Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (2093. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.159
Cevap
275
Favori
3.120.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20912092209320942095
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: qarakedi

Yavaş çekimmiş gibi olup 2-3 saniye sonra normale dönüyor.
    bu sorun çoğu kişide var, çözümü yok galiba.
  • ssport kanal paketi indirime girmiş sanırım. aylık 9.99 olmuş 24 ay taahhüt ile. eskiden yanlış hatırlamıyorsam 20 liraydı

şimdi iyi fiyata düşmüş, alınabilir.

detaylar
    https://www.turksatkablo.com.tr/TK-Detay,692,doyasiya-spor-kampanyasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 19 Eylül 2020; 14:13:33 >
  • A Spor'daki BundesLiga maçı uyduda şifreye girmesinden dolayı Kablo TV'de de şifreye girdi. Uyduyu anlarım da Kablo TV'de neden şifreye giriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Aynen geçen hafta tekrar indirim yapıldı. İlk eklendiğinde 17.99 ₺ idi yılbaşından sonra 13.99 ₺'ye geçen hafta 9.99 ₺ ye düştü. Keşke bu fiyattan verileceğine üst pakete dahil edilseydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: engineer.man

Aynen geçen hafta tekrar indirim yapıldı. İlk eklendiğinde 17.99 ₺ idi yılbaşından sonra 13.99 ₺'ye geçen hafta 9.99 ₺ ye düştü. Keşke bu fiyattan verileceğine üst pakete dahil edilseydi.
    eh tabii kimse almayınca mecbur fiyat düşürdüler.

keşke üst pakete eklenseydi dediğiniz gibi. üst paket anlamsız hale geliyor böyle her eklenen kanal ekstra satılacaksa
  • quote:

Orijinalden alıntı: engineer.man

A Spor'daki BundesLiga maçı uyduda şifreye girmesinden dolayı Kablo TV'de de şifreye girdi. Uyduyu anlarım da Kablo TV'de neden şifreye giriyor.
    Uyduda şifre kalkınca Kablo TV'de de şifre kalktı.

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Aynen forumdaş katılıyorum. Açıkçası benimde alasım var ama ana oda üyeliğinde sorun var S Sport dışındaki kanallarda sinyal yok gözüküyor ondan alamıyorum. Yan odada da aynı fiyat istenince yanaşmıyorum. Yan oda üyeleri için indirimli fiyat belirlenirse almayı düşünüyorum.

• Valla ben bunu 10 yıldır söylüyorum. Giriş paketi şifresiz olmalı, analog sonlandırılmalı..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Güzel temennileriniz için çok teşekkür ediyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Analog iptal edilsin deniyor sürekli , Her odada Tv olanlar bir şekilde Analogdan faydalanıyor, 3-4 yan oda aboneliği alamayacağına göre,

Şayet Analog kalkarsa Digitalde bulunan Sd kanalların (900 den sonra başlayan kanallar) şifresiz verilmesi bir yol olabilir mi ? Mümkünmü yoksa olanaksız ve saçma mı?
  • Katılıyorum, sadece analogtakiler değil uyduda şifresiz olan digitaldeki diğer kanalların tamamı da giriş paketinde şifresiz sunulmalı. Bu durumda sanki hali hazırda satılan yan oda kampanyasının pek bir artısı kalmaz gibi yan odada ama o da düzenlenip sadece temel-üst ve ek paketler satılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engineer.man -- 20 Eylül 2020; 12:54:0 >
  • Platformda olan kanallar için yazdım aslında ama diğer türlü anlaşılacağını düşünmemiştim açıkçası.

• Bu platformda gelecek görmekmi? Önce bir düşünmek gerekir!

Şu platformu geliştirecek bir yönetim yok .

Yıllardır söylüyorum söylediklerimiz Bir kitap olurdu. Ama bu potansiyeli göremiyorum.

• Analog yayına son verilip Giriş Paketi'nin şifresiz olarak uyumlu TV ler de yayına verileceğini hiç mi hiç düşünmüyorum.

Çünkü halen ülkemizde Analog Kablo Tv' yi tüplü televizyonlardan izleyen binlerce abone var.Ben de ana ve yan oda aboneliğim dışında üç adet de analog yayın bağlı 49 ekran LCD TV var.Bu küçük TV ler uyumlu değil, seneler önce alındı hepsi.Analog yayın izlenebiliyor sadece.Ben şahsen böyle bir şey istemem...

Ha olacaksa da Türksat Kablo bana yeni TV ler hediye etsin

İşin şakası bir yana, 100 Bin den biraz fazla diye biliyorum sadece Analog KabloTv kullanan abone sayısını.Ne zaman ki sayı 500 lere kadar iner o zaman Analog dan Dijitale kesin geçiş yapılır.
    Ya da 1 Temmuz 2017' de tarihte yanılmıyorsam Türksat Kablo Analog yayına son vereceğini açıklamıştı.Yine böyle radikal bir karar alınıp tarih açıklarlarsa yapacak bir şey yok,karara uyulur...
    (Kendi görüşlerimdir,herkesin fikrine saygı duyarım polemik yaratmak için yazılmamıştır.)

Selamlar...

• Hem görmeyenler için yeniden paylaşmak hem de tüm paylaşımları tek gönderi olarak kalsın diye tüm paylaşımları tek postta birleştiriyorum.

Rosenborg - Alanyaspor | UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu | 24 Eylül Perşembe | 20:00 | TRT SPOR

Bayern Münih - Sevilla | UEFA Süper Kupa | 24 Eylül Perşembe | 22:00 | beIN SPORTS HABER

Augsburg - Borussia Dortmund | BundesLiga 2. Hafta | 26 Eylül Cumartesi | 16:30 | A SPOR

Bayern Münih - Borussia Dortmund | Almanya Süper Kupa | 30 Eylül Çarşamba | 21:30 | KANAL D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engineer.man -- 21 Eylül 2020; 19:1:8 >
  • Analog ve dijital kablo TV yayınlar yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Max Kruse

Analog ve dijital kablo TV yayınlar yok.
    arkadaşım...maxkruse...astra uydusuna bazı yeni şifreli avrupa kanalları eklenmiş bizim makina evde internet üzerinden şifre kırıcı yöntemiyle çalıştığı için almanya,ispanya,fransa,avusturya ve hollanda platformlarını rahat izleriz...sizin evde internet yok galiba anladığım kadarıyla ve uydu alıcınız wifi uyumlu değil heraldeki sadece şifresiz avrupa kanallarını izlemekle yetinmek zorundasınız öylemi...astra şifreli yayınları müthiş başarılı eve internet çektirtip paylaşımlı uydu alıcıya geçiş yapışınızı şiddetle tavsiye ederim zira biz son derece memnunuz...
  • İnternet kismi cok sorunlu bir kac haftadir cozulmedi gitti.

• @serdar_ayberk hocam mesaj için teşekkürler

Özel mesajlara cevap veremiyorum. Bildirimlerden bir şekilde okuyorum. Selamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engineer.man -- 23 Eylül 2020; 21:37:24 >
  • kartilkisi kullanıcısına yanıt
    Aynen kartilkisi dostum. Burda benim binada internet sorunlu ,sorunlu olmazsa alırdım.daha önce almıştım ama hâlâ sorunlar bitmiyor burda o yüzden interneti almıyorum.

• 
Sayfa: önceki 20912092209320942095
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.