Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (3 Mobil) - 6 Masaüstü3 Mobil
5 sn
42.645
Cevap
248
Favori
2.800.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 2892
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3157
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 29 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1399
  • Favoriye Eklediklerim 253
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • serdar_ayberk (3157 mesaj) Max Kruse (2059 mesaj) panasonicman (1587 mesaj) kartilkisi (1491 mesaj) diyar_21 (1029 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (16030 mesaj) Mobil (10765 mesaj) Tablet (921 mesaj) Mini (403 mesaj) Uygulama (674 mesaj)
  • @
10 oy
Öne Çıkar
Giriş
    4549 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

@engineer.man Russian Travel Guide SD yayın yapıyor da Viasat Explore ve Animaux'dan görüntü kalitesi iyi. Bazı HD yayın yapan kanallardan da iyi. HD'si gelse yine de iyi olur.

@Max Kruse @weise Viasat Nature HD, Viasat History HD kanallarının ayrılması gelecek kanal konusunda bir bilgi yok. Test kanalları da aynı şekilde yayınlarına devam ediyor. Platformda Viasat Nature HD ile birlikte 187 kanal olmuş. Ankara'da 3 yayın olmayan test kanalı,2 yayını olan test kanalı var. Toplam 192 kanal var. Ankara'da olmasa da ile özel yayın yapan kanallar var. İstanbul'da Bizim Ev Tv var. Başka kanal var mı bilmiyorum. Sayılar o nedenle değişiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Yeni eve geldim Degişen bir şey yok. BeİN spor kanalları yarı yarıya alında .fazla talep olmadı. S sport kanalları faiş fiyatta kimse almayınca 10 tl ye kadar düştü. BeİN kanallarını gerireceklerine istenilen kanalları getirselerdi ya.
    En Azından kanal eklenmiş olurdu ve herkez izlerdi. 5 Sene oldu bu platformda hiç Kaliteli bir iş çıkmadı. Ve 5 sene Boş geçti ve boyle devam eder.

|
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: diyar_21

5 senedir kanal manal eklendigi yok.

Eklenmesi gereken gerçekten çok kanal var ama nedense gelmiyor. İlk aklıma gelen mesela tarım temalı kanal bir eklenmeli.

|
    |

Xbox Live: Kskasap1912
  • Binbaşı
    1002 Mesaj

Bir kaç kere tanıtımlarında gördüm RTG HD logosu kullanılıyordu. HD'si hangi uyduda var bilmiyorum fakat gelse güzel olur.

|
    |
    serdar_ayberk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Engin kardesim onun hdsi coktan eklendi.Asil Ssporlar gelcekmi onemli olan.

Hangi kanalın HD'si çoktan eklendi, onu anlamadım. Bir de S Sport'lar nereye gelecek? Size yazdığım son mesajda gerekli bilgileri yazdıydım S Sport'lar ile ilgili bahsettiğiniz oysa

|
    |
    weise kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Engin kardesim hdsi gelcekmi sordugun TGRT geldi.Ssporlar üs pakete gelcekmi onemli olan o diyom soru degildi o.

|
    |
    engineer.man kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

HD ayrı kanal bizdeki RTG INT kanalı. RTG INT bize aktarılan uydudaki yayını HD olursa güzel olur. O zaman HD izleyebiliriz. Kanal uydudan şifreleme olmadan izlenebiliyor. Kanalın KabloTV için maliyeti de olmayabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar_ayberk -- 4 Ekim 2020; 10:8:45 >
    |
    |
    engineer.man kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bahsettiğimiz kanal TGRT değil RTG yani Russian Travel Guide kanalı (132. Kanal). S Sport'lar ile ilgili görüşlerimi yazdıydım şu aşamada zor ama yanılmayı çok istiyorum.

|
    |
    weise kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

HD olmuş olmamış benim için çok bir önemi yok ama olması daha iyi, Viasat Explore mevcut aktarıldığı uydudan değilde 16 derecedeki Antiksat paketinden aktarılsa HD izleriz. Animaux ve Chasse&Peche kanalları da aktarıldığı uydudan HD'ye geçse ki bu kanalların sahipleri için çok zor olmasa gerek, Viasat belgesel kanallarının tamamını ve AB-Sat grubu kanallarını HD olarak izleten tek platform oluruz.

İstediğimiz kanallarda eklenirse üst paket hareketlenir ve önem kazanır.

Sizde durum nasıl.

|
    |

|
    |

Ankarada da yayin yok

arkadaşlar...kablolu yayın şebekesine acilen eklenişi greken kanallar şöyle:...redbull tv...viva music...hbo premium...boing channel...cinemax...saygılarımı sunarım... 

|
    |
    hiremco zapper uydu ve iptv yayını...netmaster kablonet modem...schaub lorenz plazma televizyon...samsung laptop...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...vodafone tv...sony dream machine alarm radio clock...lg lcd tv...tv exe online world tv programı...next hc 12 teledünya settopbox üst paketi+vizyon paketi...playstation oyun makinası...canon video kamera...samsung dijital fotoğraf makinası...amazon prime...bmw 2017 model...opel 2020 model...
  • Teğmen
    120 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Betazoid

quote:

Orijinalden alıntı: engineer.man

HD olmuş olmamış benim için çok bir önemi yok ama olması daha iyi, Viasat Explore mevcut aktarıldığı uydudan değilde 16 derecedeki Antiksat paketinden aktarılsa HD izleriz. Animaux ve Chasse&Peche kanalları da aktarıldığı uydudan HD'ye geçse ki bu kanalların sahipleri için çok zor olmasa gerek, Viasat belgesel kanallarının tamamını ve AB-Sat grubu kanallarını HD olarak izleten tek platform oluruz.

İstediğimiz kanallarda eklenirse üst paket hareketlenir ve önem kazanır.

Viasat Explorer HD, Eutelsat 16A uydusundan Europe B kapsamında yayın yapıyor. 50 - 60 mbit / sn ile yayın yapan ve ülkenin tamamından izlenebilen bir kapsama sahip.

Bize aktarabilecekleri iki seçenek var. İlki Intelsat 38 Vivacom paketi, diğeri Eutelsat 16A A1 paketi. Intelsat 38 maliyetten dolayı seçiliyor olabilir ama Eutelsat 16A'dan aktarıyorlarsa sadece paket değiştirerek Viasat Explorer HD yayınını aktarabilirler.

Triplay'in yayınları nereden aldığı belirsiz, web sitesinde veya alternatif kanallarda hiçbir bilgi paylaşılmamış.

• Binbaşı
    1002 Mesaj

Bende de yayın yok hâlâ.

|
    |
    GESTAPO51 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Detaylı bilgi için teşekkürler forumdaş, umarım bu kanalda en kısa zamanda HD'ye geçer.

|
    |
    opencode kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yarın ya da hafta içi yayınlar düzene girer diye düşünüyorum.
    Bilgilendirme için teşekkürler @opencode

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Savisvasa -- 5 Ekim 2020; 0:23:29 >
    |
    |
    Bahsedilenler: opencode
Webtures SEO;SEO Nedir?
kripto para haberleri
Radyo Dinle
Cancer Clinical Trials
Gülüş Tasarımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,953
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.