Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (1423. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
46.154
Cevap
275
Favori
3.119.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14211422142314241425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Bursadayım 370.0 Mhz frekansından sinyal alamıyorum sizde de bu sorun var mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baytilki B kullanıcısına yanıt
    İstanbul'da sorunsuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baytilki ,Sorun yok.

• Arkadaslar farkli bir sorunum var, aranizda teb bankasindan turksat faturasi otomatik odemede olup ödendigi halde ondememis sorunu yasayan var mi?

• bende de aynı fakat sağ tarafta detaya basınca ödenmemiş borcunuz bulunmamaktadır yazıyor

• Merhaba arkadaşlar,
    Türksatın günde bir lira kampanyası vardı.http://www.kablotv.net/kampanya/gundenet bu kampanya bitmiş. Mümkünse herkes bu kampanyayı tekrar istediğini belirtsin. Tüksata bütün isteklerimiz çağrı merkezinden 444 0 126 veya istek ve şikayet bölümünden iletsin.
    http://www.kablotv.net
  • 16. Viasat Nature & History HD kanalı, 720p yayın formatından 1080i yayın formatına geçmiş. Görüntü kalitesi belirgin artmış.

KABLO TV   [ANA KONU]

• panasonicman kullanıcısına yanıt
    1080p olsa çok daha iyi olurdu... 720p kalitesi ile kıyasla çokta iyi sayılmaz... 1080i çokta iyi değildir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutankenshta

1080p olsa çok daha iyi olurdu... 720p kalitesi ile kıyasla çokta iyi sayılmaz... 1080i çokta iyi değildir...

T.V.yayinciliginda 1080p yayin varmi?

Buray playerlerde 1080p oluyor diye biliyorum.

• gülüver kullanıcısına yanıt
    tabiki oluyor yoksa niye o seçenek konsun? kameralar direkt destekler yayıncı kuruluşlar ucuza kaçıyor HD işinde 2 seçenek olması ucuza maletmeleri içindi... zaten i yazanın anlamı aktarmalı demek o eski monitörlerden tvlere geçti hızlı haraketli görüntüde kırılmalara sebeb oluyor... p taramalı demek en iyi seçenek... uydu yayınlarındaki seçeneklere bakmak gerek... adamlar ses yayınını bile yeni sterio yaptı...
  • tutankenshta kullanıcısına yanıt
    Ben 1080p yayin dunyada yok,Hepsi 1080i saniyordum.

Demekki azda olsa varmis.

Pahali oldugu icin 1080p fazla yok diyorsunuz.

Anladim hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: elephone

English Club TV'yi pratik yapmak için zaman zaman izliyordum. Kanal platformdan çıktı geri gelecek deniyordu ama müşteri hizmetleri geri gelmesi konusunda bilgisi olmadığını söyledi.

Kanalın İngilteredeki merkezi ile yayın konusunda biraz görüştük sağ olsunlar samimi davrandılar. Kanal geri gelmezse Türksat kablo televizyon aboneliğimi mayıs ayında iptal ettirmeyi düşünüyorum. Maliyet maliyet deniyor ama kanalın maliyeti yok gibi bir şey eğer Türksat kablo veya çalışanları maliyet yüksekti iptal ettik derse ayrı bir konu açıp bazı şeyler yayınlayacağım. Şimdilik 15 yıllık abonelik ve memnun olduğum Uydunet hatırına bir şey demiyorum.

Eğer geri gelmezse Eurosport 2 ve RTL den sonraki 3. büyük facia olur.

• İzmirdeyim. Pozitek alıcım var. Dün akşam birder bire "Lütfen bekleyin" yazısı geldi, 3-5 saniye sonra favorilerde sadece 20 tane kadar kanal kaldı! Diğer hepsi silindi. O kanalları tekrar düzenlemekle uğraşıyorum. Başkasının başına geldi mi böyle bir olay? + Bu cihazlarda kanal yedekleme gibi bir olay varmıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ebony

İzmirdeyim. Pozitek alıcım var. Dün akşam birder bire "Lütfen bekleyin" yazısı geldi, 3-5 saniye sonra favorilerde sadece 20 tane kadar kanal kaldı! Diğer hepsi silindi. O kanalları tekrar düzenlemekle uğraşıyorum. Başkasının başına geldi mi böyle bir olay? + Bu cihazlarda kanal yedekleme gibi bir olay varmıdır?

