Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (2014. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Graciar34
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
46.124
Cevap
275
Favori
3.116.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20122013201420152016
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Efsane Kampanya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aylardır mozaiklenme yüzünden teledünya ya bakmıyordum bile.Aralık ayında da bütün kanallar açık olmak üzere aylık 21 TL ye dsmarta da geçmiştim.
    Ancak bir türlü fırsat bulup kablo tv yi iptal edemedim.Teledünya temel paketin 25 TL olduğunu görünce dün bir hışımla osmaniyedeki il müdürlüğüne gittim ve kartı verip iptal ettirdim. Ben kurtuldum darısı sizlerin başına.Düpedüz adam kekliyorlar.
    Şu an sinema, belgesel, İngiltere-İspanya ligi full hepsini cam gibi seyrediyorum.

Edit:Şaka gibi aylardır mozaiklenme sorununu gideremeyen firma iptal sonrası ertesi gün binadaki bütün tesisatı söküp gitti.Gelen kişiye isterseniz kutuyu,kabloları falan sökün de bir daha sizi görmeyeyim dedim.Beyefendilerin analog kanalların seyredilmesine bile tahammülleri yokmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Blof -- 23 Şubat 2020; 16:29:5 >
  • Kablo tv de sd yayın yapan Türksat kanalları hd olucak mi? Digiturk te böyle bır çalışma ile hd ye geçirmiş ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Blof

Aylardır mozaiklenme yüzünden teledünya ya bakmıyordum bile.Aralık ayında da bütün kanallar açık olmak üzere aylık 21 TL ye dsmarta da geçmiştim.
    Ancak bir türlü fırsat bulup kablo tv yi iptal edemedim.Teledünya temel paketin 25 TL olduğunu görünce dün bir hışımla osmaniyedeki il müdürlüğüne gittim ve kartı verip iptal ettirdim. Ben kurtuldum darısı sizlerin başına.Düpedüz adam kekliyorlar.
    Şu an sinema, belgesel, İngiltere-İspanya ligi full hepsini cam gibi seyrediyorum.

Edit:Şaka gibi aylardır mozaiklenme sorununu gideremeyen firma iptal sonrası ertesi gün binadaki bütün tesisatı söküp gitti.Gelen kişiye isterseniz kutuyu,kabloları falan sökün de bir daha sizi görmeyeyim dedim.Beyefendilerin analog kanalların seyredilmesine bile tahammülleri yokmuş.
    Hayırlı olsun. Bende aynı fiyattan tüm kanallar açık D-smart almıştım. Forumda bizden daha ucuza alanlarda var, modül kendisine ait olanlara 12 liradan vermişler. Kablo TV'deki mozaiklenme sorunu rahatsız edici ama TT ayda 6 mbps internet için 75 TL istediğinden dolayı Kablonet'in hatırına Kablo TV'ye ses etmiyorum.

Kablonet ayrı satılsa çoğu abonenin Kablo TV'yi satın alacağını da düşünmüyorum. Bu sebeple tüm paketler Kablo TV + Kablonet şeklinde satılıyor.
  • Evet hocam benim de acemiliğime geldi. Seneye bayağı bastıracağım.Bu sene modülden kutuya geçtiğim için sesim çıkmadı.
    Dediğiniz gibi kablonet işin içine girince el mahkum oluyor.Yoksa hiç bir avantajlı yanı kalmadı kablo tv nin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Blof

Evet hocam benim de acemiliğime geldi. Seneye bayağı bastıracağım.Bu sene modülden kutuya geçtiğim için sesim çıkmadı.
    Dediğiniz gibi kablonet işin içine girince el mahkum oluyor.Yoksa hiç bir avantajlı yanı kalmadı kablo tv nin.
    D-smart için kutu veya modül size ait değilse kira bedeli alıyorlar bu sebeple 21 liranın altı çok zor. Benimde modül bana ait değil bu sebeple 21'in altına düşmek çok zor.

