Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (2071. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.154
Cevap
275
Favori
3.119.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20692070207120722073
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dostum yanlış anlama ama S Sport kanalları içinde İnşallah, Maşallah ile işler yürümez yazmıştın ama kanallar eklendi. Demek ki adamın tarzı öyle. Biz inşaAllah şu eklenir bu eklenir desek tamam ama adam kanalların sahibi bir şeyler biliyor ki inşaAllah diyor.

Selamlar.
  • engineer.man E kullanıcısına yanıt
    Beni yanlış anlamam dostum ben senin yazmana atıfta bulundum espiri olsun diye .Kim bu spor kanallarını aldıki belli bir kesim sadece.bende diyorumki boyle firmalaın ağızlarına bakmak istemiyorum çünkü sende biliyorsun son 5 ve 6 sene oldu kaliteli bir eklenen bir kanal oldumu veya giriş paketi hareketlendimi.
    Üst paket hâlâ yerinde saymakta spor paketi pahalı ,BeiN spor.paketi digitürkte inanılmaz fiyata düştü görüyorsun ,Türksatta hâlâ pahalı ,sinema kanallaı fiyasko.yenilik yok.kısacası.Sence Platform 5 veya 6 sene önceki platformmu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max Kruse -- 21 Temmuz 2020; 21:35:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Max Kruse kullanıcısına yanıt
    Eyvallah forumdaş 2014'ten 2015'e geçerken Discovery Europe kanalları eklenmişti kaliteli toplu kanal ekleme olarak, ondan sonra da S Sport'lar var ama onunda durumu malum. Çok çok özel bir anlaşma olması gerekiyor aslında ek paket olarak satmak için, ben düşünmüyorum açıkçası kanalları ekletip abone başına para aldığını, düşününce çok büyük bir risk gibi geliyor ki diğer platformların hiç birinde böyle bir durum mevcut değil.

Sinema TV'ler içerik olarak kaliteli gibi geçen aydan bu yana 2019 yapımı filmlerin sayısı arttı fakat Disney film anlaşmasını bitirmeselerdi iyi olacaktı, bırakmayıp bunun yayına Universal film şirketini de ekleselerdi bayağı bir tatmin edici içerik olacaktı.

Aslında Sinema TV paketi'nin bu kadar dikkat çekmesinin nedeni ek paket ve yüksek tarife fiyatı, diğer platformlar ile kıyaslayınca.

PSpor paketi gibi internet+TV'li kampanyalarda fiyatı ucuzlatılarak satılsa daha iyi olur çok fazla dikkat çekmez. Örneğin;

Tarife Fiyatı / 24 ay taahhütlü
    PSpor; 35.99 / 12.99 şeklinde ücretlendiriliyor "Yok Yok kampanyasında",
    Sinema Paketi 26.99 / (12.99 TL) şeklinde ücretlendirilse TV+İnternetli kampanyaların tamamında, çok göze de batmaz tüm kampanyalara PSpor paketi de ilave edilir Nasıl ki KabloSes eklendi bu da eklenir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engineer.man -- 21 Temmuz 2020; 22:2:53 >
  • O zaman bu konuyu dua ile bitirelim. :)

* inşaAllah Kablonet akıllı sınırsız tarifesi tamamen sınırsız olur da akşam hız düşüm sorunuyla uğraşmayız.
    * inşaAllah yabancı kaynaklı olsa da BBC Earth, BBC First, History, Epic Drama, RTL, MTV başta olmak üzere tüm kanallar eklenir.
    * inşaAllah tüm aboneler G-pon fiber alt yapı ile tanışır.
    * inşaAllah internet ve tv tarifeleri tüm toplumun erişebileceği seviyeye iner.
    * inşaAllah S Sport kanalları üst paket kullanıcılarının da erişimine açılır.
    * inşaAllah Kablonet + Kablotv altyapısı tüm ülkeye yayılır.
    * inşaAllah üzerimizdeki tüm müsibetler kalkar da ülkece huzurlu, mutlu, sakin ve sağlıklı günlere kavuşuruz.

El-Fâtiha
  • @aesenel hocam Türksat Kablo sosyal medya hesaplarında:

"Doğa, arkeoloji, biyografi...
    Sizin belgeselde favori türünüz hangisi?
    Hepsi için formül, KabloTV Doya Doya Belgesel Paketi." şeklinde bir paylaşım yapıldı. Konu hakkında bilginiz var mı? Yeni bir ek paket mi geliyor??
    https://www.instagram.com/accounts/login/?next=/p/CC6M9UilvAz/

Videoda ise KabloTV ile Doya Doya Belgesel ayda sadece 6.99 TL'ye diyor

Bu arada Türksat Kablo Twitter hesabına geçici kısıtlama gelmiş bilginiz olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engineer.man -- 21 Temmuz 2020; 23:13:33 >
    Merhabalar,

Ek paket gelmiyor. Nat geo + tanıtımı için paylaşılan bir içerik.

