Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
41.905
Cevap
242
Favori
2.702.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 33 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 2871
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3114
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 30 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 209231
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2871
  • Favoriye Eklediklerim 247
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • serdar_ayberk (3114 mesaj) Max Kruse (1976 mesaj) panasonicman (1587 mesaj) kartilkisi (1480 mesaj) diyar_21 (991 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (15699 mesaj) Mobil (10405 mesaj) Tablet (921 mesaj) Mini (400 mesaj) Uygulama (606 mesaj)
  • @
Giriş
    4504 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Mesajınızı görmemişim. Özel teklif verilmiyor. Kampanya önerisi isterseniz yardımcı olurum. 100 mbps akıllı sınırsız mevcut müşterilere yüz güldüren kampanyası var. 50 mbps'te mevcut müşterilere özel hayata renk katan kampanyası var. İkutunuz varsa mevcut müşterilere özel efsane kampanyasını da düşünebilirsiniz.
    |
    |
    ckr2424 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İlginiz için teşekkürler. 50 mbit hayata renk katan kampanyasından faydalanmayı düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    serdar_ayberk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Rica ederim. 50 mbps için en uygun kampanya o. 100 Güldüren kampanyasından 5 TL daha ucuz. 100 mbps'te 19-00 arası 25 mbps'e düşüyor. 50 mbps'te 20 mbps'e düşüyor. Düşen hızlarda çok büyük hız farkı yok. Aynı anda iki cihazda video izlenirse belki problem yaşatabilir. Hayata Renk Katan'da Vizioon, 100 Güldürende ise Altın Sinema paketi. Sinema kanallarını izleme durumunuza göre değişir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar_ayberk -- 18 Temmuz 2020; 17:42:11 >
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: ckr2424

Kimse oralı olmadı ama kendi soruma kendim cevap vereyim birilerinin işine yaraması adına ; Standart paketler ne ise onu önerebiliyorlarmış. Özel teklif veremiyorlarmış.

Alıntıları Göster
    Merhaba hocam. 10 Temmuz 2020 Cuma 15:51:51'de gönderdiğiniz mesajınız konu içerisinde görünmüyor bu sebeple cevap gelmemiş. Mesajınızı konu içinde aradım ancak sonuç alamadım, cache bellek üzerinden mesajı bulup ID bilgisine bakarak mesaja ulaştım. ID bilgisi ile bir kez ulaşınca mesajınız görünür hale geliyor.
    Kısaca hocam kimse oralı olmamış değil, forumdaki bir güncelleme sırasında hata nedeniyle mesaj pasif duruma gelmiş olabilir, insanlar doğal olarak göremedikleri bir mesaja cevap veremezler.

Özellikle bir önceki sayfanın son mesajında sıkça yaşanan bir durum. Forumda bir sayfada 20 mesaj oluyor, 21. mesaj atılınca yeni sayfaya geçiş oluyor. Bu süreçte 20. mesajı atan mesajını silerse 21. mesaj önceki sayfaya geri dönmeliyken dönmeyebiliyor ve mesaj görünmez hale gelebiliyor. Bazende sadece forum sürümü etkileniyor, mobil uygulama ve mobil sürümde mesaj görünmeye devam edebiliyor. Kablo TV konusunda da gönder sil olayı çok fazla, bu sebeple zaman zaman hatalar yaşanabiliyor.

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/144477639

Konuya gelirsek Türksat Kablo'da özel teklif sadece site bazlı oluyor. Sıfır kurulan bir siteye toplu abonelik verilecekse o zaman firma ile anlaşıp özel fiyattan verebiliyorlar. Bireysel tekil abonelikte özel fiyat veya teklif söz konusu değil, yeni aboneliğe ve mevcut aboneliğe verilen liste fiyatları ne ise size de sadece o fiyattan verebilirler, indirim yapmazsanız ayrılıyorum işleri D-smart, Digiturk gibi firmalarda işliyor Türksat Kablo bu sürece dahil değil.
    |
    |
    Bahsedilenler: ckr2424

Forumda değilim, uzun bir sürede foruma girme imkanım olmayacak!

• Yüzbaşı
    629 Mesaj

Teşekkürler bilgi için. Modem dual band olmadığı için çok para etmez diye düşündüm. Nitekim 80 TL ye satanlar vardı.

TV decoderini letgo ya koyayım bakalım belki müşteri çıkar

|
    |

Şu an 24 mbit kullanıyorum. Açıkçası 20 mbit-24 mbit arasında çok fark edeceğini düşünmüyorum. Evde tek kullanıcı benim. Zaten sinema kanalları da ailecek ilgimizi çekmiyor. Bu durumda hayata renk katmayı düşünüyorum.

|
    |

İlginize teşekkür ederim.
    Forumun bazı saçmalıkları var evet. Özellikle mobilden girince çok enteresan şeyler yapabiliyor.

Normal fiyattan normal paket alacağım o zaman başka seçeceğimiz yokmuş

|
    |
    Wakanda kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sinema kanalları ilginizi çekmiyorsa o zaman hangi sinema paketi olduğunun önemi yok. 20 mbps hız kullanmadım da 24 mbps ile çok farklılık olmayabilir. Tek kullanıcıysanız sorun yaşamayabilirsiniz. Sorun yaşarsanız da istediğiniz zaman aynı kampanyanın 100 mbps'ine geçiş yapabilirsiniz istediğiniz zamanda kullandığınız 50 mbps'e geri dönüşte yapabilirsiniz.(Geçiş yaparsanız da yaptığınız aylarda Mevcut 100 güldürenden 5 TL fazla ödemeniz gerekecek)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar_ayberk -- 18 Temmuz 2020; 17:43:13 >
    |
    |

Ben daha yeni model olduğunu düşünmüştüm. Z4,ZN ise sattığınız fiyat iyi. Alıcı bulmakla uğraşmanız da gerekmemiş.
    |
    |
    alibaba kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

Orijinalden alıntı: ckr2424

İlginize teşekkür ederim.
    Forumun bazı saçmalıkları var evet. Özellikle mobilden girince çok enteresan şeyler yapabiliyor.

Normal fiyattan normal paket alacağım o zaman başka seçeceğimiz yokmuş
    Rica ederim hocam. Ekip uğraşıyor ama altyapı çok eski olunca neresinden tutsalar doğal olarak ellerinde kalıyor.

Listede ne seçenek varsa sadece onları alabilirsiniz hocam. Ayrıca 2019'daki birçok faydalı paket / kampanya 2020 ile birlikte iptal oldu. Ben eski üye değilim, üye olmak için uzun süredir bende takip ediyordum ve 2019'da beğendiğim birçok paket vardı, 2020 ile birlikte bu paketler iptal oldu ve yakın fiyatlı muadilleri de gelmedi.

Kablonet normalde sadece sene sonunda yani 12 ayda bir tarifeleri yenilerken artık özellikle mevcut müşteri paketlerine 6 ayda bir müdahale etmeye başladı. Bu sebeple kendinize uygun bir paket bulduysanız ve abone olmayı düşünüyorsanız çok bekletmeyin derim.

Türk Telekom geçtiğimiz aylarda port ücretlerine zam yaptı ve yakında toptan internet paketlerinde artık daha serbest davranabilecek. Kablonet hizmeti son noktada Türk Telekom (az biraz Superonline) üzerinden çıkış yaptığı ve tamamen bağımsız olmadığı için Türk Telekom'un yaptığı her zam Kablonet kullanıcılarına da etki edecek.

Mesut Çevik bu konuda bir söyleşi yapmış vaktiniz varsa onu izlemenizi tavsiye ederim.

|
    |
    Bahsedilenler: ckr2424

Forumda değilim, uzun bir sürede foruma girme imkanım olmayacak!

• Yüzbaşı
    838 Mesaj
    Kablo İnfo HD kanalında bazı değişiklikler yapılmış. Logo biraz küçültülmüş ayrıca logonun tam altına saat eklenmiş ve şimdilik Kazakh TV kanalının HD'ye geçtiğine dair alt yazı dönüyor. Şimdilik yazdım çünkü ileride farklı bilgilendirmelerde yapılır diye düşünüyorum.

Bazı kısımların düzenlenmesi gerekir. Mesela alttaki bilgi yazısı biraz daha aşağıya çekilebilir.

|
    |
    Venom / Venom: Zehirli Öfke (2018-Sony) - 22.08.2020

SİNEMA TV'de

* Diğer tarihteki filmler belli olunca güncelleyeceğim.

