Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (2190. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
46.162
Cevap
275
Favori
3.120.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21882189219021912192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Modülle History Channel izleyebilen var mı? Bende hala sinyal yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlkem22 kullanıcısına yanıt

Ben izliyorum herhangi bir sıkıntı yaşamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: marmara68

aesenel de sanki epicdrama ile göruşüldüğünden bahsediliyordu kanallar genelde yılbaşı ve yılortası gibi ekleniyor bekleyip göreceğiz.

Epic Drama biraz zor gelir. Bol öpüşmeli koklaşmalı sahne içeren dizileri var.

• Hay Allah razı olsun History Channel 'ı getirenden sırf Pawn Store izleyebilmek için Tivibu Go almak zorunda kalmıştım az önce iptal ettim Kablo Tv sağolsun

• Korgeneral1071 kullanıcısına yanıt

Evet en güzel program bu.İzlemesi cok keyifli ve baymıyor sıkmıyor akıcı.

• marmara68 kullanıcısına yanıt

Gelirse iyi bakalım. Kapanan Fox life yerine gelebilir

• claudecan kullanıcısına yanıt

Kapanan Fox Life yerine BBC First HD ve Epic Drama HD kanallarının gelmesi iyi olur.

Ankara'da Arirang TV kanalında yayın yok. beIN anlaşması şimdilik yenilenmemiş görünüyor resmi siteden beIN kampanyaları kaldırılmış.

• Bugün ikikere lütfen bekleyiniz yazısı yazdı.
    Galiba bir şeyler olacak gibi🤭🤭🤭

• serdar_ayberk S kullanıcısına yanıt

beIN'lerin devam etmemesi iyi olur, albenisi kalmadı zaten. Digitürk aynı paketi ilk 4 ay 49 TL şeklinde satıyor, bizde direkt 150 küsür TL'den başlıyor. Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi, Serie A gitti. Süper Lig, Ligue 1 ve EuroLeague içinde bu fiyat çok fazla

• engineer.man E kullanıcısına yanıt

beIN devam edecekse mevcut içeriğe göre fiyat belirlerse daha çok talep olabilir. Belirlediği fiyat talep konusunda belirleyici olacaktır.

Kesinlikle fakat karşı tarafın düşüreceğini hiç sanmıyorum. Digitürkten o kadar kanal/içerik gitti indirim bile yapılmadığı gibi fiyatlar bile arttı.

50 TL olsa alan çok olur Süper Lig için. Türksat Kabloya erişim kısıtlı zaten yararlanacakların abone olması gerekiyor. beIN ek kazanç elde etmek istiyorsa böyle bir şey yapabilir. Diğer türlü buradan ek kazanç elde edemez. Mümkün değil.

• bursa osmangazi soğukkuyu mahallesinde oturuyorum. 50 mbps akıllı sınırsız kablonet aboneliğimi devretmek istiyorum. 24 haziran 2022 ye kadar taahhütüm var. 27 aylık '' 3 ay bizden '' kampanyasıyla abone olmuştum. 15 aydır sorunsuz kullanıyorum. netmaster docsis 3.0 kablosuz modem kiralama ücretiyle beraber 91 tl sabit fatura ödüyorum. sadece internet için kullanıyorum. teledünya yada başka dijital tv ile ilgili birşey yok. ilgilenenler 0 533 548 07 87 numarasından yada buradan iletişime geçebilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gesentürk -- 8 Temmuz 2021; 23:27:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gesentürk

bursa osmangazi soğukkuyu mahallesinde oturuyorum. 50 mbps akıllı sınırsız kablonet aboneliğimi devretmek istiyorum. 24 haziran 2022 ye kadar taahhütüm var. 27 aylık '' 3 ay bizden '' kampanyasıyla abone olmuştum. 15 aydır sorunsuz kullanıyorum. netmaster docsis 3.0 kablosuz modem kiralama ücretiyle beraber 91 tl sabit fatura ödüyorum. sadece internet için kullanıyorum. teledünya yada başka dijital tv ile ilgili birşey yok. ilgilenenler 0 533 548 07 87 numarasından yada buradan iletişime geçebilirler.

Merhaba. Forumda devir için ayrı bir konu bulunuyor, oraya yazarsanız geri dönüşler daha çabuk olabilir.

https://forum.donanimhaber.com/ana-konu-kablotv-ve-kablonet-devir-ilanlari--62535493

Ek olarak paylaştığınız fatura üzerinde kişisel bilgileriniz bulunuyor, fatura üzerindeki kişisel bilgilerinizi silerseniz daha güvenli olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Korgeneral1071

Hay Allah razı olsun History Channel 'ı getirenden sırf Pawn Store izleyebilmek için Tivibu Go almak zorunda kalmıştım az önce iptal ettim Kablo Tv sağolsun

Babaları (Richard Benjamin Harrison) vefat ettikten sonra eski çekiciliği kalmadı. Şaka maka vefat edeli 3 seneyi devirmişiz.

• History Channel nasıl aratıyoruz? Listede çıkmıyor.

• guitarman kullanıcısına yanıt

Kutu ise kendiliğinden eklenmesi gerekiyordu. Kutu değil zannederim. Modülde televizyon modeline göre değişir de manuel arama kısmına girip 298000 6900 256 qam şeklinde aratırsanız kanal eklenir. 298 mhz şeklinde de yazılıyor olabilir.

Conax modül var.

• Arama yaparsanız kanal eklenecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: guitarman

History Channel nasıl aratıyoruz? Listede çıkmıyor.

Bu gibi durumları teknik yardım ana konusuna yazabilirsiniz.

https://forum.donanimhaber.com/kablotv-ve-kablonet-teknik-yardim-ana-konu--37726417

• Tivibu'ya Visasat History, Epic Drama ve Love Nature kanalları eklendi. Biz hala BBC'lerde dahil bekliyoruz bunları(viasat hariç)

• 
Sayfa: önceki 21882189219021912192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.