Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (4 Mobil) - 3 Masaüstü4 Mobil
5 sn
41.613
Cevap
240
Favori
2.687.512
Tıklama
Giriş
    4436 Mesaj

Digitürk üyeleri Spor paketi satın almadan da 1. lig maçlarını, maç sonrası geniş özeti de izleyebiliyorlar. Bize hiçbir şey açık değil. La Liga ve Serie A'yı açarak sene başı çıkarılacak kanallar konuşuluyordu. Buna yönelik tepkinin azalması içinde açmış olabilirler. S Sport kanalını spor paketi satın almayan da izleyebiliyor söylenenler doğruysa Eurosport'ları ve Fox Sports'u yılbaşından sonra izleyemeyecekler. 2019-23 Premier lig ihalesini almak içinde çıkarıyor olabilirler. Tüm ligleri Bein Sports kanallarında toplamayı düşünüyor olabilirler. Bundesliga onlar da değil,Saran'da.
    |
    |
    Bahsedilenler: ArifBey38 , engineer.man kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Anten girişine takıyorsunuz. Herhangi bir aparat takmayacaksınız. Modül satın almanız Türksat'ın verdiği kartı da modüle takmanız gerekiyor.
    |
    |
    ÇevreMühendisi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Router ile Netmaster'ı bridge mode'a alarak sorunları minimuma indirgeyebilirsiniz hocam. Ben bu şekilde kullandığımdan beri Netmaster modeme 1 kere bile reset atmadım ya da Netmaster kaynaklı herhangi bir sorun yaşamadım. Xiaomi'nin ürünleri f/p açısından uygun şu anda.
    |
    |
    Yazılımcı Online kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

1881-193∞
  • Yüzbaşı
    731 Mesaj

Ülke TV gibi Bir Haber Kanalının Bein Sports gibi Firmalara Karşı olarak, Hollanda Ligini Alması beni şaşırttı. Gerçi Bein Sports, Hollanda ligini napsin?

Süper lig maçları yoksa bile Bolca Maç var. Ayrica 27-31 Ocak arası olan Süper lig Maçlarınida Bedavaya izleyebilecekler. Digitürk kullanıcıları cidden çok şanslı. Keşke Kablo TV Kullanıcılarinada Pozitek ve Cam Modül Dahil Açılsa...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArifBey38 -- 22 Aralık 2018; 23:0:20 >
    |
    |
    engineer.man kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Conax modül kullandığım için BeIN kanallarını izleme şansım yok. Yani ben illa cihaz kullanmak zorunda mıyım arkadaş, iki kumanda kullanmak, o çirkin arayüze katlanmak istemiyorum. Mis gibi modülüm var ama BeIN izlemem mümkün değil. Ne diyeyim ki size ben.
    Arkadaşlar...yeni yıla az kaldı yönetimle prensip anlaşması yapılan yeni kanallar bence vardır merak ettiğim beynime takılan soru hangileri şebekeye eklenir tahminim 2019 senesinde bbc earth...pro 7...canale 5...sat 1...w 9...avrupanın meşhur kanallarıyla sözleşme imzalanır umarım gerçi mesajımda yazdığım kanalları ve çok daha fazlasını zaten astra ve iptv üzerinden izlerim ancak yabancı lisanım yeterli olmadığı için pek çok avrupa televizyonlarını türkçe altyazı seçeneğiyle izlenişini gelecekte isterim...

hiremco zapper uydu ve iptv yayını...netmaster kablonet modem...schaub lorenz plazma televizyon...samsung laptop...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...vodafone tv...sony dream machine alarm radio clock...lg lcd tv...tv exe online world tv programı...next hc 12 teledünya settopbox üst paketi+vizyon paketi...playstation oyun makinası...canon video kamera...samsung dijital fotoğraf makinası...amazon prime...bmw 2017 model...opel 2020 model...
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not

chip pairing mi ne bi hikaye çıkarttılar Turksatın sattığı modülde o özellik var istersen kirala yada satın al...
    |
    |
    WithQuasimodo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    pou,ʇ qnʎ ɐddןǝ, ıuʇǝן, ıdɥouǝ˙˙˙
  • Binbaşı
    1973 Mesaj

Türksat platformu bu kanallardan bir tanesiyle anlaşması güzel olur ,hepsiyle olmaz.

Hayırlısı diyelim. Bu yönetimle bu yöneticilerle zor kalıplaşmış bir kurum.

|
    |
    kartilkisi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Cevap: Net bir bilgi yok dediler. Yani Ne Hayır Ne de Evet. Hayır demediklerine göre Büyük ihtimalle Bein sports kanalları açılacak.

Chip pairing (umarım yanlış yazmamisimdir) Cihazlarını Digitürk. kablo TV için çıkarttı. Bu cihazlar sayesinde Digitürk Kimin Bein sports kanalını izlediğini görüyor. Bu yüzden Güvenlik amaçlı bu cihazlar Kullanılmak zorunda. Fakat Kablo tv, Bein sports kanallarını acarlarsa tüm cihazlardanda izlenilebilir.

|
    |

10 yıldır yazıyorsun bir tanesi gelmedi :) birak artik gelmez bosuna bekleme:)

|
    |
    kartilkisi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşım...arifbey konumuz dışına çıktım fakat merakımı mazur gör zira sen iptv satıcısıymışın galiba sana aklıma takılan bişey sorcam zira bildiğim kadarıyla iptv üzerinden izinsiz yapılan yayın illegal vaziyet olabiliyo ayrıca yerli şifreli tv kanallarını yasadışı çeşitli yöntemlerle izletmek ve seyretmek suça teşkil eder ülkemizden sadece yabancı şifreli kanalları iptv üzerinden illegal şekilde izletmek ve seyretmek suça teşkil etmeyebilir şimdilik doğrumuyum...

|
    |
    hiremco zapper uydu ve iptv yayını...netmaster kablonet modem...schaub lorenz plazma televizyon...samsung laptop...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...vodafone tv...sony dream machine alarm radio clock...lg lcd tv...tv exe online world tv programı...next hc 12 teledünya settopbox üst paketi+vizyon paketi...playstation oyun makinası...canon video kamera...samsung dijital fotoğraf makinası...amazon prime...bmw 2017 model...opel 2020 model...
  • Yüzbaşı
    720 Mesaj

Kanallar Digitürk kampanyası ile geldiği için bende direkt Digitürk'e yazdım fakat geri dönüş olmadı.. Asıl muhatap Digitürk bir de oraya mesaj atın isterseniz. Belki size geri dönüş yaparlar..
    |
    |
    ArifBey38 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Online işlemler üzerinden canlı destekle konuştum. Akn yi kaldırdıklarını duyurmak için hazırlanıyorlarmış. Dedim benim tarifem şimdi 50 sınırsız mı olacak o konuda henüz açıklama yapamam gibi bir cevap verdiler. sohbetin ekran videosunu aşağıya ekliyorum
    https://www.youtube.com/watch?v=b0q1JDfLUKQ
    |
    |

Digitürk un resmi Instagram hesabına DM Attım. Fakat halen cevap gelmedi.

AKN Kalkınca Hiçbir Ek Ücret Ödemeden Aynı Hızda İnternet Kullanmaya devam edeceğiz.

|
    |
    Bahsedilenler: engineer.man , mnihatgokcek

Sağda solda KabloWebTV m3u8 linkleri paylaşılıyor bilginize.

@aesenel
    |
    |
    Bahsedilenler: aesenel

iptvcilerde iyice şaşırmış... doğru düzgün kanal yokken...
    |
    |
    gderebasi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör