Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU]

16 Kayıtlı Üye, 34 Misafir Kullanıcı, 42 Masaüstü Kullanıcı, 8 Mobil Kullanıcı ( 7 Mobil Cihaz 1 Android )
39.358
Cevap
237
Favori
2.599.890
Tıklama
Giriş
    1696 Mesaj
    Türksat abonelerini uyutuyor kanal falan gelmez artık?
    Şu platforma daha inanmayın kaç sene aynı hikaye insanların umutlarıyla oynuyorlar..yok gelecek ,yok gelecek sene daha iyi olacagız ,kanal çalişmalarımız sürüyor. falan filan aynı tas aynı hamam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

2. soru olarak, 2 Tv var, Biri Teledünya modül diğerini Kablowebtv ile izleyebilirmiyim. Tvler Samsung. Yoksa diğer tvde analog yayın karıncalı gösterir.

Belgesel içeriği açısından ücretsiz içerik sınırlı. Kablo TV ya da farklı platforma üye olursanız daha çok içerik izleyebilirsiniz. Spor içeriği olarak da Eurosport'lar var. Üst pakete abone olacaksanız da FX,Fox Life,Fox Crime,24 Kitchen gibi kanallar var. Müzik kanallarının bazıları uyduda yayın yapmaya devam ederken Kablo TV'den çıkarıldı.

Diğer televizyonda Kabloweb TV'yi izleyebilirsiniz de televizyon uygulamaları da kaldırıldı,izlemek için kullanacağınız yöntem önemli.
    |
    |
    _ahmet_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ankara'da Türkçe yayın yapıyor. Ankara'daki Eurosport2 HD'de yayın yoktu yeniden eklenince şifre kaldırıldı. Yayın merkezinizden farklı uydudan Türkçe dil seçeneği bulunmayan Eurosport 2 HD yayını aktarılıyordur. Ankara'da Türkçe dil desteği sona erince farklı uydudan yayın aktarılmaya başlanmış gibi geliyor. Şu anki kanalda Türkçe,İngilizce,Rusça dil seçenekleri vardı.
    |
    |
    engineer.man kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Eve şimdi geldim. Kanalı kontrol ettim hemen, İstanbul'da da Türkçe dil seçeneği aktif haldeydi. Dil seçeneğinde İngilizce ve Almanca dillerde mevcut, Eurosport 2 HD kanalında. Sadece Konya'da bir sorun var belliki. Sosyal medya hesaplarında durumu iletin derim.

Bu arada İstanbul'da;

38. Olay Tv şifresiz yayın yapıyor.

42. Beykent Tv' de hem yayın yok hemde şifre devre dışı durumda.

1007. Polis Radyosu, kanal aramasında çıkmıyor. Fakat listede mevcut ve yayında sorun yok. Ama aramada çıkmıyor. Reset atsam mevcut yayında gidecek. Daha önce başıma geldiğinden biliyorum. Nasıl bir sorun bu anlamadım.

Arkadaş bari şebekedeki sorunlarla ilgilenin birşey yapın da, aboneler sizi çalışıyor zannetsin. Bitmedi mi yıllık izin tatilleriniz? Takip edin şu yayınları yeter artık!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi panasonicman -- 20 Ağustos 2019; 18:48:43 >
    |
    |
    engineer.man kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

KABLO TV ÜST PAKET + ALTIN SİNEMA PAKETİ + beIN SPORTS PAKETİ / KABLONET 50 Mbps SINIRSIZ / KABLOSES

Netmaster CBW-383Z4 Modem / Netmaster WDS-300 Router
    SONY KDL-40EX500 LCD TV
    SONY PS4 Pro 1TB
    SONY BDV-N9200W Bluetooth® Özellikli 5.1 Blu-ray Ev Sinema Sistemi
    Western Digital Tv Live Streaming Media Player / Western Digital Elements + My passport 10TB Film Arşivi
  • Yüzbaşı
    478 Mesaj

Bilgilendirmeler için teşekkürler. Yarın iletirim artık. Konya'da ayrıca Nat Geo Wild HD ve Nat Geo People HD kanallarında siyah ekran mevcut, ikisini beraber iletirim artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engineer.man -- 20 Ağustos 2019; 21:48:2 >
    |
    |
    Bahsedilenler: serdar_ayberk , panasonicman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Cevaplar için teşekkür ederim , Hali hazırda kablotv tesisatı varken teledünya alayım diyordum ancak işe yarar 1-2 kanal içinde değmez galiba, En önemlisi 2. Tv için kabloweb izlemeyi bu sayede 2. abonelikten kurtulmayı düşünüyordum, Onu da izleyemiyormuşum denilene göre, Neyse anten çektirip kablo masrafı yapacağız.
    |
    |
    İstifa , istifa et türksat artık sıkıldım senden.
    😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡

|
    |
    Arkadaşım...astra uydusuna yeni kanallar eklenmiş geçen akşam uydu alıcıma taratma işlemi yaptım onbir tane özel avrupa kanalı gelmiş tavsiye ederim weise boşver kablolu yayını ... yeni yayınlar rusya ve ukrayna ayitmiş akşamları güzel filimler gösteriliyo...