Twitter konusu bilgimiz dahilinde. Çözmeye çalışıyoruz.
    İlginiz için teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aesenel kullanıcısına yanıt
    Teşekürler.Eylül gibi eklenir diye tahmin ediyorum.Üst pakete eklenir.

• claudecan kullanıcısına yanıt
    History üst paket için görüşülüyor. Ek palet olmayacak merak etmeyin. Spor işleri karışık malumunuz..

• diyar_21 kullanıcısına yanıt
    ÜstPaket e gelir diye tahmin ediyorum.Malum üst paket boşaldı.Öyle bır hata da bulunmazlar herhalde.Zaten şu s sport paketi dijiturk te bile en ucuz pakette var iken böyle saçma bır adım atmazlar.

Teşekkürler hocam, içim rahatladı cidden Nat Geo + düşündüm ama olsaydı belirtilirdi herhalde dedim, öyle olunca da içime kurt düştü

En kısa sürede çözülür inşaAllah
    Teşekürler ufukta başka bır anlaşma var mıdır? Keske food network gibi kanallar da gelse.
    Aslında Fox grubu 24 kitchen Fox crime vs gibi kanallar malum Türksat in bu grup ile arası iyi daha fazla Fox grubu kanalları ile anlaşma olabilse platform turkiye de başı çeker.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi claudecan -- 21 Temmuz 2020; 23:28:43 >
  • TriPlay kanalları da kaliteli, büyük çoğunluğu platformda mevcut zaten, Viasat Epic Drama, Love Nature ve Smithsonian Channel kanalları eksik sadece. Animaux, Chasse&Peche, Viasat Explore gibi SD kanallarda HD'ye geçip Viasat History/Nature* kanalı da 24 saatlik 2 ayrı kanal halini alsa History ve BBC Earth takviyesi ile birlikte belgeselde 1 numara oluruz.

*Tüm Viasat kanalları Eutelsat 16A uydusunda 24 saatlik HD yayını mevcut.

@aesenel hocam Aralık'tan beri merak ettiğim bir konu tahminim forum halkı da merak ediyordur. S Sport kanalları ekleneceği zaman sitedeki kanalların logolarının bulunduğu kısma BBC Earth kanalının logosu da eklenmişti fakat daha sonra logo kaldırıldı. Kanal sanırım o dönem eklenecekti yoksa durup dururken logo sisteme eklenmezdi diye düşünüyorum, bir anlaşmazlık mı oldu BBC ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engineer.man -- 21 Temmuz 2020; 23:51:13 >
    Fox grubunun Türkiye'deki tüm kanalları bizde mevcut zaten. Yeni kanallar açarlarsa sorun olacağını düşünmüyorum. Hemen eklenir diye öngörüyorum.

Evet 2 ayrı kanal olarak eklense ve SD ler hd ye dönüştürülse,viasat Explorer da çok iyi kanaldır. Maalesef ki sd olan kanallarin hd leri eklenmeliydi herseyden önce.Umitliyim hd leri gelecektir.BBC bence gelmeyecek maliyeti fazla

TriPlay konusunda bahsettiğiniz tüm kanallar için süreç devam ediyor. Bbc earth kanalın logosu siteye, tekrar ediyorum siteye hiç bir zaman eklenmedi, herhangi bir duyurusu da yapılmadı.

Burada site kaynak kodları ile oynanarak paylaşımlar yapıldı. Arka tarafta başka durumlar için yapılan çalışmalar için forumda yapılan çıkarımların ötesinde herhangi bir gelişme yok. Tamamen forum ahalisinin kendi kendine gelin güvey olması demek durumundayım maalesef. Bu konu Türksat tarafında gündem dışı. Beklentiniz olmasın derim.

Baya guzel bır hamle yapılmış demek bır kaç kanalı dahaa olsa eklenicek.Son olarak sd belgesellerin hd ye dönüştürülmesi gibi bır durum varmı?
    Örneğin Saudi tv hd oldu.Kuran i kerim ve sunnah kanalları da hd ye çevrildi. Sırada belgesel kanalları olucak mi?

Evet tüm kanallardan kastım oydu. Sdlerin hdye dönüşmesi, history ve nature'un ayrılması proje kapsamında.

Teşekkür ederim çok iyi bir hamle olur bu.Bu saatte çok soru sordum.

Estağfurullah, ne demek..

Hocam şöyle anlatayım paketlerdeki herhangi bir kanalın logosuna sağ tıklayıphttps://www.turksatkablo.com.tr/inc/Kanaldosya-getir.aspx?ID=607 bu menüyü görüyoruz, site/sistem dediğim kısım burası. Paylaştığım linkte Edge Sport kanalının logosu mevcut o dönem sondaki 607'yi 608 yaptığımızda BBC Earth logosu çıkmıştı. Siteye herhangi bir şekilde logo eklemesi olmamıştı. Sadece burada mevcuttu.

Bu sisteme kim ulaşıp bizi umutlandırdıysa... devamını yazmıyorum.

Bilgilendirmeler için teşekkürler hocam.

• 
Sayfa: önceki 20692070207120722073
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.