Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (3 Mobil) - 3 Masaüstü3 Mobil
5 sn
43.264
Cevap
250
Favori
2.838.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 11 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 2912
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3211
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 29 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1428
  • Favoriye Eklediklerim 255
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • serdar_ayberk (3211 mesaj) Max Kruse (2139 mesaj) panasonicman (1587 mesaj) kartilkisi (1503 mesaj) diyar_21 (1084 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (16373 mesaj) Mobil (11058 mesaj) Tablet (921 mesaj) Mini (412 mesaj) Uygulama (674 mesaj)
  • @
14 oy
Öne Çıkar
Giriş
    879 Mesaj
    23 Aralık'ta dolacak olan ana abonelik sözleşmemi bugün itibarıyla 24 ay taahhüt vererek uzattım.Bunun yanında, Yan odaya ve Kabloses'e de taahhüt verdim.Üçü de aynı anda başlayıp aynı anda bitecek,böyle denk geldiği benim açımdan iyi oldu...

Mevcut Müşterilere Özel 100 Güldüren Kampanya kapsamında; 100Mb Akıllı Sınırsız KabloNet + KTV Üst Pk.+Altın Sinema Pk: 81 TL ( Modül bana ait) + Yan Oda KTV Üst Pk: 29 TL + 3 TL (HD kutu kirası) ve Kabloses HY 100 dk: 6 TL olmak üzere toplam da : 119 TL ödeyeceğim.

Eski faturam 104 TL idi.

Selamlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    5577 Mesaj
    Akilli sinirsiz kalkarsa düşünülür yoksa baska saglayicilar degerlendirilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diyar_21 -- 24 Kasım 2020; 9:35:16 >
    |
    |
  • Teğmen
    203 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Umit-G

Bir şekilde idareli kullanacağız artık, kotalı tarife uzun süreli taahhüt altında olunca alınabilecek bir seçenek olmuyor bana göre.

Yeni yılda akıllı sınırsız tarifeleri için hız düşüm değerlerinde iyileşme olursa yani 100 mb 19:00-00:00 aralığında 25 mb değil de 50 mb'ye düşerse örneğin bizim durumumuz ne olur acaba ?

@aesenel , @serdar_ayberk var mı bu konuda bir fikriniz ?

Bu tip bir durumdan otomatik yararlanır mıyız yoksa taahhüt gereği tarifeye yeni girenler faydalanıp 50 mb'ye düşerken, biz 25 mb'ye mi düşeriz ?

Kotalı tarifeye taahhüt vermek oldukça riskli. Kotalı tarife yerine akıllı sınırsıza taahhüt vermek daha akıllıca olur. 100 mbps akşam 50 mbps olsa kimse ses etmez ama 100'den 25'e düşünce baya sıkıntı oluyor.

Adaletli ve mantıklı olanı 100 mbps'nin akşamları en az 50 mbps'ye düşmesi olandır.

|
    |

• Yüzbaşı
    498 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: GESTAPO51

Asenel degerli ustadim kablo web e kim bakiyorsa bi zahmet ilet tum teknolojik aletlerle izlenebilir hale gelmesi lazim bi bizim kurum birde tivibu go kaldi diger tum firmalarin uygulamalari tv box larla uyumlu en kisa zamanda olmasi dilegiyle benim gibi kullanmak isteyen ama kullanamayan bircok abone vardir.

Alıntıları Göster

Merhabalar,

İçinde benim de olduğum bir grup bakıyoruz. Yeni proje ile birlikte dedikleriniz olacak inşallah.

Pandemi nedeniyle bir bekleme söz konusu.

• Teğmen
    206 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: aesenel

Merhabalar,

İçinde benim de olduğum bir grup bakıyoruz. Yeni proje ile birlikte dedikleriniz olacak inşallah.

Pandemi nedeniyle bir bekleme söz konusu.

Alıntıları Göster

ilginize tskr ederim ins en kisa zamanda biz kullanicilarin hizmetine kalite kullanimi kolay, guzel bir arayuzuyle stabil calismasiyla cep,smart tv,tablet,android tv ve tv box larla uyumlu olmasi dilegiyle(yanlis anlasilmasin kablo web hic calismiyor veya teknolojik cihazlarla uyumsuz gibi algilanmasin cepte tablette gayet guzel calisiyor tvim smart olmadigi icin smart konusunda birsey diyemem) sabirsizlikla bekliyoruz hayirlu gunler.

|
    |

• Yarbay
    5577 Mesaj
    Mevcut musterilere ozel 100 gulduren 80 lira mi 90 lira mi ?? Resimde 90 gorunuyor, tiklayip girince 80 cikiyor.

