Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir Kullanıcı, 9 Masaüstü Kullanıcı
39.005
Cevap
236
Favori
2.583.260
Tıklama
Giriş
    1061 Mesaj

hangi şehir tüm illerde mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    diyar_21 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bilmiyorum hocam, İstanbul’da var suan...

|
    |
    qqqqqq0 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

|
    |
    hiremco zapper uydu ve iptv yayını...netmaster kablonet modem...schaub lorenz plazma televizyon...samsung laptop...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...filmbox servisi...sony dream machine alarm radio clock...lg lcd tv...tv exe online world tv programı...next hc 12 teledünya settopbox üst paketi+vizyon paketi...playstation oyun makinası...canon video kamera...samsung dijital fotoğraf makinası...apple tv settopbox...renault 2016 model...bmw 2017 model...
  • Yarbay
    4653 Mesaj

Turksat bu işten üstüne para da alacaksa, s sport niye getirmiyorlar halen ?

|
    |
    drupal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Anladım hocam teşekkürler :)

|
    |
    drupal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Analog kullanıcısı olarak,

Tecrübelere göre , Conax mı Kutu mu alayım. Kutunun bir avantajı var mı? Tercihim tek kumanda oldugundan kutu istemiyorum.

2. olarak kutu veya kart için kiralık ücret almak kadar saçma birşey görmedim. İlk soruda kutu tavsiye ettiyseniz kutu Conax tavsiye ettiyseniz Conax alabileceğim sağlam bir adres verebilirmisiniz. Gerekirse 300 400 vereyim ama benim olmayan cihaza kira parası vermeyeyim diyorum.
    |
    |
    Sadettin Saran daha önce Kablo TV için S Sport ve S Sport 2'yi soranlara ne zaman isterlerse diye cevap vermişti, geçende S Sport 2 için platformların istemesini soran birine Türksat istiyor demişti. Dün akşam bende sordum S Sport ve S Sport 2 Kablo TV'ye ne zaman eklenecek diye, sağolsun cevap verdi, yakında inslh cevabını verdi. Hadi hayırlısı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi weise -- 7 Eylül 2019; 12:14:44 >
    |
    |

Kutuyu sıfır olarak satan bir yer yok. Ancak ikinci el alabilirsiniz. Conax modülü sıfır olarak satın alabilirsiniz:https://urun.n11.com/uydu-ekipman-ve-malzeme/dark-teledunya-uyumlu-smit-conax-ci-hd-modul-dk-ac-tvcamsmit-P11921655

Kutuda görüntü kalitesi düşük ancak kanal geçişi biraz daha hızlı deniyor. Modülde görüntü kalitesi yüksek ancak kanal geçişi biraz daha yavaş deniyor. (Televizyonda kullanılan işlemciye göre değişebiliyormuş bu.) Sıfır olarak alınabilmesi, daha iyi görüntü kalitesi ve tek kumanda ile, modül daha avantajlı gibi geliyor bana.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: _ahmet_

• Yarbay
    3979 Mesaj

S Sport,S Sport 2'yi getirebilirlerse muhteşem olacak. Son anda olumsuz bir durum yaşanmaz da kanallar eklenir. Hadi hayırlısı.
    |
    |
    engineer.man kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hadi inşallah. Ya zaten yabancı kanal getiremiyorsun, ee yerli kanallarında durumu belli. S Sport 1/2 getir, spor kanallarındaki eksikliği bitir. Belki Saran grubuyla anlaşılırsa; NBA TV, HISTORY CHANNEL kanallarıda eklenebilir.

Yılbaşında da BBC EARTH kanalını ekleseler keşke.

Kablo TV'nin neyi eksik diğer platformlardan. Abone sayısı olarak çoğu platformdan daha fazla zaten. İçerik tarafı geliştirilirse tadından yenmez hale gelecek.

|
    |
    Bahsedilenler: serdar_ayberk , engineer.man kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

KABLO TV ÜST PAKET + ALTIN SİNEMA PAKETİ + beIN SPORTS PAKETİ / KABLONET 50 Mbps SINIRSIZ / KABLOSES

Netmaster CBW-383Z4 Modem / Netmaster WDS-300 Router
    SONY KDL-40EX500 LCD TV
    SONY PS4 Pro 1TB
    SONY BDV-N9200W Bluetooth® Özellikli 5.1 Blu-ray Ev Sinema Sistemi
    Western Digital Tv Live Streaming Media Player / Western Digital Elements + My passport 10TB Film Arşivi
  • Binbaşı
    1637 Mesaj
    Hayaller ,hayeller Ne güzel hayaller olmazsa biz ne yapardık.😂😂😂😂

|
    |

Aynen forumdaş, bu kanallar eklenirse süper olacak, bir çok platformdan daha kaliteli hale gelmiş olur, özellikle belgesel konusunda.

Ek olarak Eutelsat 16E uydusunda Viasat kanalları ayrı ayrı HD yayın yapıyor, anlaşılıp bu 3 kanalda getirilebilir.

@serdar_ayberk umarım forumdaş.
    |
    |
    Bahsedilenler: serdar_ayberk , panasonicman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Söylediğimiz çoğumuzunda beklentisi olduğu kanallar, siz söylemişsiniz, sayı olarak çok değil,ama eksikliği hissediliyor,onlar eklenirse karşılaştırmada abone olacakların tercih edeceği platform Kablo TV olur. Mevcut aboneler de KabloTV'den de çok memnunum diye söyler.
    |
    |
    Bahsedilenler: panasonicman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör engineer.man

|
    |

Linkler için teşekkür ederim , Tavsiyeleriniz üzerine conax kart alacağım.Bunlardan birini aldıktan sonra Digitatel geçmek için Turksatı aradığımda Conax modülüm var diyerek sadece onlardan kart mı alacağım , O kartlada sadece aldığım yayın ücretini ödeyerek izleyeceğim doğru anladıysam. Tekrar sağolun.
    |
    |
    Bahsedilenler: EnemyTerritory kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör drupal

hayatlar köytv falan olmaz yine inşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi warrior1907 -- 8 Eylül 2019; 19:8:36 >

Birde ne zaman diye sorsaydın

|
    |
    warrior1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bey Azura
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
4,157
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.