Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Max Kruse , marmara68 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 8 Misafir (4 Mobil) - 4 Masaüstü6 Mobil
5 sn
42.696
Cevap
248
Favori
2.802.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 33 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 2894
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3168
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 29 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 6
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1406
  • Favoriye Eklediklerim 253
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • serdar_ayberk (3168 mesaj) Max Kruse (2063 mesaj) panasonicman (1587 mesaj) kartilkisi (1492 mesaj) diyar_21 (1044 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (16051 mesaj) Mobil (10796 mesaj) Tablet (921 mesaj) Mini (403 mesaj) Uygulama (674 mesaj)
  • @
10 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
63. Sırada  bugün en iyi #57
Giriş
    2103 Mesaj

Tabi doğru söylüyorsun dostum .

Şu bizim kablo TV platformu kendisine bir gelse diyoruz ama hep aynı statüde devam ediyor ben buna kızıyorum.

Bir paket yap abartılı fiyat verme .( İstenilen kanalları getirse güzel olur.) Beklentide prtadan kalkar .yeterki istesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max Kruse -- 6 Ekim 2020; 20:44:50 >

Arkadaşlar ben kablo tv yi modülle kendime ait bir uydu alıcıda izliyorum ama sormak istediğim bir şey var , bu ekstra spor paketine üye olmak istiyorum ama nereye baktıysam bu kanalların frekanslarını bulamadım aratınca da çıkmıyor acaba bu s sport2 nba tv edgesport kanallarının frekansı nedir bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakgoz79 -- 7 Ekim 2020; 1:12:56 >
    Betazoid

quote:

Orijinalden alıntı: sakgoz79

Arkadaşlar ben kablo tv yi modülle kendime ait bir uydu alıcıda izliyorum ama sormak istediğim bir şey var , bu ekstra spor paketine üye olmak istiyorum ama nereye baktıysam bu kanalların frekanslarını bulamadım aratınca da çıkmıyor acaba bu s sport2 nba tv edgesport kanallarının frekansı nedir bilen var mı?

@sakgoz79 talep ettiğiniz kanalların frekansları.

240. S SPORT = 474.000 MHz - 256 QAM

241. S SPORT 2 = 306.000 MHz - 256 QAM

242. NBA TV = 306.000 MHz - 256 QAM

243. EDGE Sport = 306.000 MHz - 256 QAM

Zaman zaman yazıyorum, ek paket olarak satılan kanallar için ana paketlere dahil olacak şekilde 4. bir paket yapılması gerekiyor. Hem maliyetli diye getirilmeyen diğer kanallarda buraya eklenmiş olur. Süper Paket/Premium Paket olur ismi, fiyatı da 59.99 TL olarak belirlenir.

Hali hazırda 5 ana kampanya var, bunların 4'ü üst paket, birisi temel paket, bu 4'ün 2'sini Süper paket, 2'si üst paket şeklinde olur kalan 1 tanesi de temel paketli olur. Üst paketli kampanyalara taahhüt veren üyeler, 7.99 TL farkla Süper pakete geçiş yapabilirler böylece kapalı kanalları da kalmaz.

Bu şekilde bir düzenleme yapılırsa fena olmaz.

|
    |
    Max Kruse kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Meraba Başakşehir avrupa yakasında yayin var ama ingilizce dil

|
    |
    claudecan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi claudecan -- 7 Ekim 2020; 15:38:23 >
    |
    |
    marmara68 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

teşekkürler

|
    |
    Max Kruse kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Resmi sayfasında açıklama yapılacakmış

https://www.viasatworld.com/

Viasat Nature HD / Viasat History HD, Viasat World Limited'dir . Portföyünde belgesel, eğlence, tiyatro, film ve spor prodüksiyonları bulunan uluslararası bir medya kuruluşudur.

Viasat Nature HD, 6.00 - 18.00 ve Viasat History HD 18:00 - 6:00 (yayın süresini paylaşırlar). Birçok ülkedeki kablo operatörleri için iletim, Astra 4A uydusu (4.8 ° E) tarafından gerçekleştirilir.

Viasat History HD , ödüllü belgesellerden büyüleyici tarihi dramalara kadar çok çeşitli programlarla izleyicileri kültürel tarih, tarih, pop müzik ve ünlü kişilerin biyografileriyle tanıştıran antik ve yakın tarihi harmanlayan çok temalı bir belgesel kanalıdır.

