Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
43.235
Cevap
250
Favori
2.835.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 23 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 2912
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3211
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 29 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1428
  • Favoriye Eklediklerim 255
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • serdar_ayberk (3211 mesaj) Max Kruse (2134 mesaj) panasonicman (1587 mesaj) kartilkisi (1502 mesaj) diyar_21 (1084 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (16360 mesaj) Mobil (11041 mesaj) Tablet (921 mesaj) Mini (412 mesaj) Uygulama (674 mesaj)
  • @
13 oy
Öne Çıkar
Giriş
    4615 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Haftasonu olması da sorunun çözümünü uzatmış olabilir. Pazartesi düzeltirler gibi geliyor.

|
    |
    GESTAPO51 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Site güncellenmiş. Viasat Explore HD olarak düzeltilmiş ve en önemlisi CNN İnt HD ve Cartoon Network sitedende çıkarılmış. Şifresiz bir kanalın yayının sonlanmış olması üzücü. Uydumda çeken tek tük frekanslardan biride Kanal D SD frekansı ve neyseki CN yayınlarını buradan takip edebileceğim. Uydu kullanamayıp sadece Kablo TV kullananlar için kötü oldu çıkarılması. Umarım geri gelir.

|
    |

Teşekkürler güzel gelişme.umarım Sansürsüz izleriz.

Kanal henüz bende yok şimdi eve geldim tarama yaptım.ne zaman eklenir acaba dostum.

|
    |
    claudecan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkürler dostum henüz kanal eklenmedi.bazı bölgelere eklenmiş.bize ne zaman eklenir bakalım.Yer ist. Kadıköy moda .

|
    |
    serdar_ayberk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Dostum bize daha eklenmedi .hem resmini hemde kanal numarasıyla çekebilirmisin .bilgi barıyla.

|
    |
    İlkem22 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

CNN'in ve Cartoon Network'un çıkarılması skandal bir hareket bana göre. Platformda zaten kanal yok olanı da çıkarıyorlar. CNN'ni tamda seçim öncesi çıkması peki? :( Hadi onu geçtim Cartoon Network tam bir bir skandal. Kanal bende listede görünüyor ancak yayın yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtastepe -- 1 Kasım 2020; 21:16:8 >
    |
    |
    30 Mesaj
    Arkadaşlar EPG bilgisi hiçbir kanalda gözükmüyor şuan.Benlik bir sorun mu yoksa herkeste mi böyle?

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/0e/07/e8/0e07e874a29541fc1f0de3f8a111a2bc.jpeg&t=0&width=480&text=1

Ben modüllü kullanıcıyım.Samsung ku7000 var.

|
    |
    Max Kruse kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2175 Mesaj

İkikez tarama yapıyorum dostum çıkmıyor .resette attım . Bölge bölgemi eklenecek .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    İlkem22 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1520 Mesaj

Olabilir. Üstüne 2 kanal birden çıkarmışlar.

|
    |
    Max Kruse kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: GESTAPO51

Ankarada ikamet ediyorum kanal listeye eklenmemis bende kanal aramasi yaptim gene cikmadi, duzelir herhalde bir sorun var anlasilan

Alıntıları Göster

Az önce baktım, modülümde yayın vardı,HD kutuda kanal araması yaptım,kanalı bulamadı, ayrıca Test kanalı da listeden silinmiş.

Sonra modülümde ki kanalı silip 338MHz de yeniden tarama yaptım kanalı bulamadı, çıkan kanalı kendi elimle kaybettim. 

|
    |

• Binbaşı
    1983 Mesaj
    Cnn kaliteli bir yabancı haber kanalıydi.Görüntü kalitesi ile de öne çıkıyordu.Bende çıkarılan kanal olmadı ama eminmisiniz? Yayın yok ama çıkan kanal da tarama da gözükmüyor.Cikartildiysa da illa ki bir kanal gelmesi için kanallar çıkması mi gerekiyor.Cidden. Kanal geldi diye seviniriz ama aksine kafalarına göre kanal cikarıyorlar
    Cnn benim izlediğim kanallardandi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi claudecan -- 1 Kasım 2020; 22:0:58 >

Orijinalden alıntı: engineer.man

@Savisvasa @serdar_ayberk

Bizim burada kanal şebekeden çıkarılmış.   Taramada falan çıkmıyor.

Yayınlar bende de yok, ben de Viasat Explore kanalında da yayın yok sizlerde durum nedir?

Ayrıca taramada her zaman 188 kanal çıkardı, 189'a yükselmesi gerekirken 186'ya düşmüş, çıkarılan kanal mı var? Kontrol ettim ama bulamadım.

Yalova'da da kanal araması yapınca listede gözükmüyor forumdaş.Bir sıkıntı var anlaşılan.

Dün geceki filmde, cüretkar bir sahne vardı diye yazmıştım rahatsız mı oldular acaba? 

Sigarayı içkiyi buzlatan zihniyet, sevişme sahnesini buzlamayınca olur mu olur...

Viasat Explore kanalında sorun yok yayın var

Cartoon Network kanal listesinden çıkartılmış, CNN int.kanalı listede görünüyor ama yayın yok.Siyah ekran var...Test kanalı yok listeden çıkartılmış

• Binbaşı
    1086 Mesaj

Viasat Explore kanalınında HD yayına başlamasının ardından HD'ye geçmesini beklediğimiz sadece Animaux ve Chasse&Peche kanalları kaldı(Belgesel olarak). Onlarda aktarıldıkları uyduda HD'ye geçerse harika olacak. Love Nature, BBC Earth, History gibi kanallarda üst pakete eklenirse belgeselde açık ara 1 numara oluruz.

|
    |

|
    |
    claudecan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İyi o zaman Cnn çıkmamış ama yinede kanal getirip kanal çıkarmak doğru değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi claudecan -- 1 Kasım 2020; 22:10:30 >
    |
    |
    Savisvasa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Merhabalar; Mevcut kanallarımız yayıncı kuruluş ve Türksat ile yapılan anlaşmalara bağlı olarak yayına sunulmakta olup CNN International HD ve Cartoon Network kanallarının yayınları 01.11.2020 00:01 itibariyle platformumuzdan çıkarılmıştır. Teşekkür ederiz.twitter mesajı böyle

|
    |

Orijinalden alıntı: gderebasi

Kötü olmuş.İzlediğim kanaldı.Yani ben gerçekten anlamakta güçlük çekiyorum.E ne güzel sınema kanalı getirdiniz.Tamam e bide viasat Explorer hd getirdiniz bu da iyi.E Cnn i ne diye çıkardiniz be kardesim.Yahu bi kanal gelmesi için neden kanallar veya kanal çıkartmak zorundasiniz.O kadar gereksiz haber kanalı var iken.Ua tv gibi.Ben anlamadim.Bu işten bişey kanal çıkacak sa hiç bi şey getirmesinler bence.

|
    |

Reklamlar
Masal Oku
Cancer Clinical Trials
Webtures SEO;SEO Nedir?
kripto para haberleri
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,125
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.