Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (1921. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.154
Cevap
275
Favori
3.119.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19191920192119221923
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10 yıldır kullandığım Pozitek OHC 3700C STB'ı dün itibari ile kutusuna kaldırdım. Emektar Pozitek cihaz, az kahrımızı çekmedi. Yola şimdilik Neta 8980 HD STB ile devam edeceğiz.

Mecburiyetten aslında bu cihaz değişikliği. beIN Sports Paketine abone olmak için yeni kutu gerekiyormuş. Dün öğlen, yeni cihaz Neta 8980 kuruldu. Bugünde beIN Sports Paketine abone oldum.

Akşam kanallarda Şampiyonlar ligi maçları vardı. Dolayısıyla kanallar kapalıydı. Bu konuda topu birbirlerine atıyor iki tarafta. O diyor; Kablo TV'nin yayın hakkı yok. Diğeri, digitürk UEFA maçlarını vermiyor. Hangisi doğru söylüyor bilemedim.

Şampiyonlar ligi maçlarında kanallar bu şekilde:

https://resimyukle.xyz/i/ba8yOS

https://resimyukle.xyz/i/IHc9KQ

Maç bitiminde kanallar hemen açılıyor. Maç sonrası bu şekilde:

https://resimyukle.xyz/i/ROU0NQ

beIN Sports Paketini açtırdık bakalım, Allah utandırmasın.

Herkese selamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi panasonicman -- 19 Eylül 2019; 19:2:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • panasonicman kullanıcısına yanıt
    Hayırlı uğurlu olsun hocam.Sağlıklı ve mutlu günlerde izleyin

Ben daha önce de yazdığım gibi ara ara Neta 8980 i denedim.Şimdi yine Pozitek 1600 ile devam. ;)

Yeni kutuyu biraz da siz test edin bakalım.
    İyi seyirler...

• Savisvasa kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim. Hayırlısıyla abone olduk, iyi bir sezon geçer umarım.

İstemeye istemeye Pozitek cihazı bırakmak zorunda kaldım. Şuan için Neta 8980 bir sorun çıkarmadı, çıkarmaz da inşallah. Uğraşmak işitemiyorum sorunlarla filan. Pozitek kutuda kafam rahattı, konu Neta cihaz olunca her an bir sorun yaşayacakmışım gibi geliyor bana. Siz yaşadığınız sorunları forumda paylaşmıştınız. İnşallah aynı sorunları bende yaşamam.

Pozitek kutuyu şimdiden özledim valla. Pozitek kutuda 'Ok' tuşuna basınca genel kanal listesinde, toplam kanal sayısını gösteriyordu. Neta bunu göstermiyor. Dolasıyla kanal sayısını görmediğiniz için yeni kanal eklendi mi ya da çıkarıldı mı anlayamıyorsunuz. Birde güncelleme olduğunda Neta cihazlar ekranda bir belirti vermiyor. Bakalım bu duruma alışabilecek miyim.

Artık yeni kanal eklenirse bilgi paylaşım işi sizlerde. Benim haber olmaz herhalde kolay kolay. Forumdan öğrenirim artık. :)

Hayırli akşamlar. Selamlar.

• Olay Tv ve Olay Fm, 30 Eylül'de kapanıyormuş.

https://sonhaber16.com/bursa-medyasinda-sok-olay-medya-kapaniyor/

• S Sport lar hakkında gelisme var mı arkadaşlar?

• mnihatgokcek M kullanıcısına yanıt
    Maalesef, olumlu-olumsuz herhangi bir gelişme yok.

Bu arada Digitürk, NBA TV kanalını eklemiş.

TV+'ta ise beIN SPORTS HABER kanalının yayını sonlanmış.
  • Türksat uzatma artık eklensin şu kanallar

• TRT SPOR 2 HD kanalı Türksat 4A uydusunda test yayınına başladı. :) Cuma itibariyle normal yayına geçecek. Hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engineer.man -- 21 Eylül 2019; 11:35:49 >
  • engineer.man E kullanıcısına yanıt
    kablo tv ye ne zaman gelir ki?

• qqqqqq0 Q kullanıcısına yanıt
    Normal yayın başlayana kadar platformlar ile anlaşırlar tahminim. Şu an hiçbir platform için yayın bilgisi bulunmamakta.

