Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (1795. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.123
Cevap
275
Favori
3.116.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17931794179517961797
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lakes

Merhaba Arkadaşlar
    Turksat web tv uygulamasını kurdum iphone telefonuma. Kanallarda pin kodu soruyor? pin kodu nedir nasıl öğrenebilirim?

Saygılarımla
    Online işlemlerden müşteri temsilcisi ile canlı destek üzerinden görüşürseniz sıfırlama yapıp sonra da kendiniz pin belirleyebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: aesenel

Mevcut uygulama şeklinde.

Kazanılmış hakta geriye gidiş olmaz.
    Selamlar.

Alıntıları Göster
    Merhaba ,
    Öncelikle verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. En azından önümüzü biraz olsun görmüş olduk.
    Benim farklı bir konuda sorum vardı. Eskiden sahip olduğum porttan artık hizmet alamıyorum ve eski haline getirilmesi için neredeyse her şeyi yaptım diyebilirim. En sonunda verilen cevap ;
    BTK artık A bölgesine hangi hizmet sağlayıcıdan olursa olsun belirli bir port blokundan hizmet götürülmesini istiyor, oldu. Bununda nedeni müşteri sorunlarını daha iyi takip etmek ve hızlı çözüm getirmek olduğu belirtildi. Bu bilgi doğru mudur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C3C676FE9

Merhaba ,
    Öncelikle verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. En azından önümüzü biraz olsun görmüş olduk.
    Benim farklı bir konuda sorum vardı. Eskiden sahip olduğum porttan artık hizmet alamıyorum ve eski haline getirilmesi için neredeyse her şeyi yaptım diyebilirim. En sonunda verilen cevap ;
    BTK artık A bölgesine hangi hizmet sağlayıcıdan olursa olsun belirli bir port blokundan hizmet götürülmesini istiyor, oldu. Bununda nedeni müşteri sorunlarını daha iyi takip etmek ve hızlı çözüm getirmek olduğu belirtildi. Bu bilgi doğru mudur ?

Alıntıları Göster
    Merhabalar, rica ederim.

Sorduğunuz konu hakkında hiç bir bilgim yok maalesef.

---------------------------------

AKN konusu ile ilgili son gelişme olarak sadece şunu paylaşmak istiyorum. Arkadaşımın belirttiğine göre bu netlik kazanmış bir konu değil. Alternatiflerden biri dedi. Son dakika işler gene değişebilir.

Bu konuda sadece duyduklarımı paylaştığımı, net bilgiler olmadığını tekrar hatırlatmak isterim.
    İlaveten Türksat'tan bir "yetkili" sıfatını hakettiğimi düşünmüyorum. Bu zamana kadar soruların çok büyük bir kısmı benim alanımla ilgili değildi. Bildiklerime cevap verdim, bilmediklerime bilmiyorum yazdım. Arada kalanlar kulaktan dolma bilgilerdir. Sadece kaynağa daha yakınım o kadar.

Selamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: panasonicman

Kablo TV tarafındaki yeni zamları beğendiniz mi? Bence fevkaladenin fevkinde..

Alın size yeni kanal...
    Şimdi zamların üstüne 3-5 kanalda çıkarırlarmış
  • xyzmuhendisi X kullanıcısına yanıt
    Ses sisteminiz varsa 8970'ı seçin. 8980'de ses çıkışı yok. Yoksa cihazlarda farklılık yok.
  • gderebasi kullanıcısına yanıt
    %50 Temel Pakete zammın üzerine kanal çıkarmasınlar. Üst Paketten kanal çıkarırlarsa da kanal kalmayacak. Sinema Paketi de NetFlix'ten pahalı oldu. Bu fiyata ilk gösterim haklarını almasını gerekiyor. Sinema Yerli kanalında daha önce televizyonda yayınlanmamış filmleri de yayınlaması gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdar_ayberk

%50 Temel Pakete zammın üzerine kanal çıkarmasınlar. Üst Paketten kanal çıkarırlarsa da kanal kalmayacak. Sinema Paketi de NetFlix'ten pahalı oldu. Bu fiyata ilk gösterim haklarını almasını gerekiyor. Sinema Yerli kanalında daha önce televizyonda yayınlanmamış filmleri de yayınlaması gerekiyor.
    Bütün paketler hak ettiğinin üzerinde fiyata sahip. Sinema TV kanalları içerik zayıf. Üst pakette kanalların çoğu kalabalık yapıyor. Şimdi sanırım Temel Pakete göz dikecekler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gderebasi -- 26 Aralık 2018; 12:46:43 >
  • gderebasi kullanıcısına yanıt
    Chasse&Peche,Trace Sports, Fast&Fun,FightBox üst paket olabilecek kanallar değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdar_ayberk

Chasse&Peche,Trace Sports, Fast&Fun,FightBox üst paket olabilecek kanallar değil.
    Giriş paketi kanalları hepsi Temel Paket bile fazla onlar için :)
  • Zam Tv kanalı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aesenel kullanıcısına yanıt
    Kesinleştiğinde kesinleşmiş bilgiyi paylaşırsanız sevinirim. Kablonet başlığında yazmadığınız için Türksat ile bir ilginizin bulunmadığını ya da müşteri hizmetleri,teknik servis gibi bu bilgileri öğrenemeyecek pozisyonda çalıştığınızı düşündüler.

