Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
41.588
Cevap
241
Favori
2.685.842
Tıklama
Giriş
    731 Mesaj

Gizlemek dediğim Şuanda o linke bakıp sinema 1001 Kanalını izleyenler var o manada yanlış anlaşılmasın Aesenel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    aesenel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Turkish Virtual Flight Pilot
    Gigabyte X38-DS5 | Intel Quad Core Q9400 2.66Ghz 6Mb | Zotac GTX260 448Bit | OCZ Modxstream Pro 700w | Kingston 8GB HyperX Dual Kit(2x4GB) DDR2 1066MHz | Seagate 1TB HDD - 120GB SSD SATA 3
    Macbook Pro | Samsung EVO 250GB | 16GB Ram
  • Yarbay
    4429 Mesaj

Gelecek teknik ekibe şu modemi istiyorum diye not düşülmesini isterseniz kurulum için gelen ekip aradığında da istediğim modemi getirin diye ısrarcı olursanız stokta da o modem varsa istediğiniz modemin getirilmesini sağlarsınız.
    |
    |
    Murat ÖZDAĞ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

personel mi ne sorana bizim sattığımız modül cp destekliyor demiş... + technisat modüllerde o destekte varmış ama hangisinde anlayamadım...https://www.technisat.com
    zaten fahiş fiyata satıyorlar çöp cihaza mahkum etmeleride ayrı salaklık... çöp oğlu çöp...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baltalı-katil -- 23 Aralık 2018; 23:26:54 >
    |
    |
    alfamega kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    pou,ʇ qnʎ ɐddןǝ, ıuʇǝן, ıdɥouǝ˙˙˙
  • Yarbay
    2619 Mesaj

Tesekkurler. Bugun m.h. ile gorustum. Docsis 2.0 modemler 16mbps alamadigini soyledi. Bende ikinci el 3.0 alayim diye dusunuyorum ayni zamanda. Bir tane buldum yeni modem verdikleri icin bosa cikmis ama hali hazirda mevvcut aboneligi var, yeni modemle.kullaniyormus. acaba Mac adresi vs. Sorunlari olur mu.?

|
    |
    serdar_ayberk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Turkish Virtual Flight Pilot
    Gigabyte X38-DS5 | Intel Quad Core Q9400 2.66Ghz 6Mb | Zotac GTX260 448Bit | OCZ Modxstream Pro 700w | Kingston 8GB HyperX Dual Kit(2x4GB) DDR2 1066MHz | Seagate 1TB HDD - 120GB SSD SATA 3
    Macbook Pro | Samsung EVO 250GB | 16GB Ram
  • Yarbay
    4429 Mesaj

Rica ederim. Mac adresini Türksat'a bildirip aktive edip kullanabilirsiniz.

İkinci el alacağınız kişiden modemin mac adresini isteyip sorun yaşamamak için kontrol ettirmeniz iyi olur. Alan kişi Türksat'tan modemi taksitle satın aldıysa borcu varsa sorun yaşanabilir.
    |
    |
    Murat ÖZDAĞ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

FİLMBOX 4K var galiba

yine bu fiyatlarda hangi paketi önerirsiniz. yardımcı olur musunuz?

Orijinalden alıntı: alfamega

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Pozitek cihazlara en son 2011 yılında yazılım güncellemesi gelmişti. 7 yıl geçti o güncellemenin üzerinden. Pozitek firması kapandı, ama bu 7 yıl içerisinde Türksat Kablo paraya kıyıp Pozitek cihazlar için yazılım çıkartabilirdi. Ama yapmadılar bunu, ceplerinden ekstra para çıkacak diye.

Cihaz 10 yılı doldurdu, kimse 10 yıllık cihaz için yazılım çıkarmaz deniliyor. Bende diyorum ki, 10 yılı doldurmadan son yazılım üzerinden geçen 7 yıl içerisinde neredeydiniz?

Bahane üretmek kolay bence. Yapmak istedikten sonra yapılırdı. Ama yazılım desteği vermediler. Kendi haline bıraktılar Pozitekleri. Ama bilmiyorlarki Kablo tarihinin en sağlam cihazını ellerin tersi ile ittiler. Bugün ürettikleri Neta'ları bedava versen alınacak bir tarafi yok. Abonelerin ellerinde patlıyor hepsi.

|
    |

• Yüzbaşı
    661 Mesaj

Kablo keyfiniz hiç bitmesin kampanyasına geçebilirsiniz 16 mbps 50 GB akn kablo tv üst paket toplam 46 tl

|
    |
    Jimmy77 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

evet neredeyse aynı fiyat ama benim modem 16 mbps desteklemiyor sorun olur mu acaba?
    |
    |
    U. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Jimmy77

evet neredeyse aynı fiyat ama benim modem 16 mbps desteklemiyor sorun olur mu acaba?
    Modeminizi değiştirebilirsiniz. Ayrıca Satın Alırken AKK (Adil Kullanım Kotası)'nı düşünmeyin. Çünkü 1 Hafta sonra AKK Kalkacak.

