Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (1920. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.159
Cevap
275
Favori
3.120.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19181919192019211922
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşım weise inşallah kısa zamanda iyileşirsin geçmiş olsun dostum allah şifa versin görüşmek üzere hayırlısıyla hoşçakalın ve kendinize dikkat edin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun hocam. Sağlık her şeyden önemli, en kısa zamanda sağlığınıza kavuşmanız dileğiyle.

• KabloWebTV mobil uygulamada bulunan Viasat Explore kanalı otomatik HD olmamakta diğer kanallarda problem yoktur düzeltirseniz sevinirim.

• serdar_ayberk S kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle teşekkür ederim. Sorun bambaşkaymış. Refurbished cihaz vermişler daha sonra 0 cihazla değiştirince anında açıldı tüm kanallar.
  • İstanbul Fatih'te bugün, birçok kanalda yayın yoktu. Viasat Nature, Eurosport 1, Trek, Science Vie vs. daha birçok kanalda yayın yoktu. Box kanallarında da yayın yoktu. Akşam üzeri Box kanallarında yayın geldi. Ama kanallarda alt yazı seçenekleri uçmuş durumda.

Kanallardaki sorun bu saat oldu hala devam ediyor.

150. NHK World kanalının info barında HD yazmasına rağmen kanal, SD yayın yapıyor.

Avrupa yakasında aynı durumla karşılaşan var mı acaba?

• panasonicman kullanıcısına yanıt
    İstanbul maltepe. Aynı sorun ben dede var öğleden sonradan beri. Bu arada internette dns siz çalışmıyor düzgün.

• Cevap için teşekürler. O zaman İstanbul geneli bir arıza söz konusu. Umarım kısa sürede sorunu çözerler.

• Geçmiş olsun forumdaş.
  • onureyiz kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Cihazın kontrollerini yapmaları gerekiyordu,yoksa kanallardaki şifrenin açılması bu kadar uzun sürmezdi.
  • ID HD kanali dünden beri acilmiyor ben de... Izledigim 2-3 kanaldan biriydi.. Bagimlisi olmuştum.

• AVB44 kullanıcısına yanıt
    Bugün bende denk geldim. Açılmadı yine bir teknik sorunlar herhalde.

Yer: Kepez/Antalya
  • Yapmaya çalışıyorlar ama yapamıyorlar. Bbc yoktu dün , şimdi bbc gelmiş cnn ve başka kanallar gitmiş :)

ekleme: izlediğim kanalların alayı gitmiş. belgesel ve yabancı kanallar, Bloomberg falan...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miraclescape -- 18 Eylül 2019; 16:18:22 >
  • AVB44 kullanıcısına yanıt
    Ankara'da şifreleme yok ama yayın var ID HD de.

• Evet sahil kesimindeki etkinlik alanları güzel oldu. Ben yalnız e5 tarafındayım. Bizim sorun genel galiba, başka farklı yerlerdeki kullanıcılarda yaşıyor.

• Doğru hatırlıyorsunuz. Feyzullahtaydım. İyi hafızanız var. Bu tarafa taşındım. Girne mah. Bende sahildeyken bisiklet sürerdim. Ama şimdi aksadı yukarı tarafa taşınınca. Asla araba yolunda sürmem. Hatta araba yolu yakınındaki bisiklet yolu bile tehlikeli. Kaç kez gördüm yandaki bisiklet yoluna dalan araba. En son sahildeki park alanında git gel yapıyordum. Maksat spor. Velodrom güzel olmuş. Arabanın arkaya bisikleti atıp gitmek lazım.

• Ankara'da yayın arızası olan kanallar:

916. National Geographic(SD)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar_ayberk -- 20 Eylül 2019; 19:21:27 >
  • panasonicman kullanıcısına yanıt
    Bendede aynı çoğu kanalda sinyal yok anadolu yakası sorun daha düzelmedi

• Arkadaşlar...ukrayna kanalında ses duyuluyo fakat görüntü ekrana yansımıyo aylardır bizde durum böyle genel arızamı...lokasyon : izmir kaşıyaka...

• İstanbul'da iki gündür yabancı kanalların çoğu yok. Bazıları arada gidip geliyor.

• 
Sayfa: önceki 19181919192019211922
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.