Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (646. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.159
Cevap
275
Favori
3.120.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 644645646647648
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kartilkisi

quote:

Orijinalden alıntı: Sir June8

quote:

Orijinalden alıntı: DHTR

Bu arada English Club TV'nin Teledünya'ya geleceği nerede yazıyor? Resmi sitesindeki üst paketlerde baktım ancak orada göremedim.

Gelecegi bir yerde yazmiyor.Zaten geldi 2 gun once.

arkadaşım...teledünya şebekesinden istediğin özel italyan televizyon kanallarının platforma eklenmesini istiyorsan şayet türksat internet sitesini elektronik posta yağmuruyla yetkililerini ikaz yapmalısın forumdaşım...!!!...

2 yıldır bu konuda çok posta gönderdim.
  • conax modül, 100 tl ye aldığın bi aparat. yasallıkla da alakası yoktur. çay bardağı ile çay içmek ne kadar hukuki sorun oluşturuyorsa conax da öyledir. sadece aracıdır.
    nasıl kullanılıyora gelince, ben 1 yıldır bu aparatla teledünya kullanıyorum, tv nin kendi kumandasıyla süper. receiver kumandasını aramıyorsun.
    teledünya yı iki şekilde televizyonunda kullanabilirsin. 1- receiver, 2-conax modül. (belkide 3 de vardır emin değilim )
    üzerinde acı sivri kırmızı biber resmi olan conax dan alırsan daha iyi olur demişlerdi, bende öyle yaptım, bir sorun daha yaşamadım. conaxı aldım, teledünya ya kaydımı yaptırdım, teknik servis eve geldi, conaxı taktı, izlemeye başladık. bence receiverdan daha iyi birşey. tavsiye ederim.
  • sağolasın üstad lakin benim anlamadığım olay şu ya, kampanyalı aktivasyon ücreti şu bu 105 lira ödüyorsun... hadi diyelim conax modül aldık, kendi modemimizi kullandık yine 105 tl para ödüyorsun... nasıl iş anlamadım... bir de interneti ile ilgili çok şikayet var bilmiyorum sizler memnunmusunuz...
  • İnternet kalitesi şehirden şehire ilçeden ilçeye değişebiliyormuş.En güzel yöntem apartmanda kullanan varsa ondan bilgi alman.Çok iyi diyende var kötü diyende...
  • fark şu, taahhüt vermiyorsun. teledünya 24 ay taahhüt istiyor. ama konax alacağım diyorsan taahhüt vermesin, iki gün sonra kafan atarsa değiştirirsin, yoksa 24 ay beklemek zorunda kalıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir June8

quote:

Bu arada English Club TV'nin Teledünya'ya geleceği nerede yazıyor? Resmi sitesindeki üst paketlerde baktım ancak orada göremedim.

Gelecegi bir yerde yazmiyor.Zaten geldi 2 gun once.

Bende çıkmadı. Sinyal bandını yazabilir misiniz? Teşekkürler.
  • arkadaşlar...teledünya şebekesinin üzerinden şifreli yayın yapan yeni ingiliz özel yayın kanalı english club altyazıyıda ingilizce yayınlıyor...eğitim kanalı olduğu belli oluyor...astra uydusunun üzerinden yayın yapıyormuş...teledünya platformunda astra üzerinden yayın yapan başka hangi kanallar vardır?...
  • BURSA'da English Club adlı kanal halen yok...
  • arkadaşlar ankarada test0 dan başlayıp test5 e kadar giden 6 tane test kanalı yerini test0 da test yayını na bıraktı ve şimdi sadece test1 test2 test3 var....

test yayını yazan kanal şifreli bi kanal ve epg sinde kesintisiz türkçe müzik yayını yazıyor. üst pakette olup da izleyebilen var mı acaba..
  • quote:

Orijinalden alıntı: MULTI-MEDIA

BURSA'da English Club adlı kanal halen yok...