15 ocakta bitiyor sözleşmem sizce 1 ocaktan önce yenileme yapayım mı yok yılbaşından sonraya mı bırakayım yılbaşından sonra fiyatlarda abartı bir artış olur mu?
    |
    |
    ArifBey38 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ayın 30'unu bekleyin isterseniz. O tarihlerde taahhüt vermeniz daha mantıklı gibi geliyor. Yılbaşında zam gelebilir. Gelmeyeceğini öğrenirseniz de yılbaşından sonra taahhüt verirsiniz. O tarihlerde AKN sonrası geçişin nasıl olacağı da netleşebilir. Geçen yıl zam geleceğini öğrenince Panasonicman ve ben o tarihlerde taahhüt vermiştik.

46 TL civarı kampanya önerisi istemiştiniz. O sorunuza da cevabım; ikinci el modem alabilirsiniz ya da aylık 6 TL'ye kiralayabilirsiniz. Modem düşünmüyorsanız da aynı fiyata kampanyada 10 mbps seçeneği de var. Onu da seçebilirsiniz. Önerilen Kablo Keyfiniz Hiç Bitmesin kampanyasına taahhüt verebilmek için önceki taahhütünüzün Türksat'ın sitesinde kopyala yapıştır yaptım,olması gerekiyor. Değilse yararlanamazsınız. Bu kampanyadan; sadece mevcut müşterilerimizden; “Konuşturan Çifte Fırsat Kampanyası”, “Konuşturan HD ve Sınırsız”, “Çifte Fırsat Kampanyası”, “Aramıza Hoş geldin Kampanyası”, “HD ve Sınırsız”, “KabloTV müşterisine Özel Net Kampanyası”, “29 TL Bitmesin Kampanyası” ve “Günde 1 Liraya Sınırsız İnternet Kampanyası”’nda bulunanlar ve bu kampanyada bulunup taahhüt süresi sona erdikten sonra başka bir kampanyaya girmeyen müşteriler yararlanabilecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar_ayberk -- 24 Aralık 2018; 18:53:59 >
    |
    |

• Yarbay
    4429 Mesaj

Eklenemez. Conax modülü Bein Sports paketi desteklemiyor. Bein Sports paketini destekleyen cihazlarda da 4K desteği yok. 4K yayını destekleyen cihaz satılana kadar kanalı Digitürk sunsa Kablo TV altyapısı desteklese de eklemelerinin bir anlamı olmayacak.
    |
    |
    ArifBey38 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Serdar bey daha önce de sormuştum vizyon sinema paketi kullanıyordum sinema 1002 ve aksiyon 2de sinyal yok hatası alıyorum.Daha önce düzelmişti beinhspor için yeniden tarama yaptığımda o kanallar sinyal yok hatası veriyor çözümü nedir?

ÖZET:
    Türkiye, 1 Ocak itibari ile yürürlüğe ‘Limitsiz İnternet’ uygulamasına hazırlanırken, Türkiye’nin lider internet servis sağlayıcısı Türk Telekom, adından söz ettirmeye devam ediyor. Önce tüm mevcut Türk Telekom abonelerinin ek ücret ödemeden limitsiz internete geçirileceğini açıklayarak kullanıcılarını memnun eden, daha sonra ise açıkladığı limitsiz internet tarife fiyatlarıyla tüm internet kullanıcılarının tepkisini çeken Türk Telekom, sessiz sedasız bir şekilde abonelerini limitsiz internet uygulamasına geçirmeye başladı.

KANIT:

KAYNAK:

https://www.webtekno.com/turk-telekom-aboneleri-limitsiz-internet-uygulamasina-bir-hafta-erken-geciyor-h59744.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArifBey38 -- 24 Aralık 2018; 19:18:20 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    731 Mesaj
    şimdi 25 mbps download 100 GB AKN vardı 80 TL ödüyorum diyelim başkasında da 25 mbps download 50 GB AKN VArdı 60 TL ödüyordu ee şimdi akn ler kalktı download hızları eşit oldu ben şimdi niye fazla ödüyorum ?

|
    |

Ayni fiyatla 10 mbps de veriyorlar

|
    |
Lastik Avcısı
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
2,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.