Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: AMC, SultanApex, aaAYABERK Daha Az
3 Kayıtlı Üye, 4 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
39.115
Cevap
236
Favori
2.588.354
Tıklama
Giriş
    1587 Mesaj

Haklısınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    weise kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşım...weise ülkemizin kablolu yayını mağalesef vasat çeşitlilik az yani senin çanak anten sağlammı astra sende yağ gibi kayıyomu zira bizde aynen öyle bizdeki astra uydusu yağmur ve karyağışından nadiren etkileniyo anlaşılan herifler çatıya kaliteli ekipman kullanıp bağlamışlar allah razı olsun sıkıntı çekmiyoz özellikle internetli uydu alıcımız ve plazma televizyonumuz sayesinde almanya ve ispanyol şifreli - şifresiz özel kanallarını seyretmek keyif veriyo...

hiremco zapper uydu ve iptv yayını...netmaster kablonet modem...schaub lorenz plazma televizyon...samsung laptop...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...filmbox servisi...sony dream machine alarm radio clock...lg lcd tv...tv exe online world tv programı...next hc 12 teledünya settopbox üst paketi+vizyon paketi...playstation oyun makinası...canon video kamera...samsung dijital fotoğraf makinası...apple tv settopbox...renault 2016 model...bmw 2017 model...
  • Çavuş
    40 Mesaj

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1652 Mesaj

Kartilkisi dostum ,geçen sagnaklarda astra uydusunda hibir sıkıntı yaşamadım.yayınlar gitmedi.internet kullanmıyorum ben sıkıntı yaşamaktayım ,şifreli ,şifresiz baya bir kanal izliyorum 😊.
    Astra uydu su baya kaliteli. gerçi apartman da fiber internet var ama ben kullanmıyorum baya bir sorun yaşiyorum açıkcası.
    İnternet kullansaydım bazi şifre li kanallarıda izliycektim bundan ötürü elim kolum baglı kaldı.
    Samsung mu 4k 7000 55 inch kullanıyorum içindeki uydu alıcısınla yayınları izlemekteyin UHD şifresiz kanallarıda izleme şandim dogdu Astra büyük keyif.

Türksat platformuna ve Yönetimine Şunu Söyleyebilirim

Direk İstifa Edin Çünkü Sizler Bu Platformu İstenilen Yere Taşiyamadınız.Derim Dostum. Benim İçin Türksat Platformu Bitmiştir.Yaplan hataları yazmakla Zamanımız bunca Boşa geçti Adamlar kaideye bile almıyorlar anlattıklarımızı Bu platformdan Daha ne beklenir.😊

AYRICA 30 AGUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

TEŞEKKÜRLER MUSTAFA KEMAK ATATÜRK.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi weise -- 30 Ağustos 2019; 13:28:24 >
    |
    |
    kartilkisi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Gidip geliyor bilginize sunulmuştur.

Analog hariç dijital kanallarda yayın bugün mevcut fakat moziklenme devam ediyor.

|
    |

Dostum hem Analog hem digital yayınlar bozuk.
    Kelimeler bu platforma kifayetsiz kalıyor.
    Müşteri hizmetleriini aradım.Bu sorunları bildirdim çalişmalar hızla sürüyor en kısa zamanda hallolacak dendi.
    Şikayetler bu konuda baya çok dendi.

|
    |
    claudecan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Vodafone da sanırım kablo tv yayını yapmaya başlamıştı
    Bu sebepten altyapı sorunu oldu sanirim

|
    |

Bu konuda bir bilgim yok dostum.
    Her şey olabilir.

|
    |

Yer İstanbul Maltepe.
    Herhangi bir şey yapmadan bu sabah itibarı ile tüm radyo yayınları geri geldi.
    Yer ücra bir yer de değil, İstanbul Maltepe.
    Burdan ne cihazda ne başka bir şeyde bir sorun olmadıgını ama İstanbul Maltepede dahi bir hafta radyo yayını kesildiğinde kimsenin takip etmediğini anlıyorum.
    KabloTV nin durumu Allah'a emanet :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    serdar_ayberk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yayın merkezi kaynaklı sorunmuş. Çalışan personelin dikkatli olması önemli. Ücra yerde çalışan personel yayınları daha sıkı takip ediyorsa yayın sorunu orada daha az yaşanır, kısa sürede de çözülebilir.
    |
    |
    Jedy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Altyapı sorunu farklı servis sağlayıcıların Kablo TV yayın yapmasından kaynaklanmıyordur. Altyapı yenileme çalışmaları yapılıyor denmişti. Kablo yenilerken apartmandaki kutuların sinyalleri,caddelerdeki kutuların sinyallerini ayarlamaları uzun sürüyor,burada da o dönem sorunlar epey sürmüştü.
    |
    |
    Sinema TV Eylül dergisi yayınlanmış sitesinde, Ağustos dergisinde gelecek ayın(Eylül) filmi olarak Black Panther filmi bulunmaktaydı fakat yayınlanan eylül dergisinde Black Panther ile alakalı bilgi bulunmamakta. Bu ayın filmi Star Wars: The Last Jedi olarak gözükmekte.

