselerdi. Turksat'ta taahhütsüz sınırsız 15 mbps 149 TL'ye sunulurken taahhütsüz 16 mbps sınırsız Türk.net'te 59,99 TL. Taahhütlü 15 mbps kampanyası bulunmuyor. 10 mbps var. Bugün ADSL hizmeti veren firmalar bile 16 mbps ile hizmet veriyorlar. 25 mbps taahhütsüz fiyatı 249 TL. Tüm firmalardan pahalı fiyatı var. Tüm firmaların siteleriyle karşılaştırılabilir. 2 yıl taahhütle 25 mbps sınırsız temel paketle 99 tl,üst paket 106 TL. Fiyatlar çok yüksek. 250 gb akn fiyatına sınırsız hizmetin verilmesi gerekiyor ya da 50 GB kotanın 10 TL civarında olması gerekiyor.

2019 başında AKN kalkınca BTK aynı fiyatlara sınırsız hizmeti sun derse diyecek de gözüküyor. Sınırsız için taahhüt verenler AKN'li taahhütsüz devam edenlerin ödeyeceği daha yüksek ücretler ödemek zorunda kalacak. AKN sistemini kaldırıyorsan uygun fiyatlara sınırsız fhizmeti vermen gerekiyordu. Akıllı sınırsız tarifesindeki 19-24 arasını 16 mbps yapsalardı anlayacaktım. 25 mbps düşme hızı 16 akıllı sınırsızda 10 mbps hız veriyorsun. Bir de memnun müşteri niye gitsin 36 ay taahhüt fiyatını 24 ay için uygula. 36 ay taahhüt mü olur? Firma içinde sıkıntı. Öngörülemeyen bir artış olsa napacak? Abone içinde sıkıntı.
  • 11 mayisda guncelleme sonrası neta hd 8900 u bozulan varmı. Teknik servis kabul etmiyor. Cihazim bozukmuş yenisini almam gerekiyormus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dortluk -- 13 Mayıs 2017; 18:34:2 >
  • dortluk D kullanıcısına yanıt
    tvde DVB-C desteği varsa modül al daha iyi... cihazlar fiyasko...
  • Arkadaşlar cihaza yeni versiyon gelmiş eski güncellemeyi geri almanın yolu var mı? Cihaz 8970 durduk yere kapanıyor

• 
Sayfa: önceki 14331434143514361437
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.