Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (2102. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: lalabaytr
1 Kayıtlı Üye ve 8 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
46.123
Cevap
275
Favori
3.116.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21002101210221032104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Evet dünden beri de yayın var 2 saat kadar history izledim bir kaç kez Mozaiklenme yaşadım ama sonra hiç olmadı tamamen düzgün şekilde izledim.History tamamen türkçe olarak yayın yapıyor.Üstelik tarihsel gerçek görüntüler veren yapımlar yer alıyor. Kalite vardır. Nature da güzel sadece şimdilik ingilizce o da ay başı turkce olucaktir.Sanirim suan test asamadindaymis.

HD ler gelmeli artık 2020 biticek bir tane bile sd olmaması gerekirdi.Üstelik kanalların hd si de mevcutken.Viasat Explorer da hd gelmeli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • claudecan kullanıcısına yanıt

Bundan sonra bakalım neler yaşanak.2020 yılında böyle geçirdik. En Azından yeni bir vizyon yakalarlar 2021 yılında diyelimmi? Dostum.

• Max Kruse kullanıcısına yanıt

Başta ki müdürler değişmedikce zor görünüyor. Vizyonsal ve yenilikçi kişilikler atanmalı kadro yönetiminde yer almalı,emekli veya emekli yaşında insanlar yonetmemeli aksi halde boğuk ve durağan bir kablo tv yeni yılda da aynı devam eder.İzleyicilere empati yaparak ve dönem e uygun boyutta kişiler lazım. BTK başkanı da yaşlı başlı bir adam mesela yıllarca akn koydular ve bu talep edildiginde ne var sosyal medya ya girsin yeterli gibi bir algida bulunulmuştu yani adamın internet hızı oyun indirmesi film izlemë gibi özelliklerden haberi yokki bir şeyler yenilensin eminim üst yönetim de de bu tarz kişiler yer alıyordur.İşi dinamizmi ile yönetecek ve döneme kendini hitap ettirecek yönetim gerekir.Yıllardır radyo yayınları bomboş digi de ki müzikli doğa görselli radyolar yok mesela ayrıca yilardir cizgifilm kanalları yok.E belliki bunu goremeyecek bir boğulan yönetim var

Dıjiye Tivibu ya BBC fırst eklendi büyük bir kanal ama kablo tv sadece mecburiyetten viasat yayını ni getirdi cunku yayin kapandigi icin mecbur kaldi.Yani bir yılda koca bir hiç. Kanal gidiyor her sene bu kesin bişey ama yerine aynı tem de kanal getirilmiyor.Ua tv eklendi mesela ne için geldiği belli bile değil.alato geldi tek kanal kalsa bakmazsin dalga geçer gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi claudecan -- 9 Ekim 2020; 19:59:43 >
  • Süpersin hocam çok sağolasın 

• Nature kanalına türkçe ses eklenmiş. Ara ara mozaiklenme var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blue mc -- 10 Ekim 2020; 10:3:30 >
  • blue mc B kullanıcısına yanıt

Güzel haber fakat benim hem ana odadaki kutuda hemde yan odada Türkçe dil gözükmüyor.

• Viasat History yayın var dil Türkçe

Viasat Nature yayın var Türkçe dil henüz yok.

• Modülde kablo tv kullanıyorum. Türkçe dil mevcut. Yer : Bolu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blue mc -- 10 Ekim 2020; 13:42:5 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gderebasi kullanıcısına yanıt

evet uzun zamandır giriş yapmaya çalıştığımda bu hatayı alıyorum

• Viasat Nature kanalında Türkçe dili şehir şehir mi güncelliyorlar acaba ?

• Ne zaman eklenecek Türkçe dil desteği.

• quote:

Orijinalden alıntı: Max Kruse

Ne zaman eklenecek Türkçe dil desteği.

Herhalde sehir sehir ekleniyor turkce dil simdi baktim ankarada yayin sorunsuz ve turkce dil var

• GESTAPO51 G kullanıcısına yanıt
    Eklendiyse güzel birazdan eve veçiş yapıcam ilk işim bakmak olacak.😊😊😊

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar...ülkemizin kablolu yayın şebekesinde avrupa özel kanallarının sayısı epey az zira umarım seneye çeşitli ülkelerin özel kanallarıyla anlaşma sağlanıp şebekeye eklenir temennim...gerçi astra uydusu ve iptv yayını üzerinden binlerce dünya televizyonu izleyiş imkanına sahipim fakat imkanı kısıtlı olan kablolu tv aboneleri için gelecekte kaliteli avrupa kanalları platforma eklenirse iyi olur...

