Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (1901. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: sayginoz
1 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.159
Cevap
275
Favori
3.120.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18991900190119021903
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beIN Sports paketinin yeni kampanya tanıtım videosu Kablo İnfo kanalında yayınlanmaya başlandı. Kampanya bitiş tarihi 3 Ağustos 2019.

KABLO TV   [ANA KONU]
    KABLO TV   [ANA KONU]
    KABLO TV   [ANA KONU]
    KABLO TV   [ANA KONU]

https://www.turksatkablo.com.tr/Tum-Kampanyalar,588,bein-sports-paketi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anca tanıtırlar ,faiş fiyatlara kimse almaz bu paketi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-218469438

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Sikmali konektor biyerden buldum taktim tum kanallar geldi fakat 2\3 kanal degisiminden sonra cihaz kitleniyor kendini yeniden baslatiyor bu neden kaynaklaniyor aceba cihazin yazilimi guncel.
  • beIN Sports kanalları ile ilgili cihazlara da bilgi mesajı yollandı.

KABLO TV   [ANA KONU]

• Bu platformun önemsenecek yeri kalmadı.
    Hâlâ 100 civarı spor paketi gagalama çalışıyor türksat?
    Digitürk bu paketi hem pazarlık payıyla hemde sabit fiyatla 80 Tl civarı veriyor .türksat neyin kafasını yaşıyor.

• Digitürk üyeleri fiyatlar pahalı diye üyelik iptal ederken bizimkiler 6 kanal için 109 TL isteyip bir de üstüne eksik içerikle paket satmaya çalışıyor.
  • TRT SPOR Kanalında Yayınlanacak Canlı Karşılaşmalar

PERŞEMBE (25.07.2019)
    14:30 Uluslararası Şampiyonlar Kupası Futbol Karş. "Tottenham - M.United"
    20:00 Futbol Hazırlık Karşılaşması "Trabzonspor - Hoffenheim"

CUMA (26.07.2019)
    20:00 Futbol Hazırlık Karşılaşması "Villarreal - Augsburg"

CUMARTESİ (27.07.2019)
    02:30 Uluslararası Şampiyonlar Kupası Futbol Karş. "Real Madrid - Atletico Madrid"
    17:00 Futbol Hazırlık Karşılaşması "Brighton - Birmingham"
    19:00 Futbol Hazırlık Karşılaşması "Trabzonspor - Parma"

PAZAR (28.07.2019)
    17:15 Futbol Hazırlık Karşılaşması "Arsenal FC - Lyon" (Emirates Cup 2019)
    19:15 Futbol Hazırlık Karşılaşması "Villarreal - FC Köln"
    22:00 Uluslararası Şampiyonlar Kupası Futbol Karş. "Milan - Benfica"

İlave olarak;

BUGÜN | 20:00 | Yeni Malatyaspor - Olimpija NK | UEFA Avrupa Ligi 2. Ön Eleme | A SPOR HD

3 AĞUSTOS | 21:30 | Dortmund - Bayern Münih | Almanya Süper Kupa | KANAL D HD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engineer.man -- 25 Temmuz 2019; 11:38:31 >
  • engineer.man E kullanıcısına yanıt
    Sözün bittiği yerdeyiz! yakın zamanda platformlar kapanır veya el degiştirir ,direk herkez internetten izler.

• Ankara'da ID HD kanalı sorunluydu, arıza kaydı açtım gün içerisinde sistem tarafından düzeltilecekmis Ankara'da oturanların bilgisine.
    Edit: düzeltilmiş sorun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mnihatgokcek -- 25 Temmuz 2019; 21:30:43 >
  • 38. Olay Tv'de yayın yok bir süredir. İstanbul.

EDİT: Şimdi tekrar kontrol ettim kanal listesini, Olay Tv ile aynı frekansta olan;

95. Al Jazeera (Arapça)
    96. AL Jazeera HD (İngilizce)

kanallarında da yayın olmadığını gördüm. Kanalların bulunduğu 498.0 MHz frekansında mı sorun var bilemiyorum. Ama 498.0 MHz frekansında bulunan diğer kanallarda yayınlar mevcut. Bu üç kanal sorun var sadece.

