Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (2128. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.159
Cevap
275
Favori
3.120.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21262127212821292130
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BİLGİ | Fox Life kanalı yıl sonunda yayın hayatına son veriyor. İçerikleri FX ve Fox Crime kanallarına dağıtıldı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 gundur kart eşleşme muhabbeti icin ariyorum, zor bela bağlanıyoruz onda da sistemde ariza var suan bakamiyoruz vs diyorlar saka gibi.! Ya işi bilmiyorlar gecistirmek icin boyle bisey söylüyorlar, yada sistemde ne ariza varsa cozemediler halen !

• diyar_21 kullanıcısına yanıt
    engineer.man E kullanıcısına yanıt

Eşleştirmeyi iptal edebilmek için ne istediğinize ilişkin bir bilgi notu düşseler tekrar tekrar aramak zorunda kalmazdınız.

@engineer.man Epic Drama ile ilgili geleceği konusunda forumda paylaşımlar olmuştu. Kanal Fox Life kapanacağı için yerine getirilmek isteniyor olabilir. BBC First ve BBC Earth'te getirilirse platform çok iyi hale gelecektir. Bunu dışında ücretli SD kanalların HD'ye dönüştürülmesi ve S Sport'ların üst pakete dahil edilme gibi isteklerimiz de var. En önemli isteğimiz aslında internet kısmında KabloNet ile ilgili.

• serdar_ayberk S kullanıcısına yanıt

O kadar isteksiz ve zoraki konusuyorlar ki, ne soylesen bos bunlara...

İlgilenilmiyorsa https://www.turksatkablo.com.tr/iletisim adresine bir de yazın.

Yazalım bakalim :)

• opencode kullanıcısına yanıt

Bugun baglanabildim bende, bir iki gundur 5 dakikaya yakin bekledim baglanamayinca kapatmistim. Daha onceki gunlerde baglandigimda da sorunumu anlattiktan sonra sistemlerinde ariza oldugunu soylemislerdi :)

Sorununuz çözüldüyse sevindim :)

Yok hocam daha cozemedik oyle kolay miii :) sistem arızalarının giderilmesini bekliyoruz daha :)

• @opencode 'u söylediği gibi yetkili birine bağlana istediğinizi sorunuzun uzun süredir çözülmediğini söyleyin.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • opencode kullanıcısına yanıt

Tamamdir birazdan oyle deneyeceğim

• Kart eşleşme sorununu hallettim. Bilgili ve ilgili bir hanfendi çıktı musteri hizmetlerinde, sağolsun tek anlatmada halletti :)

müşteri hizmetlerinde de servis geldiğinde de çalışan çok önemli. bilen biriyse anında sorunu çözebiliyor. sorunuzun çözüldüğüne sevindim:)

teşekkürler 🙏🏼 aynen oyle iyisine denk gelmek zor. Belirli periyotlarda personel eğitimi verilip bilgilendirilmeli...

Rica ederim. Söylediğiniz gibi olsa güzel olur. İlgili ve yeterli donanıma sahip olunca sorunu anında çözüyorlar.

• 1 Ocak gunu kanal yağmuru olacak mi yoksa beklenti dusuk mu yine son bes yildir oldugu gibi :))

• Meehaba arkadaşlar,

Kablotv ye yeni abone oldum.

Neta Hd9000 kutu getirdiler, ince ayarlar yaparken , ses ve goruntu ayarlarindan, "çıkış modu" diye bir seçenek buldum.

1080p 50hz yaptığım zaman, hersey normal ama EPG seçeneginde sağ tarafdaki mini Ekran yerinde titremeler beyaz beyaz çizgiler oluşuyor.

1080i 60hz ve aşağısı modlarda (otomatik de dahil) EPG dahil herhangi bir sorun yok.

Müşteri hizmetleri TV'niz ile alakalı dedi ama icime sinmedi, cunku başka mediplayerlarda 1080p 50hz çıkışında bir sorun yok, bendeki olayın sadece EPG de olmasıda garip.

Bir bilen varmıdır.

kurculamadan 1080i 60hz ile devammı edeyim :) bi farkda gormuyorum arada ama akıl takılıyor benim.

• 2 yıldır sınırsız kullandigimiz interneti simdi aksamlari 20mbit mi kullanacagiz ? Yazik valla...

• 1 ocakta kanal yağmuru mu ???
    Beni gene güldürdün Dostum.
    😅😅

• arkadaşım...maxkruse...2021 yeni yılında şebekeye hangi kanallar eklenicek sence fikrini merak ediyom...sat-1...pro-7...tele-5...channel-4...italia-1...canale-5 gibi özel avrupa kanallarıyla anlaşma yapılsın istersin öylemi...

• 
Sayfa: önceki 21262127212821292130
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.