Daha önceden de böyle durumlar oluyor muydu? Ben dergiyi 1 kaç aydır takip ediyorum öncekilerle alakalı bir bilgim yok.

https://sinematv.com.tr/content/E-Dergi.pdf

AYIN KIRMIZI HALI KUŞAĞI FİLMLERİ
    31 AĞUSTOS 21:30 BLADE RUNNER 2049 (2017-WB)
    07 EYLÜL 21:30 GEOSTORM (2017-WB)
    14 EYLÜL 21:30 STAR WARS: THE LAST JEDİ (2017-DİSNEY)
    21 EYLÜL 21:30 COCO (2017-DİSNEY)
    28 EYLÜL 21:30 BELİRSİZ

EKİM AYININ FİLMİ: JUSTİCE LEAGUE (2017-WB)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engineer.man -- 31 Ağustos 2019; 16:42:23 >
    |
    |
    S sport plus üyesi varmı aranızda. Yıllık 160tl. Alınabilir aslında. Apple tv ve chromecast desteği var ama nae kadar sağlıklıdır bilmiyorum. Chromecast te şikayetler okudum. İkiside yok bende ama telefondan tv ye yansıtabilirim ekran görüntüsü.

Tecrübeniz varmı yada bilginiz

Son Durum : Sadettin Saran'ın sahip olduğu S Sport 2 kanalında verdiği bilgiye göre :

- S Sport 2 kanalını isteyen platform şuanlık sadece Türksat oldu

PSN: Kskasap
  • Yüzbaşı
    439 Mesaj

Paylaşmak için girmiştim foruma paylaşmışsınız, açıkçası söz konusu Kablo TV olunca insanın inanası gelmiyor, kaldı ki daha 1. kanal eklenmedi. Pek ihtimal vermesemde umarım milli maç arasında bir gelişme olur.
    |
    |
    kskasap kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hadi ya forumdaş, yazarken düşündüm bu ihtimali, üzüldüm. Avrupa Ligi ve ŞL için Digitürk sadece kendi vermek istediği için vermiyor bence. Tanıtımlarda falan sadece Digitürk'te vurgusu yapılıyor. Yayın hakkı ile alakalı olduğunu düşünmüyorum. Uydu yayın haklarını alan tüm hakları almış oluyor.(ktv, iptv vb. gibi)

An itibariyle forumdaş, Falcao geldi. :)
    |
    |
    panasonicman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Haklısınız bana da pek inandırıcı gelmiyor ama işte umut etmek ile yetiniyorum @engineer.man

|
    |
    engineer.man kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PSN: Kskasap
  • Binbaşı
    1643 Mesaj

Falcao geldi sonunda. Milli maç sonrası alıyorum beIN Sports Paketini hayırlısıyla. Deplasman maçları için alıyorum, iç saha maçlarını statda izleyeceğim.

Digitürk, UEFA maçlarını kendi yayınlamak istediği için Kablo TV'nin yayın hakkı yok diye bir açıklama yapıyor bence. Yada Türksat Kablo ile yapılan anlaşmada UEFA maçlarının yayını bulunmuyor. UEFA maçları için tekrar bir anlaşma yapmaları gerekiyor da olabilir. Halbuki kanallar senin zaten(diginin yani). Kablo TV üzerinden sen satıyorsun kanalları. Aboneler sana ödüyor direkt parayı. UEFA maçlarınıda yayınlasan ne kaybedersin. 110 TL para alıyorsun her ay için zaten. Bu paket fiyatına UEFA maçları çok rahat eklenebilir. Kablo TV'nin yayın hakkı yok demek bence saçma bir cevap oluyor. Platformlara göre yayın hakkı alındığını da ilk defa duydum.

S Sport 2 için söylenenlere çok inanmadım açıkcası. He şu olmuş olur mu bilemiyor. S Sport 2 kanalının içeriği, S Sport 1'e göre daha kısıtlı. Bundesliga vs. maçları mevcut kanalda. Onun için S Sport 2'yi 1'e göre daha ucuza kapatmış olabilirler. Sadece S Sport 2 gelirse şaşırmam Kablo TV'ye. Paramız sadece buna yetti diye açıklama yaparlar sonra.

|
    |
    engineer.man kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

KABLO TV ÜST PAKET + ALTIN SİNEMA PAKETİ + beIN SPORTS PAKETİ / KABLONET 50 Mbps SINIRSIZ / KABLOSES

Netmaster CBW-383Z4 Modem / Netmaster WDS-300 Router
    SONY KDL-40EX500 LCD TV
    SONY PS4 Pro 1TB
    SONY BDV-N9200W Bluetooth® Özellikli 5.1 Blu-ray Ev Sinema Sistemi
    Western Digital Tv Live Streaming Media Player / Western Digital Elements + My passport 10TB Film Arşivi
  • Yüzbaşı
    779 Mesaj

@panasonicman,

Hayırlısı olsun diyelim.

Siz hiç kullanmadınız Neta 8980 kutu, bir deneyin bakalım. ;)

Ben dört ay önce kiraladığım kutuyu perşembe günü iade ettim.Pozitek 1600 le devam.Büyük konuşmayayım ama bir daha kiralamam diye düşünüyorum.beIN Sports paketi de almayı düşünmüyoruz an itibarıyla.O sevda da bitti gibi...
    Tekrar hayırlı olsun...

Yalova'da KabloTv saatinin geri kalmasına bir çözüm bulunmuş görünüyor sonunda.
    Şu an itibarıyla kutu ve modül saati TRT teletext saatiyle eşit gidiyor
    @drupal arkadaşımız daha önce bir mesajında saat ayarının "time.windows.com" gibi bir sunucuyla eşleştirilirse düzgün bir hal alabileceğini yazmıştı.Sanırım onu dinlediler ;)

Öneride bulunan @drupal'e ve saatin geri kalmasını düzelten Türksat Kablo yetkililerine teşekkürler...@panasonicman@drupal

|
    |
    Bahsedilenler: panasonicman , drupal
Reklamlar
haberler
Bey Azura
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.