hiremco zapper uydu ve iptv yayını...netmaster kablonet modem...schaub lorenz plazma televizyon...samsung laptop...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...filmbox servisi...sony dream machine alarm radio clock...lg lcd tv...tv exe online world tv programı...next hc 12 teledünya settopbox üst paketi+vizyon paketi...playstation oyun makinası...canon video kamera...samsung dijital fotoğraf makinası...apple tv settopbox...renault 2016 model...bmw 2017 model...
  • Yarbay
    3932 Mesaj

bu webtv yi simdi actik diye ilerde otomatik ucretlendirmesinler ?
    |
    |
    serdar_ayberk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Dostum astar uydusun'da ben trama yapmadım ,kanal listesini yazarmısın.
    Astra uydusu şahane benim için bulunmaz bir nimettir. Şimdiden teşekkürler Dostum. Türksatı platformunu çoktan boş verdim kasım ayını bekiliyorum şutluycam bu gereksiz platformu.hakkımı helal etmiyorum bu platformuna aldıkları paralar ,çukka ediliyor.
    Şimdiye kadar 5 ,6 kanal eklenirdi yandaşlıktan bir türlü uzaklaşamdı bu türlsat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi weise -- 21 Ağustos 2019; 15:17:21 >
    |
    |
    kartilkisi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Web TV açıldığından beri ücretsiz. Hangi pakete aboneyseniz o kanalları izleyebiliyorsunuz. İleride ücret almaya başlarlarsa da web üyeliğinizi iptal edersiniz. İKutu'da da uygulamayı kullanıyorlar,ücretli olacak gibi de gözükmüyor. Web'te Nat Geo+'a abone olunursa onun ücreti var.
    |
    |
    streamin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Frekans: 506.0 MHz/6900/256

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi panasonicman -- 23 Ağustos 2019; 14:2:37 >

KABLO TV ÜST PAKET + ALTIN SİNEMA PAKETİ + beIN SPORTS PAKETİ / KABLONET 50 Mbps SINIRSIZ / KABLOSES

SONY KDL-40EX500 LCD TV
    SONY PS4 Pro 1TB
    Western Digital Tv Live Streaming Media Player / Western Digital Elements + My passport 10TB Film Arşivi
  • Yarbay
    3141 Mesaj

maxi909 pm için teşekkür ederim, pm sms onayı olmadığından yanıtlayamıyorum.
    |
    |
    Bahsedilenler: maxi909

Ankara'da Bizimev TV eklenmedi. 888. kanalda diğer illerde yerel kanallar var. 888. kanala gelmesi de imkansız. Yanlışlıkla eklemiş olmasınlar
    |
    |
    panasonicman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: serdar_ayberk

Ankara'da Bizimev TV eklenmedi. 888. kanalda diğer illerde yerel kanallar var. 888. kanala gelmesi de imkansız. Yanlışlıkla eklemiş olmasınlar
    Kanal numarası olarak 888 olması benimde dikkati mi çekti. Daha önce İstanbul'da bu kanal numarasında Tek Rumeli Tv yayın yapıyordu. Diğer illerde de 888. kanalda yerel kanalların yayın yaptığını biliyorum. Ama yanlışlıkla ekleyeceklerini de zannetmiyorum. Ya sonradan kanal numarasını değiştirecekler ya da kanal sadece İstanbul'da yayın yapacak. Aklıma başka seçenek gelmiyor.

Kanalın Kablo lisansı olarak "çok il" görünüyor.

Bu kanal ilk açıldığında sadece Tivibu'ya özel bir kanal değil miydi? Ne oldu acaba aralarındaki anlaşma mı bitti? Kanal değişik bir kanal aslında. Bütün Kablo TV bulunan illerde yayın yaparsa güzel olacağı kanısındayım.

SONY KDL-40EX500 LCD TV
    SONY PS4 Pro 1TB
  • Yarbay
    3996 Mesaj

Tivibu'ya özel kanaldı. Kanalın sadece kablo lisansı olduğundan Tivibu'da IP'den yayın yapıyor,uydu yayını yok. İnternetten de resmi sitesi ve resmi youtube hesabından ücretsiz canlı yayın yapıyor. Kanal Kablo TV ile de anlaşmış olabilir. Kanalın çok il kablo lisansı var da 888. kanala eklendiğine göre sadece İstanbul'dan da yayın yapabilir. İsterse iki üç ilde,isterse tüm illerde de yayın yapabilir. Çok il kablo lisansı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar_ayberk -- 22 Ağustos 2019; 11:17:36 >
    |
    |

Hayaller S Sport, S Sport 2, BBC Earth, Hayatlar Bizim Ev TV

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engineer.man -- 22 Ağustos 2019; 10:16:33 >
    |
    |

Bizim Ev TV, TV100 ile aynı gruba aitmiş. Kanal Kablo TV'nin sitesine de eklenmedi. İnşaat projeleri İstanbul'a ait olduğu için İstanbul'da yayın yapacak olabilir. Bu kanal Kablo TV'de yayın yapmak için ücret ödüyordur.

Beklediğimiz kanallar da gelmedi.
    |
    |
    Bahsedilenler: panasonicman , engineer.man
Bey Azura
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.