Kablonet olmasa Kablo TV'nin tek başına başarı şansı çok az. Kablonet'den memnunum ve fiyatlarda uygun, zaman zaman alternatifleri deniyorum ama hepsi Kablonet'in çok gerisinde kalıyor. Kablonet ile kafa kafaya gidebilecek tek internet Superonline fiber ama o da hem pahalı hemde çok kısıtlı bölgelerde var.
  • S Sport Paketi Mağduru Sevgili Kablo TV Aboneleri, Paket Fiyatında az da olsa indirime gitmişler:https://www.turksatkablo.com.tr/TK-Detay,676,her-eve-spor-kampanyasi

Ancak üst paket üyelerine bu içeriğin sunulmaması büyük bir haksızlıktır. Bugün aşağıdaki mesajı tekrar yazdımhttps://www.turksatkablo.com.tr/iletisim sayfasına lütfen siz de yazın. Üst paket üyeleri bu kanalı izlemeli, çünkü Premium sport paketi yaz mevsiminde İngiltere Ligi ve NBA'nin bitmesiyle ölü bir paket olacaktır

Mesaj içeriği aşağıdadır:
    -------

S Sport 1-2 ve NBA TV'yi getirdiginiz için sonsuz teşekkürler. Ancak aşağıdaki nedenlerden dolayı PREMIUM SPOR PAKETİNİZİ KESİNLİKLE ALMAYACAĞIM. OKUMANIZI ÖNEMLE RİCA EDİYORUM

1) DİĞER PLATFORMLARIN AİLE-GİRİŞ GİBİ EN UCUZ PAKETLERİNDE YER ALAN S SPORT KANALINI ÜST PAKET ÜYELERİNİZ BİLE EKSTRA PARA ÖDEYİP ALMAK ZORUNDA, BU BİR HAKSIZLIK DEĞİL Mİ?

2)https://www.turksatkablo.com.tr/Tum-Kampanyalar sayfasında Premium Spor paketi hariç bu kanalı izleyebilecegimiz hiçbir paket/kampanya yok, tahahhütü bitecek abonelere S Sport kanallarının oldugu yeni paketler rica ediyoruz

3) HAZİRAN-TEMMUZ-AĞUSTOS AYLARINDA LİGLER VE NBA YOK ... BEN O DÖNEMDE HİÇBİR ŞEY YAYINLAMAYAN 4 TANE SPOR KANALINA NİYE PARA ÖDEYİM?

4) GETİRDİĞİNİZ PREMIUM SPORT PAKETİNİZDE 227.KANAL FOX SPORTS NEDEN YOK? O KANAL SPOR KANALI DEGİL Mİ?TEMEL + premium sport paketi üyesi o kanalı neden izleyemeyecek?

5) bu kanalların duyurusunu ne sms-ne e-mail ile yapıyorsunuz. Şans eseri sosyal medyada görüyoruz. Lütfen kanalların tanıtımını tüm üyelerinize bir şekilde duyurur musunuz, kısacası duyuru yapmıyorsunuz ve kanalları ayrı paket olarak eklemişsiniz. Bu şartlar altında sizin de yakında anlayacağınız üzere kanallara rağbet olmayacaktır. https://forum.donanimhaber.com/kablo-tv-ana-konu--27090081-1985 forumu okuyabilirsiniz herkes size tepkili ve KANALIN GELMESİNİ SABIRSIZLIKLA BEKLEYEN hiçbir kimse bu kanalları almak istemiyor

