Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (2127. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
46.154
Cevap
275
Favori
3.119.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21252126212721282129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Var calismiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • diyar_21 kullanıcısına yanıt
    kart eşleşme oldugunu nereden anladın ?
  • ÇevreMühendisi kullanıcısına yanıt

Karti Cikarip salondaki tv ye taktim acilmadi. Kendi sattıkları veya kiraladiklari modul de oyle bisey var. Diger technisat marka onceden aldigim modüle takinca aciliyor onda sorun olmuyor.

Var

• Epic drama kanalı ne oldu., Son bilgiler neler...

• quote:

Orijinalden alıntı: diyar_21

Karti Cikarip salondaki tv ye taktim acilmadi. Kendi sattıkları veya kiraladiklari modul de oyle bisey var. Diger technisat marka onceden aldigim modüle takinca aciliyor onda sorun olmuyor.

eşleşme yok, türkiyenin yarısı modüllü kuıllanıyor. Eşleşme yaparlarsa Türkiyenin yarısının yanını kapanır

Yalan mi atacagiz var iste. Baska modulde calismiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diyar_21 -- 30 Kasım 2020; 21:41:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇevreMühendisi

kart eşleşme durumu kablotv de yok

Alıntıları Göster

Türksat Kablo'nun eski cihazlarında kart kutu eşleştirmesi yoktu.Son çıkan sanırım 8900 ve üstü Neta cihazlarda ve Türksat'tan alınan modüllerde eşleştirme var.

Örneğin; Ana aboneliğimin tanımlı olduğu, zamanında Türksat Kablo' dan satın almış olduğum Modülün seri numarası ve Smart kart numarası ile Yan oda aboneliğimin tanımlı olduğu Neta 8980 kutunun seri numarası ve Smart kart numarası eleştirildi ,yayınlar o şekilde açıldı.

Modülde ki kartı kutuya, kutuda ki kartı modüle taktığımda yayınlar açılmıyor.

Ama, eski cihazlara ve dışarıdan satın alınan modüllerde istediğiniz kartı takıp kullanmak mümkün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Savisvasa -- 30 Kasım 2020; 22:6:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇevreMühendisi

Taahhüt verebildin mi dostum ?

Alıntıları Göster

23 aylık üyeliğim olmadı için paket yükseltip yeni taahüt veremedim..başka bir şekilde 23 aydan önce üyeliği olup taahhüt yükselten arkadaş var mı?

• tvem platformdan ayrılmış

• quote:

Orijinalden alıntı: serdar_ayberk

tvem platformdan ayrılmış

Oyle bir kanal mi vardi, surekli listeden cikiyor sonra geri geliyor

• Bu platform komedi Tam. 😅😅😅

• Berbat bi musteri hizmetleri var sabahtan beri elli kere aradim acan bakan yok !!! Kart eşleşmesi zikkimini halletmek icin ariyorum.

• Müşteri hizmetlerine ulaşabilsen var mı? Sokağa çıkma yasağından bunlarda mı etkileniyor nedir?

• Filmbox hd kanalına otomatik altyazı gelmiş. Öteki box kanallarında da yapsalar bunu. Altyazıları biraz ufaltsınlar yalnız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ussuz

Müşteri hizmetlerine ulaşabilsen var mı? Sokağa çıkma yasağından bunlarda mı etkileniyor nedir?

ben konuştum bugün. bağlanmak için bir 7-8 dakika bekledim anca sıra geldi

• Xiaomi android box aldım tavsiye ederim.Tv de bişey olmayınca giriyorum.

• diyar_21 kullanıcısına yanıt

4440126'yı arayın ya da mesai saatlerinde online işlemler'in sohbet kısmından yazın. Online işlemler de daha hızlı ulaşılabiliyor. Ama detaylı anlatılması gereken sorunlarda işe yaramıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar_ayberk -- 1 Aralık 2020; 22:20:57 >
  • GESTAPO51 G kullanıcısına yanıt

Eskiden tüm platformlardan yayın yapıyordu. Uydu yayını da sona erdi. Kablo TV'den yayını devam ediyordu. Western filmler,yerli filmler yayınlıyordu,arada çok yeni tarihli olmayan yine de çok izlenilmiş olan gişe filmleri de yayınlıyordu. Görüntü SD olduğu için çok izleyeni olmayabilir. Ama forumda bu kanal gittiğinde takip ediyordum niye gitti paylaşımları da olmuştu. Kimlerin paylaştığını hatırlamıyorum da ayrıldığı bilgisini paylaşayım dedim.

• 
Sayfa: önceki 21252126212721282129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.