Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (2015. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
46.159
Cevap
275
Favori
3.120.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20132014201520162017
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yayınlar gitti sizlerde durum nasıl!!

• Ankara'da sorun yok,yayın var.
  • serdar_ayberk S kullanıcısına yanıt
    Bizim burda inanılmaz gidiyor .serdar ayberk dostum İnanın alt yapı falan hikaye.yıl 2020 ben daha ne diyim. Hala yayınlar yok yarın servisi arıycam.

• Arıza çok yaşıyorsunuz,bölgenizdeki sorunları çözerler de sıkıntısız yayınları izlersiniz.
  • Sizin Digitürk de var orda böyle bir sıkıntı yaşıyormusunuz?

• marmara68 kullanıcısına yanıt
    Ara sıra yaşıyordum.ama yayınlar yağmurdan sonra geliyordu DİGİTÜRK'te 7c uydusuna geçince etkilenme yok yağmurda gitmiyor.digital kablo tv annemin odasında ,salonda DİGİTÜRK var. En çok anneme üzülüyorum.habire yağmurda gidiyor.

• Tüm Türkiyenin Başı Sağolsun. Şehitlerimize Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah. 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷

• Ben evde yoktum ama eşimin söylemesine göre öğleden sonra 2 sularında giden internet ve tv Hizmetleri halen yok (9 saat yaklaşık)

Beylikdüzü

• hako42 H kullanıcısına yanıt
    Genel arıza mı diye baktım,bölgenizde genel arıza varmış. Arıza süresi 10 saat yazıyor. 17 gibi girilmiş.https://online.turksatkablo.com.tr/genel-ariza-listesi.aspx?__EVENTTARGET=&__EVENTARGUMENT=&__VIEWSTATE=&__VIEWSTATEENCRYPTED=&drpIl=34&drpHizmetTurleri=4&drpArizaTipleri=1&btnArizaListele=Ar%C4%B1zalar%C4%B1+Listele#!
  • IP YAYIN (OTT) PLATFORMU ALIMI 

SATINALMA İLANI

2.    Satınalmanın Konusu:

İşin konusu; KabloTV müşterilerine sunulmakta olan Kablo WebTV altyapısının ve servislerinin gelişen teknolojiler doğrultusunda Satın alma yöntemi ile yenilenmesi ve bu çerçevede mevcut WebTV altyapısında sunulmakta olan tüm servisleri ve Teknik şartnamede belirtilmiş olan yeni gereksinimler ile mevcut altyapıdaki yapılandırma, abone ayrıca içeriklerin yeni platforma aktarılmasını kapsamaktadır.  Söz konusu servisler ve yeni gereksinimler OTT yayın alıcı, I-KUTU ve diğer istemciler (IOS, Android, SmartTV, PC) ile son kullanıcılara sunulacaktır.

İhale sonuçlanacakta, işi alan şirket altyapıyı genişletecekte.. Altyapının gelişmesine kafadan, temiz 1 yıl var. At arabasıyla çeksek daha hızlı yol alırız yeminle.

• 227. Fox Sports kanalını uçurdular. Geçmiş ola.

Frekans: 338.0 MHz'di.

• panasonicman kullanıcısına yanıt
    Çok bile kaldı

• İyi yapmışlar tümden kapatsınlar.gıram üzülmüyorum artık.
    FX kanallarında çıkarırlar.Çok güzel olur. Yakışır be türksat digital platformu helal olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max Kruse -- 1 Mart 2020; 0:51:1 >
  • Fox Sports'un D-Smart'ta da yayını sona ermiş,kanal kapanmış da üst paketten bir kanal eksilmiş oldu. Maliyeti de olan bir kanaldı. Onun yerine BBC Earth HD,VH1,Love Nature gibi istenilen kanallardan birini getirebilirler.
  • panasonicman kullanıcısına yanıt
    sen o 1 sene içerisinde yapılacak olan geliştirmenin ne olduğunu biliyor musun? Yoksa sadece kanal frekans tablosu okuyacak kadar mı konuya hakimsin panasonikadam? Ona göre yorumunu yorumlayacağım? Eleştirmeye herkes eleştiriyor ama bir kahveci misin yoksa teknik birimi onu bir öğreneyim önce..

Hani eleştirin şu mu;

Alınacak olan sunucular, encoderlar, cdnler, güvenlik cihazları vs. Ve bunların içerisinde kurulu olan yönetim arayüzleri ayrıca sunucular içerisinde kurulacak olan onlarca yönetim arayüzleri ve her bir istemci için ayrı ayrı kullanıcı arayüzleri gibi gibi bir sürü detayı olan bu yapıyı ben 1 yılda değil 6 ayda yapabilirim bu yazılımları geliştiririm ve o network yapısını kurabilirim.. bu adamlar bu işi bilmiyorlar ve at arabası bile bunlardan daha hızlı mı?