• @serdar_ayberk ve @aesenel hocalarım bir konu hakkında bilgi almak istiyorum. Benim ana odada next cihaz ve üzerinde Teledünya yazılı smart kart var ve yan odada neta 8970(?-rakamlardan emin olamadım) cihaz ve KabloTV yazılı smart kart var.

Ben bu smart kartları, netadakini next cihaza, next cihazdakini neta cihaza taksam cihazlarda herhangi bir sorun yaşar mıyım? Ya da bu smart kartlar tüm cihazlarla uyumlu mu?

• engineer.man E kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, pairing gerektirmeyen kanallar için sorun olmaz. Beinsports kanallarını izleyemezsiniz mesela. Ssportlardan emin değilim. Bazı yayıncıların talebi üzerine kart-cihaz eleştirmesi yapıldı diye biliyorum.

Eskiden yoktu böyle dertler, istediğiniz kart istediğiniz cihazda kullanılabiliyordu.

Değişiklik kalıcı olacaksa çağrı merkezine kart ve kutuları eşletebilirsiniz. Garanti olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aesenel kullanıcısına yanıt

Bilgi için teşekkürler hocam. beIN kanalları ile işim yok o yüzden sorun değil. Şuan için araştırma aşamasındayım kalıcı değiştirirsem ararım.

Araştırma nedenim benim next cihazda 322, 314 ve 306 Mhz frekanslarından* şebekeye eklendiğinden beri sinyal alamıyorum(muhtemelen yeni eklenen frekanslarda da aynı sorun olacak). Tarama yaptığımda falan frekanslara hata veriyor. Bunun neden kaynaklı bir sorun olduğunu bulamadım bir türlü. Kartların yerini değiştirip bir de o şekilde kontrol edeyim dedim.

Mesela şöyle de bir durum söz konusu, next cihazda yayında donma falan varken hemen neta cihazdan kontrol ettiğimde herhangi bir sorun bulunmuyor.

* Neta cihazda bu frekanslarda herhangi bir sorun bulunmuyor sinyaller gayet stabil.

Hatta bayramlarda kanallar açıldığında neta cihazdan 330 MHz'deki FOX kanallarına bakıyorum yayında herhangi bir donma kırılma yokken, next cihazda kanallarda görüntü yakalanabilirse sevindirici  

Ana oda: Üst Paket+Altın Sinema (next)

Yan oda: Temel Paket(neta)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engineer.man -- 11 Ekim 2020; 15:11:26 >
  • Kadıköy' viasat kanalında türkçe dil desteği yok .
    Ne zaman aktif hale gelecek.

• Cevap için teşekkürler forumdaş, listeye ekledim sizi de. Teknik sorularım olduğunda sizi de etiketlerim artık  

Kartları değiştirdikten sonra sadece sinyalleri kontrol edeceğim zaten. Eğer ki kartlar değiştikten yine next cihazda bahsettiğim frekanslarda yine sinyal olmazsa sorun var demek ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engineer.man -- 11 Ekim 2020; 18:48:7 >
  • engineer.man E kullanıcısına yanıt

Kablolarla ilgili bir sorun da olabilir,cihazla ilgili bir sorunda olabilir. Kartları değiştirdiğinizde yan odada üst paket ve altın sinema paketini izleyebileceksiniz. Ana odada ise temel paket izleyebileceksiniz. Cihaz eşlemesi gibi sıkıntı olursa da şifresi çözülmez. Farklı sorunla karşılaşmazsınız.

Ankara'da Viasat Nature kanalına Türkçe dil eklendi. Viasat Explore kanalı da HD yayına başlarsa güzel olur. Epic Drama dışında Viasat kanallarının tamamı biz de yer alıyor. Kanal içeriğini de beğendim. Love Nature'ü izlemediğimden karşılaştıramıyorum,iki kanalı izleyenler içerik karşılaştırması yapabilir.

• 
Sayfa: önceki 21002101210221032104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.