Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (1911. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: TLKiller990
1 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.159
Cevap
275
Favori
3.120.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19091910191119121913
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @engineer.man Hocam haklısınız her konuda ama, bizim bina eski çatıda çanak takmaya yer yok. Ön cephede daha yeni tadilat gördü. Onun için çanak takmaya yer yok. Birde evde kablo geçsin istemiyorum. Onun için mecbur Kablo TV'den açtırıcam kanalları. Yoksa dediğiniz gibi hem fiyat pahalı hemde içerik kısıtlı. Ama yapacak birşey yok. 1 yıl bir deneyeceğim. Sonraki yıllar zaten kanalların kalıp kalmayacağı belli değil. Aslında bu fiyatlara UEFA Avrupa Ligi ve Şampiyonlar Ligide dahil oldaydı çok güzel olurdu. Kablo TV'nin yayın hakkı yok deniyor. Ne alaka anlamadım? Platformlar yayın hakkı almıyorlar ki. Belliki digitürk o yayınların sadece kendisinden izlenilmesini istiyor. Yoksa istese yayınları rahatlıkla açabilir Kablo TV'de.

@serdar_ayberk 888.Bizimev Tv kanalı şifrelenmedi zaten. Yerel kanallar şifresiz yayın yapıyormuş, böyle bir cevap gelmişti bir ara Türksat Kablo yetkilisinden. Onun için kanal yayını sadece İstanbul'da olacak belliki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar...kablolu yayın şebekesine almanya tele 5...italya canale 5...fransa w-9...ingiltere channel -4...isviçre sf 2...hollanda film action...belçika cinema 1 kanallarıyla anlaşma yapılsın va gelsin isterim çünkü uydu alıcımın iptv listesinden izlerim müthiş kaliteli yayın yapıyo gözlerim şenleniyo...

• arkadaşlar, kabloluyu açınca oto güncelleme kontrol ediliyor diyor ve 1-2 dakika geç açılıyor. netten baktığımda cihazın bozulma ihtimalinden bahsediliyor. daha önce başınıza geldi mi ve nasıl çözdünüz?
  • 2.Tvde KabloWeb Tv izleniyor mu izlenmiyor mu, Net bir bilgi alabilirmiyim.Samsunv ve Sony Tvde
  • İst acibadem santralinden anadolu yakasında arada mozailenme yaşayan var mı?

• A spor cok mozaikleniyor. İst/kadikoy

• Bu platform ne zaman düzgün çalışıyorki?

• Tvlerde teledünya web uygulaması kaldırıldıysa 2. Tvde tarayıcı üzerinden teledünya web'e giriş yaparak tv izleyemiyormuyuz. Yada 2. Tvde teledünya web'i izlemenin yolu nedir.
  • İst , Kadıköy'de Türksat kablo tv 'de takılmalar ve donmalar meydana geliyor sizde durum nasıl?
    Şikayet kaydı oluşturdum.İyice bu sıcaklar yetmezmiş gibi türksat iş bilmez servislerle ugraş şimdi.anlatıyorum anlamıyorlar ,kıtmıdır nedır arkadaş bunlar?

• Bende de halen sorun devam ediyor.Bazen yerel kanallarda anlık sinyal gitmesi olusuyor.Belliki altyapı tartmamaya başladı. Hem akn kalkmasi hem vodafone un da kablo tv hizmeti vermesi zorluyor gibi.

• Peki dostum bekleyelim bakalım.

• claudecan kullanıcısına yanıt
    Bakalım gelişmeler ne yönde olacak.Merakla bende bekliyorum.
    Takılma ve donma hala devam ediyor ,bekliyelim bakalım.arkadaşimiz öyle söylüyor.

• Bende mozaikleine devam ediyor.

• Mozaiklenme ve donmalar hala devam etmektedir. Bune reziillik çalişmalar ne yöde bilmiyorum ama ben bu platforma daha ne diyeyim.Öyle desem olmuyor ,böyle desem olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max Kruse -- 28 Ağustos 2019; 10:45:52 >
  • Bir çok kanal da yayin yok ! İst/kadikoy

• Tek kelimeyle rezillik.😡😡😡
    İstifa edin yahu beceremediniz bu işi ne platformda yenilik var nede bu bitmez sevis bozuk sinyaller iyleştirildi.
    İstifa ,istifa istifa istifa istifa istifa istifa istifa istifa istifa istifa ..

• Bizimev Tv, yerel kanallar arasında yerini aldı. Kanal sadece İstanbul'da yayın yapacak belli oldu.

KABLO TV   [ANA KONU]

• Donmalar ve kırımalar devam ediyor.bir kaç günde bitecekti bitmez.bu işlerin uzmanları lazım.bir kez daha söylüyorum istifa edin.

• Ekip çağırdım dün akşam bugün oldu gelmediler.Arka kablo da sıkıntı var

• 
Sayfa: önceki 19091910191119121913
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.