Disney, Universal ve FOX, 2. gösterim filmleri de dahil edilse keşke kanalın içeriğine. Böylece Hollywood'un 6 büyük stüdyosunun 2. gösterim hakkı Sinema TV'nin elinde olur. 1. gösterimler D-Smart ve Digitürk tarafından bölüşüldüğü için bazı filmler yayınlanamıyor ama biz hepsini izlemiş oluruz.

Disney'de Ant-Man and the Wasp, Solo: A Star Wars Story, İncredibles 2, Universal'da Jurassic World: Fallen Kingdom, Pacific Rim: Uprising, Skyscraper, FOX'ta ise Maze Runner: The Death Cure, Deadpool 2 başta olmak üzere 2018 yapımı bir çok filmin hala gösterimi yapılmadı.

Madem bu hakları Sinema TV almıyor Vizioon Premier kanalını tekrar açın, 2. gösterim hakkı boşta olan bu şirketler ile Digitürk'ün 1. gösterim hakkını bıraktığı WB filmlerini de dahil edin kanala sinemada 1 numara olur platform.
    |
    |

• Yüzbaşı
    467 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: engineer.man

Kablo İnfo HD kanalında bazı değişiklikler yapılmış. Logo biraz küçültülmüş ayrıca logonun tam altına saat eklenmiş ve şimdilik Kazakh TV kanalının HD'ye geçtiğine dair alt yazı dönüyor. Şimdilik yazdım çünkü ileride farklı bilgilendirmelerde yapılır diye düşünüyorum.

Bazı kısımların düzenlenmesi gerekir. Mesela alttaki bilgi yazısı biraz daha aşağıya çekilebilir.
    Merhabalar,

Önerilerinize açığız yazacaktım ki, bir altınızda boş işlerle uğraştığımızı öğrendim.
    1-2 haftaya kadar infoya kimse bakmıyor. Bunu bile saldılar yazana kadar idare ederiz.

Selamlar.

Teşekkürler hocam. Bir de bir konu hakkında bilgi almak istiyorum.

Pazar günü Premier League'de 38. hafta maçları oynanacak ve maçların tamamı aynı saatte başlayacak. S Sport konferans yayın yapacak bu yüzden hiç bir maç canlı yayınlanmayacak, henüz hiç bir platform için belli değil ama Kablo TV maçları 90 dakika yayınlama konusunda bir planı var mı? Yani demek istediğimi örnekle açıklayayım, 2 haftadır Formula 1'den dolayı verilemeyen Premier League maçları platformların kendi kanallarında yayınlandı fakat Kablo TV'de yayın olmadı. Son hafta için böyle bir düşünce var mı? (Maç için ek kanallar açılıp maçtan sonra kapatılacak.)
    |
    |
    aesenel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhabalar,
    Benim haberim yok. Ama olsa bu zamana kadar hazırlıkları yapılırdı. KabloTV olarak zaten böyle bir inisiyatifimiz yok. Tamamen yayıncı kuruluşla alakalı bir durum.

+ Bilgilendirme altyazısını bilerek biraz yukarı koymuştuk aslında. Altyazı olan kampanya metinlerini kapamasın diye. Bilginize.

Selamlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    engineer.man kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    838 Mesaj

Bilgilendirmeler için teşekkürler hocam.

Benim için sorun yokta üye olduğum için, uydudan kanala bakanlar için bazı tanıtımlarda kanal numarası gözükmüyor, aslında onun için söylemiştim ama kampanya metinlerini unuttum açıkçası, oraya da sorun olur. Herhalde en rahatı logonun yayından akması

Kanalı bilgilendirme yazısı ile ilk gördüğümde uydudaki Türksat Tanıtım kanalı ile Türksat Saat kanallarının karışımı hissini uyandırdı. Şimdi yazmıyor sanırım, 10-12 sene önce tanıtım kanalında alt ve üst kısımda frekanslar geçerdi

|
    |
    aesenel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    467 Mesaj

Aslında conax modül kullanıcıları için yapılabilir. Kanal no ve frekans şeklinde. Bunu değerlendirelim arkadaşlarla.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    engineer.man kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    785 Mesaj
    Yaşıyor mu hala Kablo TV
    |
    |
    😂😂😂

|
    |
Radyo Dinle
Canlı Tv izle
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.