Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (1922. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
46.159
Cevap
275
Favori
3.120.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19201921192219231924
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rica ederim forumdaş, İnşaAllah tahmininiz doğru çıkar. Harika olur futbol/spor konusundaki eksikliklerde kapanmış olur.

beIN SPORTS HD5 kanalı açılacak olsaydı çoktan açılırdı sanki.

@serdar_ayberk bilgi için teşekkürler forumdaş.
  • gderebasi kullanıcısına yanıt
    Gerçektende çok hızlılar. Şu hızı S Sport ve diğer istenen kanallar içinde yapsalar iyi olur.
  • engineer.man E kullanıcısına yanıt
    Rica ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar_ayberk -- 21 Eylül 2019; 22:44:55 >
  • Şuan için değilde ilerisi için 238. sırayı boş bırakabilirler. Belki yeni bir beIN Sports kanalı gelir diye. Boş sıra bırakılması konusunda beIN Group'un talebi de olmuş olabilir, bilemeyiz tabiki.

Sırada S Sport'lar var. Hayırlısı bakalım.

@gderebasi hocam uzun zamandır forumda yoktunuz. Hoş geldiniz tekrardan. Bende emektar Pozitek kutuyu bırakıp Neta cihaz geçtim. Ne yeni kanal eklendiğini anlayabiliyorum ne de cihazda bir güncelleme belirtisi oluyor. Arka planda kendi kendine takılıyor valla cihaz. Bu duruma nasıl alışacağız bilemiyorum.

Selamlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: panasonicman

Şuan için değilde ilerisi için 238. sırayı boş bırakabilirler. Belki yeni bir beIN Sports kanalı gelir diye. Boş sıra bırakılması konusunda beIN Group'un talebi de olmuş olabilir, bilemeyiz tabiki.

Sırada S Sport'lar var. Hayırlısı bakalım.

@gderebasi hocam uzun zamandır forumda yoktunuz. Hoş geldiniz tekrardan. Bende emektar Pozitek kutuyu bırakıp Neta cihaz geçtim. Ne yeni kanal eklendiğini anlayabiliyorum ne de cihazda bir güncelleme belirtisi oluyor. Arka planda kendi kendine takılıyor valla cihaz. Bu duruma nasıl alışacağız bilemiyorum.

Selamlar.
    Hoşbulduk :) Kanal güncellemeleri konusunda foruma bakacaksınız başka yolu yok. Belki ileride güncellemeyle kutulara ekleyebilirler uyarı özelliğini :)
  • arkadaşlar kablonet modemın ıç ayarlarına manuel olarak guncel dns ne yazabılırız ..cok randımanlı calışmıyor..8.8.8.8 ve 8.8.4.4 mu guncel acaba ?
  • donjuan444 D kullanıcısına yanıt
    1.1.1.1 ve 1.0.0.1

• quote:

Orijinalden alıntı: gderebasi

Çok hızlı eklediler kanalı
    eeee trt tabii

kaçırmaz bizim platforma trtleri , ayıp ettin
  • Birde bu kablonet modemin 2 adet wifisi var biri 5g yaziyor ben 2 farkli wifi olmasin diye ikisinin adini ve sifresini ayni yaptim ve 2.4g/5g seklinde tek wifide gozukuyor.. ayri ayri yada ayni olmasi sikinti yaratirmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: panasonicman

Siz yazmasınız haberimiz olmayacak valla. Bilgi için teşekkürler. Neta cihazı yeni açtım. Sizin mesajdan sonra kanal listesine baktım, 242. sıra boştu. Acaba İstanbul'da kanal eklenmedi mi derken, kanal araması yaptım. Aramada 93. sırada kanalı buldu. Aramadan sonra listeyi açtım, 93. sıra boştu. Sonrasında 242. sıraya baktığımda TRT SPOR 2 kanalı eklenmişti. Yayın var şuanda İstanbul'da da.

beIN Sports Haber kanalı, beIN Sports'ların sonuna taşınıp, TRT SPOR 2 kanalı 223. sıraya eklenebilirdi.

Bu arada neden 242. sıraya eklendi acaba? 239 - 241 arası aşağıdaki kanallar için mi boş bırakıldı acaba?

