Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (2100. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.124
Cevap
275
Favori
3.116.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20982099210021012102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Şuan viasat history çıkıyor ama yayın yok.Çıkan kanal Fox sports yayını kapanmıştı.S sport onun yerine gelmesi gerekirken ayrı paket oldu.Daha unuttugum bir kanal daha çıkmıştı. Sonuçta adaletsizlik var.Giden kanal yerine gelen hiç bir kanal olmadı. Sonuçta üst paket kanal sayısını tutman gerekir,azalıyor ama paket yine üst paket.Profesyonel ce değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi claudecan -- 5 Ekim 2020; 21:32:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • claudecan kullanıcısına yanıt
    Çok güzel özetledin bende hemen hemen aynı şeyleri belirtecektim.
    Kesinlikle adaletsiz oldu. artık bazı şeyleri Türksat yöneticileri düşünmesi gerekir.

5 sene önce kanal listesi rüya gibiydi şimdi ise yaprak dökümü gibi tek tek kanallar gidiyor ve yerleride dolmuyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Belgesel kanalları yıllardır aynı belgeselleri tekrar ediyorlar devamlı

Sinema kanalları uzak doğulu filimlerle dolu,Avrupa ve ABD filimleri ise 2-3 sınıf filimler

Tv kanalları işe yaramaz,bakmıyorum bile

Gazeteler de böyle yaptılar,Rüzgar nerden güçlü eserse o tarafa göre gazetecilik yaptılar,Gazete satışları milyonlardan,Onbinlere düştü,Eve gazete almaz olduk.10 yıldır eve gazete girmiyor,Televizyonlar da aynı yolda gidiyorlar,Tv seyreden kalmayacak bu gidişle

Futbol da aynı çizgide,Biz izleyicileri,okuyucuları dikkate almıyorlar,Tutturmuşlar bir yol gidiyorlar.Görsel ve yazılı basın çok kötü batacak bunu görmüyorlar.

• Ben hep yazdım söyledim uyumaya uyutulmaya devam dedim ve öylede oldu devamda ediyor.
    Geriye bir bakın Ne kanallar çıktı ,Geriye kalan izlemeyecek çop kanallar kaldı.

• engineer.man E kullanıcısına yanıt

Memnun kaldınız mı hocam görüntü kalitesinden?

• arkadaşım...maxkruse...ülkemizin kablolu yayın şebekesinden almanya özel kanallarının niçin şutlanıp çıkartıldığını söyleyim...astra uydusundan izlediğim kadarıyla geceleri rtl...rtl-2...pro-7...sat-1...tele-5...vesayire gibi pek fazla sayıda alman kanalları erotik reklamları gösteriyo işte bu yüzden gönderildiler bence zira bilirsin rütük erotizime karşı kurum...!!!...1990-1994 yılları döneminde yani henüz rütük kurulmadan önce özel kanallarımızda özellikle şhow tv üzerinden geceleri ne güzel cinsellik programları ve kırmızı noktalı filimler gözteriliyodu...!!!...rütük devreye girince mağalesef sansürlü yayın başlamıştı ve erotik yayınları kesintiye uğramıştı...!!!...yıllardır ülkedeki rütük lisanslı televizyon kanallarında erotizim yasak ve daha senelercede yasak sürecek korkarım...!!!... 

• Halen daha viasat ta yayın yok İstanbulda.İşte olupta merak eden varsa bilgilendirmek istedim.

• kartilkisi kullanıcısına yanıt

Güzel Özetledin ben daha ne ekleyebilirim.

• 2 gündür biraz yoğunum mesajlara dönüş yapamadım.

@mnihatgokcek hocam, görüntü kalitesi olarak tatmin edici memnun kaldım ama zaman zaman belki bilgisayar belki internet kaynaklı bilemeyeceğim donma yaşadım, muhtemelen bilgisayar kaynaklı çünkü telefondan herhangi bir şekilde problem yaşamadım.

