Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (2137. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
46.159
Cevap
275
Favori
3.120.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21352136213721382139
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kanal yok Zam var zam .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zamı bilemiyorum ama acilen yeni kanal bekliyoruz bbc'lerle görüşme yapılıyordu sonuçlanmadı mı hala!!

• arkadaşlar...bizim evde mibox yok fakat apple setbox var bu kutuya çeşitli yayın uygulamalarını yüklemek imkanı varmı?...forumda bilen cevap yazsa iyi olur...diyar21 veya muratgülen fikrinizi öğreneyim...KABLO TV   [ANA KONU] 

• Merhabalar, Vestel'de düzenleme yapılıyor fakat PC ortamında daha kolay olur. Vestel için tavsiye ettiğiniz bir program var mı?
  • Konyada olan arkadaşlar internetiniz çekiyor mu? İnternet bağlı ama hiç bir işlem yapamıyorum. Haftasonu evdeyiz interneti kullanacağız ama kullanamıyoruz.

• kartilkisi kullanıcısına yanıt

Cok fikrim yok ama android gibi acik degildir herhalde, hbo hulu disney amazon vs gibi dizi film uygulamalari tv kanal uygulamalari yukleniyordur tabiki

• Arkadaşlar yeni yıla girmeden taahhüt vermenizi tavsiye ediyorum. En kötü ihtimal arayıp taahhütü bozup yeni kampanyalara taahhüt verirsiniz. Zamlar kapıda.

• Bbc earth noldu yalan oldu yine herhalde.

• ÇevreMühendisi kullanıcısına yanıt

Ocak sonu kampanyalar

• diyar_21 kullanıcısına yanıt

Hepimiz bildiği gibi Gene fiyasko 😅😅😅

Epic drama ne oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max Kruse -- 20 Aralık 2020; 15:54:18 >
  • arkadaşım...maxcruse filimbox extra epey kaliteli yayın yapıyo gerçi sen boş kanal olduğunu yazmışın fakat yanılıyosun yayın akışı müthiş üstelik geceleri ekrana sürülen yapımların erotizim sahneleri kesilip biçilmiyo yani sansürsüz gösterim yapıyo bravo derim...filimbox turkey kanalında ise mağalesef cinsellik görüntüleri sansürleniyo...ve ne yazıkki arthouse kanalında sansüre rastladım kahretsin...!!!...KABLO TV   [ANA KONU] 

• kartilkisi kullanıcısına yanıt

Dostum kartilkisi ben onu niçin dedim ,Kanal geldi 3,4 kez aynı filimleee denk geldim .Ayrıca ben bu kanalı tutmadım ısınamadım bu kanala nedense.

Sence Yeni yılda ne olur.

• Çok teşekkür ederim, çok değerli bilgiler veriyorsunuz.
  • Yeni gelecek internet kampanyaları konusunda hiç duyum filan yok mu ona göre taahhüt verelim :)
  • Taşınma sebebiyle KabloTv ve 100mbit KabloNet aboneliğimi iptal ettirmek durumunda kaldım. Allahtan taşındığım adreste VDSL ile 75mbit e kadar alabildim.

Evden çalıştığımız bugünlerde öbür türlü sıkıntı olacaktı.

Pozitek cihazım boşa çıktı. Satıyorum. Aşağıda linki
    pozitek ilan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi westergate -- 22 Aralık 2020; 16:55:30 >
  • Fox life yerine Disney Junior gelecek haberleri dolasmaya basladi sosyal medyada.
  • Aman ne mühim bir kanal.👏

• Max Kruse kullanıcısına yanıt

Değerli dostum, bu platformu uydudan ayıran kaç tane çocuk kanalı var Allah aşkına neden mühim olmasın?

• iyi cocuk İ kullanıcısına yanıt
    Degerli arkadaşım hoşgeldin ,Senin için değerli ve mühim olabilir.
    Benin için değil.Benim için Halk tv tele1 ve Özel avrupa kanalları önemli.
  • Max Kruse kullanıcısına yanıt

hocam seyirturk apk yi yukleyin cep telefonuna yada android box tum.film dizi kanallar var

• 
Sayfa: önceki 21352136213721382139
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.