YANLIŞTAN DÖNÜLECEGİNİ VE KANALLARIN ÜST PAKET ÜYELERİNİZE ÜCRETSİZ SUNULACAGINI UMUYORUM, BEN TEMEL PAKET ÜYESİYİM BU KANALLAR ÜST PAKETE EKLENİRSE SİNEMA İÇERİKLERİ + FOX SPORTS'UN OLDUGU ÜST PAKETE ANINDA GEÇECEGİM AMA YALNIZCA 4 TANE SPOR KANALI İZLEMEK İÇİN EKSTRA ÜCRET ÖDEYEMEM. AYRICA DAHA ÖNCE BELİRTTİĞİM GİBİ YAZ TATİLİNDE BENİM ÖDEDİGİM PARANIN HİÇBİR ANLAMI OLMAYACAKTIR . SAYGILARIMLA
  • chicago_warriors C kullanıcısına yanıt
    Eski fiyatlarla bu paketin satma ihtimali çok düşüktü, şu an ki fiyatlarla bile satma ihtimali düşük. Spor paketinin iptal edilip kanalların kesinlikle üst pakete gelmesi lazım.
  • chicago_warriors C kullanıcısına yanıt
    Daha önce taahhüt veren abonelerede mı geçerli acaba?

• Turksat Kablo'yu Akıllı Sınırsız Tarifeler'de değişikliğe davet ediyorum, akşam 19 dan sonra:

-100mbps'den 50 mbps'ye
    -50mbps'den 25 mbps'ye
    -25mbps'den 10 mbps'ye
    -16 mbps'den 8 mbps'ye

düşsün hızlar. Turksat Kablo bugüne kadar gördüğüm en iyi internet servis sağlayıcısı, ancak 100mbps gerçek sınırsızın 499TL olması ve AST'lerde en yüksek hızın 25 mbps olması bence kabul edilebilir bir şey değil. 2020 yılındayız, akşam eve dönünce TV'den açtığım Netflix'teki herhangi bir içeriği 1080p5mbps izlemek kabul edebileceğim bir şey değil.

Aynı şekilde upload hızının 5 olması (ki Telekom falan 3-4 veriyor Turksat'ta gene bir tık iyi durumlar) sinir krizi yaşatıyor insana, en azından bana. Upload yapacağım zaman nitro upload alıp duruyorum ki çok da upload yapan birisi değilim, son 3 ayda 30 gb upload trafiği olmuş ortalama. Ayda 160+ TL fatura ödeyince 10mbps olmasını bekliyor insan ister istemez. En azından 100mbps müşterilerine 10 olsun, Turksat farkını ortaya koysun isterim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mnihatgokcek

Turksat Kablo'yu Akıllı Sınırsız Tarifeler'de değişikliğe davet ediyorum, akşam 19 dan sonra:

-100mbps'den 50 mbps'ye
    -50mbps'den 25 mbps'ye
    -25mbps'den 10 mbps'ye
    -16 mbps'den 8 mbps'ye

düşsün hızlar. Turksat Kablo bugüne kadar gördüğüm en iyi internet servis sağlayıcısı, ancak 100mbps gerçek sınırsızın 499TL olması ve AST'lerde en yüksek hızın 25 mbps olması bence kabul edilebilir bir şey değil. 2020 yılındayız, akşam eve dönünce TV'den açtığım Netflix'teki herhangi bir içeriği 1080p5mbps izlemek kabul edebileceğim bir şey değil.

Aynı şekilde upload hızının 5 olması (ki Telekom falan 3-4 veriyor Turksat'ta gene bir tık iyi durumlar) sinir krizi yaşatıyor insana, en azından bana. Upload yapacağım zaman nitro upload alıp duruyorum ki çok da upload yapan birisi değilim, son 3 ayda 30 gb upload trafiği olmuş ortalama. Ayda 160+ TL fatura ödeyince 10mbps olmasını bekliyor insan ister istemez. En azından 100mbps müşterilerine 10 olsun, Turksat farkını ortaya koysun isterim.
    - 100mbps'den 60 mbps'ye
    - 50mbps'den 30 mbps'ye
    - 25mbps'den 15 mbps'ye
    - 16 mbps'den 10 mbps'ye

Bu şekilde olmalı. Kimse 2020 yılında 10 mbps altı internet kullanmak zorunda bırakılmamalı. Bunlar zor şeyler değil ama insanların büyük bölümü aza razıyken neden daha fazlası için uğraşsınlar.
  • Premium Spor Paketinin fiyatını düşürdüler, daha da düşürecekler. Elleri mahkum! Kimse o fiyata o paketi satın almaz. Biraz gerçekçi olalım. İnsanların ekonomik durumu ortada.