Uygulamanın en büyük eksisi aynı anda 4 maç izlerken tam ekran yapınca, ekranın tamamını değilde orta kısımda belli bir büyüklükte ekranı 4'e bölmesi olmamış, maç ekranları çok küçük kalıyor. 2'li ekrandaki maçların izlenilebilme durumunu 4'lü ekrana uyarlanması gerekir rahatça sığar. Bu durum bilgisayarlar için geçerli, smart tv'lerde nasıl bilmiyorum.

@warrior1907 hocam tekrardan hayırlı olsun, tv'den izlemek ayrı güzel oluyor. Bende kanallar üst pakete veya yan odada indirimli olması durumunda anında geçeçeğim ama hala bekliyorum, değişen bir şey olmadı.

Bu arada Viasat Nature HD kanalında bende de yayın yok hala.

• Hayırlı olsun istanbulda sabah vardı viasat nature yayınları yeni frekansta

• Bu gün arkadaşim üç platform arasında Digital kablo TV platformunu tercih etti .Sevindim Evet 3 platform arasında görüntü kalitesini iyi sevyede yakalayan digital kablo TV dir bence Hakkı vermek istiyorum. Sizcede 3 platform arasında görüntü kalitesi D smart Digitürk kablo TV hangisi Agır basmakta.

• Max Kruse kullanıcısına yanıt

D-Smart rakiplerine göre aslında çok avantajlı ama kullanmıyor. Uyduda kapasite sorunu bulunmuyor, 2 veya 3 yeni frekans kiralasa görüntü kalitesi muazzam olur ama masraf yapmamak için kiralamıyorlar. Artı futbol yayınları olarakta avantajlı diğerlerine göre.

Neden avantajlı olduğunu yazayım, Kablo TV her yerde yok, Digitürk'ün fiyatları yüksek.

• Tabi doğru söylüyorsun dostum .

Şu bizim kablo TV platformu kendisine bir gelse diyoruz ama hep aynı statüde devam ediyor ben buna kızıyorum.

Bir paket yap abartılı fiyat verme .( İstenilen kanalları getirse güzel olur.) Beklentide prtadan kalkar .yeterki istesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max Kruse -- 6 Ekim 2020; 20:44:50 >
  • Arkadaşlar ben kablo tv yi modülle kendime ait bir uydu alıcıda izliyorum ama sormak istediğim bir şey var , bu ekstra spor paketine üye olmak istiyorum ama nereye baktıysam bu kanalların frekanslarını bulamadım aratınca da çıkmıyor acaba bu s sport2 nba tv edgesport kanallarının frekansı nedir bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakgoz79 -- 7 Ekim 2020; 1:12:56 >
  • Max Kruse kullanıcısına yanıt

Zaman zaman yazıyorum, ek paket olarak satılan kanallar için ana paketlere dahil olacak şekilde 4. bir paket yapılması gerekiyor. Hem maliyetli diye getirilmeyen diğer kanallarda buraya eklenmiş olur. Süper Paket/Premium Paket olur ismi, fiyatı da 59.99 TL olarak belirlenir.

Hali hazırda 5 ana kampanya var, bunların 4'ü üst paket, birisi temel paket, bu 4'ün 2'sini Süper paket, 2'si üst paket şeklinde olur kalan 1 tanesi de temel paketli olur. Üst paketli kampanyalara taahhüt veren üyeler, 7.99 TL farkla Süper pakete geçiş yapabilirler böylece kapalı kanalları da kalmaz.

Bu şekilde bir düzenleme yapılırsa fena olmaz.

• İstanbul Acıbadem bölgesi içinde viasat yayını gelen var mı ? Bende siyah ekran olarak gözükmektedir

• Aynen siyah ekran var.

• claudecan kullanıcısına yanıt

Meraba Başakşehir avrupa yakasında yayin var ama ingilizce dil

• Sanırım tam ayar yapamadılar 😕

• marmara68 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi claudecan -- 7 Ekim 2020; 15:38:23 >
  • 
Sayfa: önceki 20982099210021012102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.