Viasat Nature HD , hayvan yaşamı, doğal dünya ve gezegenin doğal çevresi ile bağlantılı insanlar hakkında çok ödüllü, dokunaklı programlar sunan bir doğa kanalıdır.

Bu ayın sonuna kadar 114.Kanal test yayında

Bilginize

Alıntıdır.

Kanal en geç ay sonunda yayına başlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engineer.man -- 7 Ekim 2020; 17:27:48 >

• Çavuş
    51 Mesaj
    Kadıköy'de 114 siyah ekran.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    129 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Betazoid

Üsküdar, Kadıköy, Ataşehir, Kartal siyah ekranda.

|
    |
    114.kanal Yalova'da yayın var ancak, kanalda yoğun bir şekilde mozaiklenmeler mevcut,bu yüzden de sıklıkla "Video Yok" uyarısı çıkıyor.Ayrıca, yayında bozulmalar Viasat Nature&History HD kanalında da olmaya başladı

Dil İngilizce, Türkçe dil ve Türkçe alt yazı yok kanalda.

|
    |
    1398 Mesaj

yeni eklenen viasat nature kanalina ne olacak peki?

|
    |
    engineer.man kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Vay be:demek ondan getirdiler,bizde bir şeyler yapmak istıyorlar sanmıştık meğer se mecburiyettenmis ama olsun bize yaradı bende de yayın geldi ama ingilizce ve altyazi da yok henüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi claudecan -- 8 Ekim 2020; 15:8:45 >
    |
    |
    engineer.man kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Kanalın yayını bende de aktif olmuş. Türkçe dublaj gelirse iyi olur ki gelir diye düşünüyorum çünkü hali hazırda dönüşümlü kanalda dublajlı bir yayın var. Viasat History/Nature HD kanalını Türkiye'de ilk yayına alan platformduk şimdi de Viasat Nature HD'yi ilk getiren platformuz. S Sport'ları ek paket olarak satan ilk ve tek platformuz bunu da not düşeyim.

@alierr yeni eklenen sadece Nature olarak yayınlarına devam edecek, mevcut 119. kanaldaki yayında sonlanıp sadece History olarak devam edecek.

@claudecan aslında diğer kanallarda herhangi bir değişiklik olmadığından anlamalıydık  öyle ya da böyle platformdaki mevcut kanallar için istediğimiz bir durum gerçekleşiyor. İnşaAllah diğerleri de en kısa zamanda HD'ye geçer.

Acaba kanal KabloWebTV'ye eklenir mi merak ediyorum.

|
    |
    Bahsedilenler: alierr, claudecan

• Teğmen
    129 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Betazoid

quote:

Orijinalden alıntı: Max Kruse

Arkadaşlar Digitürk görüntü kalitesi mi?
    Digital Kablo tv görüntü kalitesimi?
    D smart görüntü kalitesimi iyi?

STI işlemcili kaliteli bir DVB-S2 uydu alıcı ile Digiturk veya D-smart'ı izliyorsanız görüntü kalitesi tatmin edecektir. D-Smart ve Digiturk'ün kendi kutuları pek iyi görüntü kalitesine sahip değil. Eutelsat Digiturk yüksek bitrate ile yayın yapıyor iyi bir alıcı ile görüntü kalitesi tatmin edecektir.

D-Smart'ı, dahili kaliteli bir DVB-S2 alıcı barındıran televizyon ile izlerseniz onunda görüntüsü tatmin edecektir. Bir dönem çok ucuza satılmasına rağmen Broadcom işlemcili Vestel Codebox Hd D-Smart'ı izlemiştim ve görüntüde Kablo TV'den geri kalır bir kalite görmemiştim.

Kablo TV'yi de Pozitek OHC 3700C ile izlerseniz çok memnun kalırsınız. Gelmiş geçmiş en iyi görüntü kalitesine sahip kutudur.

Platformun yayın kalitesi (bitrate değeri) kadar yayını ne ile izlediğinizde önemli.

|
    |

• Yüzbaşı
    543 Mesaj
    İzmir de ID HD kanalı Sd yayın yapıyor 😔

|
    |
Webtures SEO;SEO Nedir?
Gülüş Tasarımı
Canlı Tv izle
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
2,094
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.