Kanalıhttps://www.trtspor.com.tr/canli-yayin-izle/trt-spor-2/ üzerinden izleyebilirsiniz. Şimdilik sadece bir kaç tanıtım videosu dönüyor o kadar.

Hikmet Kocaman'ın verdiği bilgiye göre yarın 18'de Avrupa Erkekler Voleybol Şampiyonasındaki Türkiye - İtalya maçı TRT SPOR 2 kanalından canlı yayınlanacakmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: engineer.man

Normal yayın başlayana kadar platformlar ile anlaşırlar tahminim. Şu an hiçbir platform için yayın bilgisi bulunmamakta.

Kanalıhttps://www.trtspor.com.tr/canli-yayin-izle/trt-spor-2/ üzerinden izleyebilirsiniz. Şimdilik sadece bir kaç tanıtım videosu dönüyor o kadar.

Hikmet Kocaman'ın verdiği bilgiye göre yarın 18'de Avrupa Erkekler Voleybol Şampiyonasındaki Türkiye - İtalya maçı TRT SPOR 2 kanalından canlı yayınlanacakmış.

TRT olmasa kanal eklenmeyecek platforma :)
  • gderebasi kullanıcısına yanıt
    Aynen forumdaş. Yalnız kanal eklenirse kaçıncı sıraya eklenir ki?? 222'den 237'ye kadar dolu
  • quote:

Aynen forumdaş. Yalnız kanal eklenirse kaçıncı sıraya eklenir ki?? 222'den 237'ye kadar dolu

Bu aralarda bir yere eklenir sanırım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gderebasi -- 21 Eylül 2019; 13:53:20 >
  • gderebasi kullanıcısına yanıt
    O araya bir yere eklenir forumdaş da 1. kanal ile 2. kanal arasında çok fazla kanal olmuş oluyor.
  • quote:

O araya bir yere eklenir forumdaş da 1. kanal ile 2. kanal arasında çok fazla kanal olmuş oluyor.
    Favori liste düzenliyorum sorun olmaz benim için :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gderebasi

TRT olmasa kanal eklenmeyecek platforma :)

Alıntıları Göster
    Malesef HD yayın deyil HD veya 4k seceneklerinde olması gerekirdi.SD yayından birşey olmaz....
  • TRT Spor 2 HD platforma eklendi.

402 MHz 6900 256 QAM frekansı, 242. kanaldan HD yayında.
  • serdar_ayberk S kullanıcısına yanıt
    engineer.man E kullanıcısına yanıt
    Siz yazmasınız haberimiz olmayacak valla. Bilgi için teşekkürler. Neta cihazı yeni açtım. Sizin mesajdan sonra kanal listesine baktım, 242. sıra boştu. Acaba İstanbul'da kanal eklenmedi mi derken, kanal araması yaptım. Aramada 93. sırada kanalı buldu. Aramadan sonra listeyi açtım, 93. sıra boştu. Sonrasında 242. sıraya baktığımda TRT SPOR 2 kanalı eklenmişti. Yayın var şuanda İstanbul'da da.

beIN Sports Haber kanalı, beIN Sports'ların sonuna taşınıp, TRT SPOR 2 kanalı 223. sıraya eklenebilirdi.

Bu arada neden 242. sıraya eklendi acaba? 239 - 241 arası aşağıdaki kanallar için mi boş bırakıldı acaba?

239. S SPORT
    240. S SPORT 2
    241. NBA TV

238. sırada beIN Sport HD 5 için ayırılmış olabilir.

Tahmin yaptım tamamen. İnşallah tahminim de doğru çıkar.

@engineer.man bilgi paylaşımı için sizede teşekkürler.

• panasonicman kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.

Söylediğiniz gibi beIN Sports Haber kanalı beIN Sports'ların sonuna taşınabilirdi. Geçen sene beIN Sports Haber'in 223. kanaldan yayın yapacağına ilişkin tanıtımı yapılmıştı. beIN kanalın taşınmasını istememiş de olabilir. 242. kanala eklendi. Tahmininiz doğru çıkarsa biz aboneler için çok güzel bir haber olur. Uyduda SD yayın yaptığı söyleniyordu, TRT Spor2'nin HD yayın yapması da iyi oldu.
  • Kasım ayı gibi S Sport 1 - 2 Turksat Kablo TV'ye eklenecekmiş hayırlı uğurlu olsun

• 
Sayfa: önceki 19191920192119221923
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.