Şu anda Ankara,İstanbul ve İzmir şehirlerinde üst pakette var. Ben temel pakete üyeyim izleyemiyorum. DHTR hangi ildesiniz. Frekansı 418 Mhz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhuntus81

arkadaşlar ankarada test0 dan başlayıp test5 e kadar giden 6 tane test kanalı yerini test0 da test yayını na bıraktı ve şimdi sadece test1 test2 test3 var....

test yayını yazan kanal şifreli bi kanal ve epg sinde kesintisiz türkçe müzik yayını yazıyor. üst pakette olup da izleyebilen var mı acaba..

yayın bence yoktur. Türk Ç tv'nin epg'si mevcut. Varsa da Irmak tv olabilir. Test 1'de Türksat saati ve Kanal D'nin EPG 'si mevcut.
  • Modülle izliyorum.Tekrar kontrol ettim.Yeni eklenen kanal Bursa'da henüz yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MULTI-MEDIA

Modülle izliyorum.Tekrar kontrol ettim.Yeni eklenen kanal Bursa'da henüz yok...

teledünya facebook sayfasında şimdilik yok diyor diğer illerde ne zaman başlar bilmiyorum. Üst paket değilseniz zaten izleyemiyorsunuz şifresiz kanalı.
  • quote:

arkadaşlar ankarada test0 dan başlayıp test5 e kadar giden 6 tane test kanalı yerini test0 da test yayını na bıraktı ve şimdi sadece test1 test2 test3 var....

arkadaşım...teledünya şebekesinin anlaşma sağlamaya çalıştığı yeni kanalları ankarada ikamet yapan abonelerine test kanalları şeklinde ilettiğini sanıyorum...6 adet test kanalı sayısının 4 rakamına düştüğüne göre 2 kanal ile teledünyanın anlaşma sağlayamadığı için test kanallarının sayısını azalttığını zannediyorum...test kanalları şeklinde sürenler inşallah teledünya platformuyla anlaşma sağlayabilirler ve yakın zaman içinde şebekenin üzerinden resmi yayına geçebilirler...mevcut test kanalları şifreli yayınlar olabilir...bizim mekanımız izmir ve henüz test kanalları şebekede yer almıyorlar...dikkatinizi çekerim...bilgilerinize sunarım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartilkisi -- 18 Nisan 2012; 17:10:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

quote:

arkadaşım...teledünya şebekesinin anlaşma sağlamaya çalıştığı yeni kanalları ankarada ikamet yapan abonelerine test kanalları şeklinde ilettiğini sanıyorum...6 adet test kanalı sayısının 4 rakamına düştüğüne göre 2 kanal ile teledünyanın anlaşma sağlayamadığı için test kanallarının sayısını azalttığını zannediyorum...test kanalları şeklinde sürenler inşallah teledünya platformuyla anlaşma sağlayabilirler ve yakın zaman içinde şebekenin üzerinden resmi yayına geçebilirler...mevcut test kanalları şifreli yayınlar olabilir...bizim mekanımız izmir ve henüz test kanalları şebekede yer almıyorlar...dikkatinizi çekerim...bilgilerinize sunarım...

test yayını kanalı dışında yayın yok tabi izleyemiyoruz.bu kanal 490 mhz'den yayın yapıyor. 410 mhz bunlar. test1'de turksat saat kanalı var. saati veriyor. test2,test3'te yayın yok.
  • English Club ve Test1 listeye eklendi. İstanbul.
  • Şifresiz kanalı üst pakete ekleyerek mi paketi zenginleştireceklermiş.Burdan Teledünya'ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar teledünya ve internete bağlanmayı düşünüyorum... sizce kampanyalarda bir hd kutu ile bağlanmak mı daha mantıklı ve ekonomik yoksa conax modül kullanarak mı... bir de airties kablosuz modem var ben de bununla uydunet kullanılabilir mi yoksa uydunet uyumlu bir modem mi gerekli... teşekkürler...
  • quote:

English Club ve Test1 listeye eklendi. İstanbul.

sizde üst paket var mı. Test 1 kanalında görnütü bizim gib turksat saati mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: freestyler7

Şifresiz kanalı üst pakete ekleyerek mi paketi zenginleştireceklermiş.Burdan Teledünya'ya

şifresiz kanalın üst pakete eklenebileceğini tahmin etmek imkansız gibi.
  • 
Sayfa: önceki 644645646647648
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.