Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (2097. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.162
Cevap
275
Favori
3.120.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20952096209720982099
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İyi akşamlar şimdi hangi kanallar degişecek ve hangi kanallar eklenecek. Bilgi kirliligi olmasın Son kez bir özetleme geçermisin. Bu gece neler degişecek ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: engineer.man

Rica ederim, Animal Planet ve ID'nin platformlardan çıkma durumu konuşulmasaydı benimde haberim olmayacaktı.

Bende Olay TV HD olarak yazıyor.

Açıkçası iyi olmuş çünkü ev telefonu kullanmayanlar mecburi almak durumundaydı. Kablo Bulut ne işime yarayacak onu da bilemiyorum.

Size de iyi forumlar

Neta kutuda yeniden kanal araması yapınca benim kanal listesinde de isim OLAY TV HD olarak göründü.

Modülde ise HD yazısını ben eklemiştim.;)

Türksat Kablo yetkililerine değişiklik için teşekkürler.

Evet, ev telefonu kullanmayan çok abone var, Kablobulut bir nevi harici HDD olarak düşünülebilir ama kapasitesi arttıkça fiyat da artıyor.

Selamlar.

• Max Kruse kullanıcısına yanıt

119. Viasat History&Nature HD yayını sonlanıyor yerine

114. kanalda Viasat Nature HD

119. kanalda Viasat History HD yayına başlayacak.

Sonunda kanallar ayrılıyor. Sitede güncellemesi yapıldı, şuana kadar herhangi bir değişim olmadı sanırım gece olacak diye düşünüyorum.

• engineer.man E kullanıcısına yanıt
    Kanal eklemesi olmayacak galiba.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Savisvasa kullanıcısına yanıt

Teşekkürler forumdaş, mevcut üye kampanyalarında bulunmuyordu sanırım

Selamlar

Site güncellendi de cihazlara yansımadı diyelim, eklenir bugün yarın. Ben gece yapılabilir diye düşünüyorum. aesenel forumdaşta söyledi değişim olacağını.

Ama kanallar hakkında bilgi yok sanırsam .
    Yeni eklenecek kanallar için.
    Umarım yenilik olur yoksa gene hayal kırıklığı olur.

• Tüm gün History kanalı olması güzel olacak ama yeni kanallar da eklensin artık, yıllardır ek ücretli Ssport hariç hiçbir şey gelmedi.

Aynen forumdaş onlarla ilgili bir bilgi yok.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da böyle olacaksa vay halimize .🙄🙄🙄

• 114. Viasat Nature HD eklendi. Henüz siyah ekran mevcut.

394 Mhz / 6900 / QAM256

• quote:

Teşekkürler forumdaş, mevcut üye kampanyalarında bulunmuyordu sanırım

Selamlar

Evet forumdaş, Kabloses Mevcut Müşteriler için olan kampanyalardan kaldırılmıştı.Kablobulut servisi de yok.

Benim ana aboneliğim 23 Aralık'ta bitecek ve bir ay öncesinden taahhüt uzatımı yapılabiliyormuş.Yan Oda aboneliğim de bu ayın 11 inde bitecek,o yüzden de 23 Aralık'a kadar beklememe gerek yokmuş.23 Kasım gibi arayınca kısmet olursa, Ana Abonelik + Yan Oda + Kabloses olarak uzatmayı düşünüyorum.

Sağlıklı günlere...

Kurdan dolayı elimizdeki mevcut kanallar korunup geliştirilsin(SD'den HD'ye geçiş) ben ona da razıyım

Bep böyle kaderimize razı olalım .ben kurdan dolayı falan bunlar hikaye isterlerse eklerler hep böyu oluyor yıllardır para vrremiyoruz anlaşamıyoruz bahane üretiyorlar dostum emin ol.Zaten SD kanallar HD geçince seviniyoruz yıllardır. Bir kere olsun hd kanal direk ekleselerya . Ben sevinmiyorum sd yayın hd olmuş falan bunlarla uyutuluyoruz .
    Doğruya doğru dimi?

• Savisvasa kullanıcısına yanıt

Benim bu ay ile birlikte 9 ay var, muhtemelen geçiş yapamam. Satış noktası önünden falan geçersem sorarım artık.

S Sport ve S Sport 2 üst pakete eklense 10 saniye bile düşünmeden yan odayı üst pakete yüksekteceğimde eklenmedi bir türlü.

Ana oda da üst paket var ama 322,314,306 Mhz frekanslarında benim eklendiğinden beri sinyal yok. Neden kaynaklı olduğunu da bulamadım hâlâ.

Zaman zaman yaşadığım bir olayı yazayım, bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim. Birisi mutfakta(next cihaz/Ana oda) birisi salonda(neta cihaz/yan oda) var. Next cihazda zaman zaman kanallarda donma bozulma vs. gibi sıkıntılar yaşanıyor ama aynı anda neta cihazda kontrol ettiğimde herhangi bir sorun bulunmuyor. Neden kaynaklanıyor anlamadım doğrusu.

Düzelip düzenmeyeceğini bilemediğim içinde next cihazı değiştiremiyorum.

• weise kullanıcısına yanıt

İsmini yazarsam sanırım *** şeklinde gizlenecek. Değişmedi ise bu şekildeydi. Turkey ile başlayıp forum ile biten forum. KABLO TV   [ANA KONU] 

Devamı gelirse o da olacak forumdaş.

• warrior1907 kullanıcısına yanıt

Forumdaş sizin bu durum ne oldu? Sonuç alabildiniz mi? Premium Spor Paketi durumu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engineer.man -- 3 Ekim 2020; 0:23:9 >
  • quote:

Diğer forumda yazılana göre S Sport kanallarına yeni bir içerik dahil olabilir, 2 haftaya kadar belli olur. Olduğunda duyururum. İçerik ile birlikte tabi ki yeni S Sport kanalı

Ayrıca;

1. Premium Spor Paketine Spor Smart ve Spor Smart 2 kanalları da eklense 10 TL'ye dolu dolu spor izleriz. Paketin satışları inanılmaz artar.

2. Vizioon Sinema ve Altın Sinema paketleri de Premium Sinema Paketi adı altında tek bir paket olarak satılsa. Uyumluluk olarak

15 Eylülde bunu yazmıştım ama maalesef gerçekleşmedi. Dahil edilecek içerik Basketbol Süper Ligiydi. Tivibu yeniden devam kararı alınca gerçekleşmedi.

Bu sezon son senesi anlaşmanın. Gelecek sezon alabilir belki Saran Medya.

• 114. Viasat Nature HD'de yayını gelen var mı?

• 
Sayfa: önceki 20952096209720982099
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.