Selamlar.

24 mbps 50 GB AKN'liyi 24 mbps sınırsıza, 24 mbps 75 GB AKN'liyi 28 mbps sınırsıza,24 mbps 150 GB AKN'liyi 32 mbps sınırsıza, 24 mbps 250 GB AKN'liyi de 36 mbps sınırsıza geçirerek daha çok AKN satın alan abonelerinde haksızlık yaşanmamasını sağlanabileceğini söylemiştim. AKN kaldırılması aynı fiyatlarla limitsiz internet hizmeti alabilmek için isteniyordu. AKN yerine aynı fiyatlarla kotalı tarifeler sunulacaksa AKN'nin kalkmaması daha iyi. Hız düşse de sınırsız internetin oluyor. Kotada kotayı doldurduğunda ilave internet için ücret ödemen gerekiyor.
  • çerez kanalları üst paket diye koymuşlar bide 40 lira yazmışlar, haftaya bitiyor taahüdüm, interneti düzgün bir firma bulursam ona geçecem, tv olayını da başka firmadan çözeceğiz artık...
  • Kablo TV Ana Konusundan 2000 e yakın bir mesaj silinmiş, 1799 Sayfaya düşmüş. Mobil sürümde bu konuya girilmiyor. Moderatörler napıyorsunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AKK Tüm İnternet Sağlayıcılarında Resmi Olarak kalkacak. İsteyen AKK siz kullanacak diye birşey yok. Resmi gazetede yayınlandı ayrıca AKK Diye birşey olmayacak. AKK Yİ Herkesten kaldırmak Zorundalar. Aesenel Biraz Yanlış veya Yarım bilgi vermiş.

• FightBox Neysede, FunBox, TRACE Sports ve CHASSE PECHE Kanalları Dediğiniz gibi Üst Paketi hak etmiyor. Temel Paket e kesinlikle eklenebilecek kanallar. Allah tan National georaphic kanalları Temel pakette...

FUNBOX Kanalında Üst Paket Olacak kadar ne yayınlanıyor?

Trace Sports Kanalında Üst Paket Olacak Kadar ne yayınlanıyor?

CHASSE PECHE Kanalında Üst Paket Olacak Kadar Ne Yayınlanıyor?

• Trace Sports kanalını Türksat, S Sport ile Karşılaştırıyor galiba. Kanalda Maç Özetleri Bile Yayınlanmıyor. Sadece Röportaj ve buna rağmen Üst Pakette. Giriş paketine bile indirebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aktfoskta -- 26 Aralık 2018; 14:1:49 >
  • Yukarıdaki arkadaşın yazdığı gibi, Altın Sinema Paketi Netflix ten Pahalı Oldu.

Filmlere lafım yok fakat Netflix kadarda kaliteli bir yayın yok sinema TV kanalında.

TEMEL PAKETE %50 ZAM YAPILMIŞSA TEMEL PAKETE KANAL GETİRMEK ZORUNDALAR

• Fox sport konusunda içeriden bilgi var mı? Digiturk ten çıkarılıyor, Tivibu da zaten yok. Kablo tv den de çıkma konusunda bir bilgi var mı içerinden? Çünkü dendiği gibi benim için üst paketi alınabilir kılan tek kanal o. Gerçi bir iki belgesel kanalıda var ama ıd discovery science filan onlardan vazgeçilebilir ama fox sport dan vazgeçemem...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim Kendi Yaptığım IPTV Uygulaması bile. İçerik Yönünden Şuanda 40 TL ye satılacak Üst Paket den Daha Fazla İçerik ve Kanal Barındırıyor. üstelik ücretsiz...

40 TL Para Değil Diyenler Olacak. Fakat 40 TL ye cidden kanal yok...

• Fox Sports da Kaldırılırsa Üst Paket de 2 tane Belgesel kanalı Dışında Düzgün Kanal Kalmayacak. 40 TL ye çıkardıklarına göre kaldıracaklarini zannetmiyorum

• 
Sayfa: önceki 17931794179517961797
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.