Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (2116. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.159
Cevap
275
Favori
3.120.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21142115211621172118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • An itibariyle bende sorun bulunmamakta.

• diyar_21 kullanıcısına yanıt

Dostum artık buduruma bir el atmaları gerek.yıllardır bu sorun var .ilgilenen yok çözen yok.bu kadar aboneyi madur etmeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anladım teşekkürler forumdaş, ihtiyaç olduğunda iletişime geçerim. Videoyu ilk fırsatta izleyeceğim.

Temel paket olduğu için çok belli olmuyor ama full paket(üst/spor/sinema) yan oda fiyatı kutu ile beraber yaklaşık 60 ₺ ödenmesi gerekiyor ki yan odanın bu kadar pahalı olmaması lazım. Ana üyelik 80 ₺. Arada 20 ₺ fark var. Yan oda en azından yarı yarıya indirimli olmalı ki yan oda olmasının anlamı olsun.

Şuan fark ettim, bizim yan oda kampanyalı D-Smart ve Tivibu ana üyeliğinden bile pahalı.  

• KabloTv özelinde Smartwi sistemini araştırın sizin durumunuz için en etkin çözüm

• Arkadaşlar 90. Kanal Cnn international gitti mi. Ankara dayım kanal yok diyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tirabzonli kullanıcısına yanıt

Ayrıldı

• Çok doğru forumdaş, katılıyorum. Umarım makul bir fiyata verilir yan oda.

• Dijitürk Conax Kart Modülü Teledünya yayınları içinde kullanılabilir.Normalde Modüller Kartı okumak içindir.

Bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi? Dışarıdan ücretli olarak 2.el alsam sorun olurmu.?

• Türksat ın verdiği mavi etiketli Conax modüller eşlenmiş modüller başka kart ile kullanmak isteyenlerin aklına bulunsun eşleşmiş olan kart haricinde çalışmaz

• CNN HD ve CN'den haber yok mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: engineer.man

CNN HD ve CN'den haber yok mu?

Çocuklar kral şakir diye online cn izmeye başladılar valla gelse iyi olur bekliyoruz

• S SPORT+ uygulamasına S SPORT ve S SPORT2 canlı yayınları eklenmiş. Gerçekten harika oldu. 👏👏

Bir de Smart TV uygulaması gelirse kullandığım tv için işte o zaman şahane olacak.

Yine yazmadan geçemeyeceğim. Kablo TV ek paket sistemini tekrar gözden geçirsin. Kanallar rahatlıkla üst pakette yayın yapabilirler. Kanalların üst pakete geçmesi ile paket yükseltmek için can atan üyeler var. 😉😉

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engineer.man -- 9 Kasım 2020; 16:12:54 >
  • xmxksk kullanıcısına yanıt

Boomerang ile beraber gelsin HD izleyelim.   

• epic drama hd sondurumu nedir.
    Üst pakette tabi olmalı .üst paket ne zaman çıktı herkes biliyor ,S sport hd kanalları tabiki gelmeli boş boş üst paket duruyor öyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max Kruse -- 9 Kasım 2020; 20:15:22 >
  • Yaklaşık 20 gündür EDGE SPORT yayın yok. Siyah ekran izlemek için ek paket abonesi olmadık.
    Frekansında tarama yaptım 3 adet kanal buluyor.
    @aesenel kardeşim lütfen ilgili arkadaşlara iletebilirmisiniz.

• Arkadaşlar selamlar, konuya hızlıca göz gezdirdim ancak ufak bir sorum olucak sizlere.

Türksat HD kutumu verdim, conax modül kiraladım. Hsonu gelip takacaklar, ellerinde sıfır varsa sıfır getirmelerini rica ettim. Kart bende zaten.

Dikkat etmem, ayarlamam gereken bir husus var mıdır ?

• Modül sadece şifreyi çözmeyi sağladığı için modülle ilgili yapmanız gereken bir ayar yok. Kullanılmamış olursa iyi olur.

• engineer.man E kullanıcısına yanıt

Hem tvden hem de webden baktım kanalların canlı yayınlarını göremedim.

Edit: Şimdi gördüm, en alta saklamışlar, sol menüye yerleştirseler daha iyi olurmuş. Film falan da eklemişler, zam gelmez umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FormuLAkers -- 9 Kasım 2020; 22:32:41 >
  • FormuLAkers F kullanıcısına yanıt

Bende bugün Leverkusen - Mgladbach maçını arıyordum golleri izlemek için tesadüfen buldum. Artık ne zaman eklendi bilemiyorum. Dediğiniz alt tarafa saklamışlar bende sonuna kadar inmiştim. Mobile TV kanalları kategorisi eklenmiş ama henüz içerikler gelmemiş.

Kanalları hemen favori listeme ekledim rahatça ulaşabilmek için.

Hali hazırda filmler mevcuttu, pandeminin ilk zamanlarında geldiydi. Yeni gelen yok hatta bazı DC filmleri de çıkarılmış.

Aslında WB film/dizi hakları Saran Medya'ya ait. Film ve dizileri bu platforma ekleseler fena olmaz.

Şunu da ekleyeyim, WB film/dizi hakları her ne kadar Saran Medya'ya ait olsa da içerikleri platformlara pazarlıyor. WB filmleri 1. gösterim hakları ile dizileri şuan hiç bir platformda yayınlanmıyor. Diğer forumda yazılmıştı, Saran Medya'nın film konusunda kanal kurmak için çalışma yaptığı yazılmıştı. İnşaAllah film ve dizi kanalları da kurulur. (Dizi kanalı benim temennim)

• Max Kruse kullanıcısına yanıt

Henüz bir gelisme yok gelicek ama.

• 
Sayfa: önceki 21142115211621172118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.