239. S SPORT
    240. S SPORT 2
    241. NBA TV

238. sırada beIN Sport HD 5 için ayırılmış olabilir.

Tahmin yaptım tamamen. İnşallah tahminim de doğru çıkar.

@engineer.man bilgi paylaşımı için sizede teşekkürler.
    Hocam dikkat edilirse TRT kanalları genelde tuşlaması kolay ve o serinin başlangıcı kanallar oluyor. 22,55,77,222,444,555,666 vb.

TRT Spor 222. kanalda, 223 ve 232 boş değil o nedenle ezberlemesi kolay olsun diye 242 ye koyulmuştur diye tahmin ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gderebasi

Hoşbulduk :) Kanal güncellemeleri konusunda foruma bakacaksınız başka yolu yok. Belki ileride güncellemeyle kutulara ekleyebilirler uyarı özelliğini :)

Alıntıları Göster
    Pozitek kutuda "Lütfen Bekleyiniz." yazıyordu mesela.

Kablo TV şebekesinde güncelleme olduğu zaman Neta kutunun tepki vermesini, ekranda bir uyarı yazısıyla belirtmek bu kadar zor olmasa gerek. Umarım dediğiniz gibi ilerleyen zamanlarda bu durum ile ilgili Neta cihazlara güncelleme gelir.

Selamlar.

• FormuLAkers F kullanıcısına yanıt
    Sizin düşüncenizde doğru olabilir. Ama o açıdan bakıldığında 244. sıraya eklemek daha mantıklı olmazmıydı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi panasonicman -- 23 Eylül 2019; 16:31:55 >
  • İstanbul'da 150. NHK WORLD HD kanalı bir süredir SD yayın yapıyor. Diğer Kablo TV illerinde durum nedir acaba?

Birde bazı kanallarda hala yayın yok. Viasat Nature&History, TRT FM gibi. Mevcut sorunu neden hala çözemediler acaba?

Bunlara ek olarak Box kanallarında da Türkçe alt yazı ve dil desteği uçmuş durumda. DocuBox HD, Fast & FunBox HD kanallarında. FightBox HD kanalında alt yazı var ama çalışmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi panasonicman -- 23 Eylül 2019; 10:50:21 >
  • BRT Yaşam kanalı yayınlarına BRT 3 olarak devam ediyor.
  • panasonicman kullanıcısına yanıt
    Ankara'da NHK World, HD yayın yapıyor. Ankara'da Kanal 16'nın şifresi kalkmış durumda, yayın sorunu yok.

Kanalı açtığınızda alt yazıyı kapatıp açarsanız alt yazı gelecektir. Kanaldaki alt yazıyı kapalı tutup,kanalı açtığınızda açarsanız da cihazınız algılayacaktır.
  • Yayın ve internet gitti... İstanbul kadikoy

• serdar_ayberk S kullanıcısına yanıt
    Viasat Nature & History ve TRT radyo kanallarındaki yayın sorunu giderildi. Box kanallarındaki altyazı ve dil seçeneği sorunuda halledildi. Olay Tv'de şifresiz yayın yapıyordu, o da şifrelendi.

FilmBox HD Turkey kanalında akşamüzeri yayın yoktu.

Birde 150. NHK WORLD HD kanalı SD yayın yapıyor hala. Bu sorunlarda çözülürse İstanbul Avrupa yakasında Kablo TV şebekesinde sorunlu kanal kalmayacak.

• Justice League(2017-WB/2. Gösterim) 26 Ekim Cumartesi 21:30 Sinema TV'de

Gelecek Ayın filmi: Jumanji: Welcome to the Jungle(2017-Sony)

Detaylı incelemek isteyenler için:https://sinematv.com.tr/content/E-Dergi.pdf

Ek olarak şunu belirtmek isterim. Ağustos ayı dergisinde gelecek ayın(Eylül) filmi Black Panther gözüküyordu. Fakat Eylül ayında yayınlanmadı, Ekim dergisinde de gözükmüyor. Kasımda mı yayınlanacak ki?
  • Arkadaşım...sinema tv kuşe kağıda baskılı aylık dergisi eskiden vardı artık fiziki dergi kapandımı yani sadece elektronik dergimi yayımlanıyo? ...

• 
Sayfa: önceki 19201921192219231924
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.