• Yarbay
    4615 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Resimdeki fiyat modem ve HD kutu dahil fiyatı. Varsa 80 cihazlar kiralanacaksa 89 ödeniyor.

|
    |
    diyar_21 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5577 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: serdar_ayberk

Resimdeki fiyat modem ve HD kutu dahil fiyatı. Varsa 80 cihazlar kiralanacaksa 89 ödeniyor.

Conax modul ile izledigimiz iki televizyondan birinde haberturk ve bloomberg cok fazla mozaikleniyor ve ses senkronize sorunu var. Servis cagirdim geldi bakti, sorun olsa iki tv de de sorun olur dedi. Conax ile tv uyumsuzluk sorunu başlamış vs vs dedi. Kutu ile izlerseniz sorun olmaz dedi. Olabilir mi boyle bi sorun ? Yok mudur bir cozumu ? Kutu mu alacagiz illa :)

• Binbaşı
    1345 Mesaj

kan uyuşmazlığımı varmış :)

|
    |
  • Yarbay
    5577 Mesaj

:)) anlamadim vallahi neyi varmış, dune kadar niye yoktu o zaman

|
    |
    tirabzonli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4615 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: diyar_21

Conax modul ile izledigimiz iki televizyondan birinde haberturk ve bloomberg cok fazla mozaikleniyor ve ses senkronize sorunu var. Servis cagirdim geldi bakti, sorun olsa iki tv de de sorun olur dedi. Conax ile tv uyumsuzluk sorunu başlamış vs vs dedi. Kutu ile izlerseniz sorun olmaz dedi. Olabilir mi boyle bi sorun ? Yok mudur bir cozumu ? Kutu mu alacagiz illa :)

Alıntıları Göster

Sorun sinyallerden kaynaklanıyor olabilir. Bir televizyonunuz etkilenirken diğer televizyonunuz etkilenmiyor olabilir. Kutu modülden daha az etkileniyor. Bina kutusundan sinyallere bakıp değişiklik yapsalar düzelebilirdi. Yaşadığım bir arızada görünürde farklılık görülmüyordu ama sorun düzelmişti.

• Yarbay
    5577 Mesaj

Açayım tekrar ariza kaydi o zaman soyleyeyim yapsınlar. Dedim o gun gerci asagida kutudan bir bakin isterseniz belki duzelir diye, yokk sinyalleriniz iyi dedi. :))

|
    |
    serdar_ayberk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2180 Mesaj

Benim arkadaşım'da modül kullanıyor.senin için sordum sorununu böyle bir şeyin yaşamadığını söyledi.

Yani sallamış kısacası böyle bir arzayı kafasından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max Kruse -- 25 Kasım 2020; 15:21:10 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1986 Mesaj

modül kullanıyorum böyle bir sorun yok dolayısıyla yanlış bilgi vermiş

|
    |
  • Yarbay
    5577 Mesaj

En sevdikleri sey zaten sallayip geçiştirmek, ariza kaydi acalim tekrar o zaman.

|
    |
    claudecan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5577 Mesaj

Sagol hocam şaşırmadım zaten, acariz tekrar bi kayit, kutudan sinyal yükseltsin

|
    |
    Max Kruse kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    686 Mesaj
    En azından akıllı sınırsız 100 Mbps için akşamları 50 Mbps olmalı.
    |
    |
  • Yarbay
    2180 Mesaj

Bilmeyen servis elemanları oldukça çok çaresiz kalırız böyle.Rica ederim inanın sizin için aradım arkadaşımı Böyle bir şeyin olmadıgı beyan etti.

Kendileriyle çelişiyorlar . Böyle olmaz bilmiyorsa başka bir ekip gelir. Sinyaller iyiyse neden böyle oluyor. Direk söyle dostum bakalım ne diyecek direk sana başka bir cihaz verelim derler.çünkü banada aynısını yaptılar.ben gerekli cevapları verince agzinı açamadı. Sizde net olun hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max Kruse -- 25 Kasım 2020; 15:22:11 >
    |
    |
  • Yarbay
    5577 Mesaj

Oyle dediler zaten gecen sefer, kutu kiralayabilirsiniz sorununuz kalkacaktir ortadan dedi.

|
    |
    Max Kruse kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2180 Mesaj

Onların amacı zaten o Bir şeyler koparabilmek .

Bozuk olmayan cihaza bile bozuk diyorlar.

Banada bozuk dediler ama hâlâ taş gibi çalişiyor.

Aynı kişi bana geldiginde Utanıyor. ☺️ Bu tuzaklara düşme dostum.
    |
    |
Reklamlar
Masal Oku
kripto para haberleri
Bebek Oyunları
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,203
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.