Ha yoo sen bunların hiç birinden haberin yok evindeki uydu alıcıları ve çanak antenleri bağlayıp frekans taraması yapınca yav ben bu işin üstadıyım be.. hele şu elimdeki ayponumla uygulamayı açıyom içinde 4 dene film var 2 dene dizi diyen biri misin?

• Lapacı86 L kullanıcısına yanıt
    Yazdıklarım içinize çok dert olmuş olacak ki gecenin bir yarısı yeni üyelik açarak cevap verme gereği duymuşsunuz.

Teknik olarak hiçbir bilgiye sahip değilim. 6 yıl içerisinde yapılanlara bakarak eleştiri yapıyorum. KabloWebTV yayına başlayalı 6 yıl oldu. Gelinen nokta ortada. Daha dün kurulan IP TV operatörleri, abonesi olduğum kurumdan daha kaliteli, daha donanımlı bir uygulama sunabiliyorsa, abonesi olduğum kurumda bazı şeyler yeteri kadar destek görmemiş demektir.

Herkesin işinin ehli olduğu bir meslek dalı mevcuttur. Ben teknik konulara girerek eleştiri yapmadım zaten. He siz "bu işin ehli benim, bu iş benden sorulur" diyorsanız şayet; buyrun çabanızı, bana cevap vermeye değilde sunulan hizmeti nasıl geliştirebilirize harcayın. Harcayın ki geçmişte boş geçilen zaman dilimlerini telafi edesiniz.

Polemik yaratma amacım yok. İkili diyaloga girerek diğer forum üyelerinin hakkını gasp etmek istemem. Cevap vermek istiyorsanız buyrun özelden mesaj yazabilirsiniz.

• Fox sports gitmesi kötü oldu. Amerikalıları takip edemeyeceğiz. Nba hariç tüm sporlar vardı kolej basketbolu dahil. . Büyük kayıp. Geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miraclescape -- 1 Mart 2020; 8:43:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: panasonicman

Yazdıklarım içinize çok dert olmuş olacak ki gecenin bir yarısı yeni üyelik açarak cevap verme gereği duymuşsunuz.

Teknik olarak hiçbir bilgiye sahip değilim. 6 yıl içerisinde yapılanlara bakarak eleştiri yapıyorum. KabloWebTV yayına başlayalı 6 yıl oldu. Gelinen nokta ortada. Daha dün kurulan IP TV operatörleri, abonesi olduğum kurumdan daha kaliteli, daha donanımlı bir uygulama sunabiliyorsa, abonesi olduğum kurumda bazı şeyler yeteri kadar destek görmemiş demektir.

Herkesin işinin ehli olduğu bir meslek dalı mevcuttur. Ben teknik konulara girerek eleştiri yapmadım zaten. He siz "bu işin ehli benim, bu iş benden sorulur" diyorsanız şayet; buyrun çabanızı, bana cevap vermeye değilde sunulan hizmeti nasıl geliştirebilirize harcayın. Harcayın ki geçmişte boş geçilen zaman dilimlerini telafi edesiniz.

Polemik yaratma amacım yok. İkili diyaloga girerek diğer forum üyelerinin hakkını gasp etmek istemem. Cevap vermek istiyorsanız buyrun özelden mesaj yazabilirsiniz.
    Dert olma değil Panasonikadam.. konuyu böyle ele almayalım lütfen.. ben genel olarak senin gibi insanların bilmediği konular hakkında bu kadar kolay atıp tutmalarına üzülüyorum..
    yani IPTV ile KabloWebTV den almış olduğun hizmetin farkını bile bilmiyorsun.. ikisinin alt yapılarının farkını bile bilmiyorsun.. bir elma ile armut kıyaslaması yapıyorsun ama bunu buraya hiç düşünmeden yazabiliyorsun ve okuyan bir kısım topluluk sen bişey biliyorsun sanıyor ve senin dediklerini araştırmadan güveniyor.. ve senin utanmadan yanlış yazdığın bu bilgi ile yanlış bilgilenip öylece kalıyor..
    hizmet kalitesinden anladığın ne onu da çok merak ediyorum aslında.. hani hangi pencereden bakarak hizmetin kalitesini değerlendiriyorsun.. ya da sen öyle bir vizyona sahipsin ki bu koca servis sağlayıcılarda çalışan onlarca çalışan senin vizyonundan uzak bunları yapamayı akıl edemeyen insanlar mı?
    neyse aslında daha çok değineceğim konu var yazdıklarında ama uzatmayayım burada bitsin madem diğer insanların hakkını gasp olarak gördün konuşmamızı..
    haa son olarak.. sayfadaki kullanıcılara saygını takdir ediyorum aynı hassasiyeti paylaştığın yorumlardaki bilgi kirliliği yapmaman kısmında da beklerim..
    mutlu pazarlar dilerim bayım..

• fox sports türksat paketten de uçtu 12461&20800

• 
Sayfa: önceki 20132014201520162017
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.