O paketi satmak istiyorlarsa fiyat olarak daha da indirime gitmek zorundalar. Yoksa anlaşma bitimi geldiği gibi gider kanallar.

• Bedava yapin fiyat dusureceginize !

• Kanalı isteyen çok olunca fiyatı yüksek tutsakta talep çok olur diye düşündüler. Bekledikleri abone sayısı gerçekleşmeyince de fiyatı indirdiler. Farklı platform S Sport,S Sport 2,NBA TV,Edge Sports,Fox Kanalları,Nat Geo'lar için 9.90 taahhütsüz fiyat belirlemişken bizim paketin fiyatı yapılan indirime rağmen yüksek. Kanalları üst pakete ekleselerdi üst paket abone sayısında artış olurdu. S Sport kanalları ile BBC Earth HD en çok istenilen kanallar. 5-6 TL gibi fiyat belirlemiş olsalardı da abone sayısı 5-6 kat fazla olacağı için şimdikinden daha çok gelir elde etmiş olurlardı.
  • diyar_21 kullanıcısına yanıt
    Bunlar fıyat indirmezler ancak bizlerin ceplerini boşaltırlar!!

• Bence de hızlar bu şekilde olmalı da abartı görebilir Turksat yetkilileri diye düşünerekten yazmadım .
  • mnihatgokcek M kullanıcısına yanıt
    100 mbps'ten 35-40 mbps'e düşse bile iyi. Aynı fiyata 100 mbps akıllı sınırsız yerine 50 mbps sınırsız verseler o da çok iyi olur. 25 mbps'te farklı cihazlar aynı anda bağlanmaya çalışınca sorun yaşanıyor. 50 mbps'te sıkıntı olmuyor.

Kanal geri gelmeyecek gözüküyor web sitesinden de Kanal 16'yı çıkarsalar iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdar_ayberk

Kanalı isteyen çok olunca fiyatı yüksek tutsakta talep çok olur diye düşündüler. Bekledikleri abone sayısı gerçekleşmeyince de fiyatı indirdiler. Farklı platform S Sport,S Sport 2,NBA TV,Edge Sports,Fox Kanalları,Nat Geo'lar için 9.90 taahhütsüz fiyat belirlemişken bizim paketin fiyatı yapılan indirime rağmen yüksek. Kanalları üst pakete ekleselerdi üst paket abone sayısında artış olurdu. S Sport kanalları ile BBC Earth HD en çok istenilen kanallar. 5-6 TL gibi fiyat belirlemiş olsalardı da abone sayısı 5-6 kat fazla olacağı için şimdikinden daha çok gelir elde etmiş olurlardı.
    Kanallar Üst pakete eklenmediği sürece bekledikleri talebi göremeyecekler...
  • gderebasi kullanıcısına yanıt
    Anlaşma yapılırken abone başı anlaşma yapılmasına karar verildiyse bile kanalların üst pakete eklenmesi mantıklıydı. Üst paket aboneleri ve yeni üst pakete abone olacaklardan kanallara talep çok olurdu. Üst paket ücretinin 5-6 TL'si Saran'a gitse hem Saran talepten, hem abone sayısı artacağı için Türksat, hem de yüksek ücret ödemeden izleyebileceği için aboneler kazanırdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar_ayberk -- 26 Şubat 2020; 14:41:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mnihatgokcek

Turksat Kablo'yu Akıllı Sınırsız Tarifeler'de değişikliğe davet ediyorum, akşam 19 dan sonra:

-100mbps'den 50 mbps'ye
    -50mbps'den 25 mbps'ye
    -25mbps'den 10 mbps'ye
    -16 mbps'den 8 mbps'ye

neredeeeee......
  • 
Sayfa: önceki 20122013201420152016
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.