Diğer illerde durum nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi panasonicman -- 26 Temmuz 2019; 0:48:42 >
  • panasonicman kullanıcısına yanıt
    mnihatgokcek M kullanıcısına yanıt
    @mnihatgokcek teşekkürler, düzeltilmiş. Yayın gelmiş. ID HD şifrelenmemiş. ID HD ve Kanal 16 şifresiz yayın yapıyor.

Ankara'da üç kanalda da yayın var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar_ayberk -- 27 Temmuz 2019; 13:42:21 >
  • arkadaşlar...uydu alıcıma yüklediğim iptv panelinde çeşitli ülkelerin binlerce kanalı mevcut başarıyla seyrederim ayrıca türkçe yayın yapan sürüyle kanalın içinden dikkatimi çeken kanallar: salon aksiyon,salon fantastik,salon komedi,salon korku,salon savaş,salon western,salon bilimkurgu...vesayire adında yayınlar var merak ettiğim ve beynime takılan soru şöyle bilen cevaplasın zira kanalların bazıları logolu bazıları logosuz gösterim yapıyo hepsi kaliteli dünya filimlerini yerli duplaj şeklinde yayınlıyo ve tamamen sansürsüz yani yapımların dehşet ve erotik sahneleri vesayire kesintisiz gösteriliyo...kanallar anlaşılan rütükten korkmuyo ve anladığım kadarıyla korsan yayın yapıyolar...vaziyet böyle olunca legal kablolu yayın şebekesine böyle illegal kanalların eklenmelerine imkan olamaz...
  • Hocam o kanallar hiçbir platformda yok diye biliyorum, IPTV satıcıları kendi kanallarını açabiliyorlar. Oynayacak filmleri ekliyorlar falan yapıyorlar bir şekilde, ona denk gelmiş olmayasaniz?

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Hocam cihazda donma olayı conax cartdan kaynaklanıyor kartı çıkarınca cihaz normale dönüyor takınca açılan kanalda takılı kalıyor ne kanal değişiyor nede menüye giriyor kartı çıkarınca cihaz yine düzeliyor .bu sorunu nasıl çözebiliriz.

• Ssport eklenmiyor mu halen ?

• Arkadaşlar konu dışı ancak Ağustos'ta taahhüt bitiyor.24 mbps 75 GB kullanıyordum.Wifi hertarafta iyi cekmiyordu accespoint aldım.ancak Tivibu go smart tv de kullanırken donuyordu.Acaba 25 mbps yerine 50 Mbps kullansam düzelir mi ?

• marmara68 kullanıcısına yanıt
    Donma nedeni internet hızındansa düzelir.https://forum.donanimhaber.com/tivibu-go-smart-tv-ye-gunceleme-geldi--131529162-7 donmanın internet hızından kaynaklanmadığı kullanıcılar tarafından yazılmış. İnternet hızının artması donmamayı sağlıyor. 50 mbps hız kullanıyorum,donma problemi yaşamıyorum.
  • diyar_21 kullanıcısına yanıt
    Ekleneceğine dair bilgi yok, sürpriz yapsalar da S Sport'u getirirken S Sport 2'yi de getirseler.
  • Teşekkür ederim.Serdar bey

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Sinyal seviyesi 80/90 arasi sinyalle alakali oldugunu sanmiyorum sifresiz kanallarda sorun yasamiyorum nezaman sifreli kanala gecsem bir diger kanala gecince cihaz takili kaliyor aklima simart kartla ilgili bir sorun oldugu geliyor turksatin vermis oldugu kutuyu yaklasik 20 gundur kullaniyorum cihaz birkere takildi onun haricinde sorun yasamadim.sanirim simart kart v8 cihaziyla uyusmuyor yada simart kartda dediginiz gibi ariza olabilir .yetkili servisle konustum simart kart sadece bizim cihazlarda calisir dedi adam .sanirim v8 cihazini rafa kaldiracam baska bir cozumu yok gibi.
  • 
Sayfa: önceki 18991900190119021903
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.