bunca zamandır kullanırım pozıtek1600 cihazı hiç böyle durumla karsılasmadım
  • elephone,digital kablo tv ,yeniliklere kapalı.ben inanmiyorum maliyet bakimindan.diger digitaller olurken her kanal bizemi maliyetli gelmeye basladi.😀

• elephone, ne diyebilirimki gönül isterki hiç bunları konuşmayalım.ama bazen diger platformlara baktıkça kanal listelerinde her ülkenin kanalları mevcut gelelim bizim kanal listemize bir kere baktigimda eksik kanallar artmakta.turksat en azindan bir adim atmali. içerik bakimindan.zayif halka olarak kaldi?

"Türksat digital kablo tv !Örnek alacagi digital platformlara bakmaksi gerekir biraz feyz almali "

eksiklileri gorecektir.Diger platform aboneleri gidisattan memmun ,tanidiklarimin bizde ise tartisilan kanallar var.gelecekmi,geldimi,ne oldu gibi yazip duruyoruz?

dogru soyluyoruz ,gorulenleri dile getiriyoruz yanlis anlasiliyoruz.malesef bir gun bu gerici tutumdan vaz gecekler umarim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max Kruse -- 23 Nisan 2017; 18:22:45 >
  • elephone E kullanıcısına yanıt
    Tivibu konusunda haklısınız fakat Filbox'ta üst paketten farklı olarak iş görmediğini belirttiğiniz sinema kanalları ve Penthouse HD, English Club HD kanalları var sadece. Üstüne Filbox aldığınızda ödemesini nakit olarak yapıyorsunuz. Diğer kanalların hepsi zaten uydudaki ulusal kanallar, Filbox kullanmak durumunda kaldığınızda zaten ihtiyacınız olan dahili veya harici uydu alıcının açacağı kanallar.
  • quote:

İzmirdeyim. Pozitek alıcım var. Dün akşam birder bire "Lütfen bekleyin" yazısı geldi, 3-5 saniye sonra favorilerde sadece 20 tane kadar kanal kaldı! Diğer hepsi silindi. O kanalları tekrar düzenlemekle uğraşıyorum. Başkasının başına geldi mi böyle bir olay? + Bu cihazlarda kanal yedekleme gibi bir olay varmıdır?

Aynisi başıma geldi, dün akşam TV izlerken, pozitek kapandi kendiliğinden, daha sonra açtım, 15-20 kanal vardı sadece, yeni TP'ler eklendi dedi, tarama yaptım, düzeldi, ancak dün gece 3-4 kez tekrarladı, bi küfür edip analog kabloyu açtım, bugun TV açmadığımdan bilgim yok tekrar yapıyor mu diye. (izmir)

Sizde durum nasil bugun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guzelyali

quote:

Aynisi başıma geldi, dün akşam TV izlerken, pozitek kapandi kendiliğinden, daha sonra açtım, 15-20 kanal vardı sadece, yeni TP'ler eklendi dedi, tarama yaptım, düzeldi, ancak dün gece 3-4 kez tekrarladı, bi küfür edip analog kabloyu açtım, bugun TV açmadığımdan bilgim yok tekrar yapıyor mu diye. (izmir)

Sizde durum nasil bugun?

Bugün sıkıntı yok. Zaten normalde de olan birşey değildi, ama tüm favorilerin ve sıralamanın gitmesi hiç iyi olmadı, hala sıralama ile uğraşıyorum. Gördüğüm kadarı ile pozitek lerde kanal listesi kaydetme özelliği yok. Diğer alıcılarda var mı?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Guzelyali

quote:

Sizde durum nasil bugun?

Bugün sıkıntı yok. Zaten normalde de olan birşey değildi, ama tüm favorilerin ve sıralamanın gitmesi hiç iyi olmadı, hala sıralama ile uğraşıyorum. Gördüğüm kadarı ile pozitek lerde kanal listesi kaydetme özelliği yok. Diğer alıcılarda var mı?

Yeni kutuda mevcut (marka/kod hatirlamiyorum) ama eski pozitekten memnun oldugum icin yedek olarak duruyor yeni kutu sadece ama gelen teknik servis "turksatin en iyi kutusu pozitek, bozulana kadar kullan bence abi" demişti, 8 senedir pozitek kullaniyorum.
  • 
Sayfa: önceki 14211422142314241425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.