Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (2189. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.154
Cevap
275
Favori
3.119.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21872188218921902191
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: diyar_21

298 frekans

800.kanala eklenmis bende de

Teşekkür ederim. Bende o frekans ekli değildi herhalde o frekansta tek kanal var.

• Rica ederim. Yeni eklenen bir frekansmış sanirim, gunduz oyle bir şey yazmışlardı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: diyar_21

Rica ederim. Yeni eklenen bir frekansmış sanirim, gunduz oyle bir şey yazmışlardı.

Yeni frekansmış evet. Daha önceleri alt frekansları kullanmıyorlardı demek ki Analog tarafında bir eksilme oldu ve yer açıldı. TRK 4K'yı uydudan izliyorum kalite muazzam umarım Kablo TV üzerinden de izleme imkanı verir.

• Kablo tv keşke türksat uydusuna çıksa öyle yayın yapsa .Keşke demeyi sevmem ama böyle bir proje olursa süper olur. Daha kaliteli izleriz .4k kutularda olur .

• Bugün eklendi kanal bizde.Şuan görüntü sd yada yayın yapan program sd bilmiyorum.Viasat history gibi olmasada idare eder.Daha çok tematik yayın ağırlıklı.

• quote:

Orijinalden alıntı: claudecan

Bugün eklendi kanal bizde.Şuan görüntü sd yada yayın yapan program sd bilmiyorum.Viasat history gibi olmasada idare eder.Daha çok tematik yayın ağırlıklı.

Listede HD yazıyor ama kanal SD içerikle yayın yapıyor.

• İstanbul Avrupa yakası hala yok kanal

• Euro 2020 maçlarında yakın çekimler devamlı kasıyor Analog yayında. Nedir bu rezalet, hala düzelmedi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt

Geçebiliyorsaniz dijitale geçin hocam  

• serdar_ayberk S kullanıcısına yanıt

Pek tarihi yayınla karşılaşamadım. Dmax vari yayınlar var daha çok,

• culpanext C kullanıcısına yanıt

Evet daha çok dmax tarzı demin antika alım satım vardı güzeldi.Bbc ler de gelmeli

• culpanext C kullanıcısına yanıt

Depo Savaşları gibi programlar var. Tarih içeriği eskiden vardı, söylediğiniz türde programlar yayınlıyor. Viasat History gibi tarih daha çok tarih programları yayınlayan bir kanal değil. Bu tür programları sevenler kanalın gelmesini çok istiyordu,onlar için çok iyi oldu. BBC'ler getirebilirse çok iyi olacak.

TRT1 HD'den izliyorum. O tür sıkıntılar yok. Analog yayın da sıkıntılar olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: serdar_ayberk

TRT1 HD'den izliyorum. O tür sıkıntılar yok. Analog yayın da sıkıntılar olabilir.

İlginç olan şey sadece maç sırasında ve maç içinde yakın çekim verirken kasıyor :) Hiçbir anlam veremiyorum. Hepsi aynı kaynaktan alıp dağıtım yapmıyor mu? Yakın çekim olunca kasma da nasıl oluyor? Gerçekten çok garip. Başka kanallarda sorun yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

o kameraların çözünürlüğü farklı olabilir,analog yayına aktarılırken sorun yaşanıyor olabilir. sorun yaşamasanız ya da sorun fark edip çözseler iyi olur. Diğer kanallarda ve yayınlarda sorun yoksa karşılaşmalar HD ve 4K çekildiği için SD'ye dönüştürülürken sorun yaşanıyor olabilir. Teknik bilgiye sahip forum üyeleri size daha iyi bilgi verebilir :) SD yayına bakmadım o yayında da sorun olabilir.

Dijitale frekans gerekiyor analog yayından birkaç kanal daha çıkabilir. Benim tahminim, bilgiye dayanmıyor. Dijitale geçmeniz daha iyi olur. Analog yayının ücreti de daha yüksek. Geçiş için eskiden kampanyalar vardı,kampanyalara baktım da kampanya göremedim .

• serdar_ayberk S kullanıcısına yanıt

Hocam modül kullanıyorum. History Channel hala eklenmedi. Bir ayar vs mi yapmam lazım. Frekansı manuel olarak girdim ancak sinyal değeri yüzde sıfır gözüküyor.

• trtunski T kullanıcısına yanıt

arama yatırın tv nize iki gündür 196 sayısal kanal buluyordu tv listede yoktu History channel sonradan tekrardan tarattım geldi.

Manuel tarama için de history hd 298000 khz / 6900 / 256 QAM ile arama yaptırın bakalım çıkacak mı? Istanbul Anadolu yakasından izliyorum

• trtunski T kullanıcısına yanıt

Ankara'da yayın var. Frekansı aradığınızda sinyal görünmüyorsa kanal elenmesi ile ilgili bir sıkıntı olabilir. O frekasta sorun varsa ekip gelip düzeltebilir. Bölgenizi belirtirseniz aynı bölgede yaşayan kişi yayınları alabiliyorsa da o ihtimal de olabilir.

• History depo savaşları felan çok eğlenceli,depoalrı açıyorlar içlerinden pek çok farklı şey çıkıp satıyorlar ama akıcı ağır veya gereksiz şey göstermiyor.Genel olarak güzel kanal.Akıcı yani bazı tlc ve dmax yapımları gibi gereksiz yormuyor.

Fakat bbc ler de gelse eksik kalmaz.

BBC First, hem ekranda hem de ekran dışında ödüllü yetenekleri tanıtan en orijinal, en yenilikçi İngiliz dramasına ev sahipliği yapıyor.

BBC Earth

İzleyicileri heyecan dolu aksiyon ve akıllara durgunluk veren fikirlerle yüzyüze getirir.

CBeebies ise çizgiflm kanalı üçüyle anlaşma yapılabilir.Hemde hd çizgi dizi kanalı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi claudecan -- 4 Temmuz 2021; 14:36:13 >
  • aesenel de sanki epicdrama ile göruşüldüğünden bahsediliyordu kanallar genelde yılbaşı ve yılortası gibi ekleniyor bekleyip göreceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marmara68 -- 4 Temmuz 2021; 15:35:53 >
  • 
Sayfa: önceki 21872188218921902191
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.