Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (1783. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.123
Cevap
275
Favori
3.116.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17811782178317841785
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • üst paket kullanıyorum fakat şu gametoon denen kanal çalışmıyor nasıl bi üst paket kullanıyorsam artık gelen elemanlar oldu dagıtıcıyla ilgili oluyor dediler gittiler bunu demek için niye yol teptiler onuda anlamadım anlaşılan bu game toonu izleyemiycem ben
  • Oflaz Medya Grubu Fil TV gibi Şifresiz Bir Yabancı dizi kanalı getirse keşke. Temel Pakette Dizi/Film Yayınlayan kanal yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aesenel kullanıcısına yanıt
    Hocam anlamadığım 50 Sayısını neden geçemiyorsunuz? 60 a artırın işte. Ben Kablo TV şirketini yönetecemde. Şimdiye tüm kanalları eklemiştim...

(Zaten Yayınlar Normalde Kablo TV Nin elinde fakat eklemiyorlar. Burda sadece eklemeleri kalmış. Kablo TV yapımcısı FİGHT BOX ekle derlerse hemen yayını EKLEYECEKLER.)

• quote:

Orijinalden alıntı: Aktfoskta

Hocam anlamadığım 50 Sayısını neden geçemiyorsunuz? 60 a artırın işte. Ben Kablo TV şirketini yönetecemde. Şimdiye tüm kanalları eklemiştim...

(Zaten Yayınlar Normalde Kablo TV Nin elinde fakat eklemiyorlar. Burda sadece eklemeleri kalmış. Kablo TV yapımcısı FİGHT BOX ekle derlerse hemen yayını EKLEYECEKLER.)
    İnşallah bir gün olur.

• panasonicman kullanıcısına yanıt
    Ankara'da da şimdi Da Vinci HD yayını geldi.

Taahhüt bitimine daha çok var. O zamana kadar kanalların içeriği gelişip gelişmeyeceği belli olur. Gelişirse devam ederim,yoksa ben de düşünmem.
  • neden internet deyince herkesin aklına ttnet geliyor. arkadaş ne güzel paylaşmış türk.net var millenicom var, superonline var... varda var... ben ttneti bırakalı 10 seneden fazla oluyor. zaruri durumlar hariç bu ttnet merakını anlamış değilim.
  • Buğün türksat dış şebeke ekibi geldi apt dairesindeki türksat kablo tv kutusundaki yükselticisini ve fiber bağlantı yapıldı.

Teşekkürler türksat sözünde durdu uzun zaman beklemiştik.👍👍👍🙏🙏🙏

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max Kruse -- 13 Aralık 2018; 17:17:20 >
  • AKK kalktığından sonra 4 MPBS İnternet 57 TL, Şaka gibi. AKK Olduğunda bile 25 MPBS İnternet Kullanan kişilerin AKK Bitince 8 MPbs E düşüyordu.

Umarım Türk Telekom un yaptığı gibi olmaz. Öyle olursa internette hız devri kapanmıştır...

• Tepkiler sonrası fiyatları kaldırdılar. İndirim yapacaklardır.24 mbps 50 GB AKN'den 8 mbps sınırsız daha pahalı olamaz. 4 mbps'in fiyatı yüksek.24 mbps sonrası AKN sonrası hız 8 mbps. 8 mbps sınırsızdan daha üst tarife olması gerekiyor.

Karşılaştırma yapmak zorunda kalıyorum. Tercih etmem de Millenicom 100 mbps sınırsız 84,90, turk.net 35 mbps sınırsız 64,90 TL iken diğer internet servis sağlayıcıları da buna yakın fiyatlarla hizmet vermeli.

Kablo TV,Kablonet kapmpanyaların 16 mbps sınırsızın fiyatı ekonomik olmalı. 24 mbps'in de ekonomik olmalı. 35 mbps hız çıkarırlarsa onun şimdi hepsibirarada,100 güldüren tarifelerdeki giriş kampanyalarında fiyatlar gibi olmalı.

AKN kotalı tarifelerde iyileştirmeydi. AKN kalktığında AKN'nin geri gelmesini istedik. Sınırsız mevcut hızlar ile mevcut fiyatlarla devam edilirse iyileştirme hızlar düşerse AKN'nin kalması daha iyi. AKN'nin 3 mbps'e düştüğü dönem 50 mbps tarifelerin fiyatları ekonomikti. İyileştirme sonrası fiyatlar yükselince 24 mbps daha çok kullanılmaya başlandı. 24 mbps'in AKN miktarı ödeme gücüne göre değişiyordu. 24'ten daha düşük hızda internet zorunda kullanmazsak iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar_ayberk -- 13 Aralık 2018; 19:22:1 >
  • serdar_ayberk S kullanıcısına yanıt
    Sınırsız diye Fiyatlar az bile olsa Çosacak anlaşılan. Bende internet hızını yükseltiyeyim diye düşünüyordum. Bu gidişle 24 Mpbs zor Alicaz ulkecez...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aktfoskta -- 13 Aralık 2018; 19:46:45 >
  • Digital kablo tv'den izleyen varmı maçları.😂😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max Kruse -- 13 Aralık 2018; 23:47:52 >
  • serdar_ayberk S kullanıcısına yanıt
    Aslinda bu konuda guc musteride. Su anda oligopoli durumu var piyasada, fakat bu oligopolinin disinda kucuk de olsa firmalar var. Eger musteriler bu firmalari tercih etmeye baslarsa ana saglayicilar da mecburen fiyat kiracaktir. Ornegin TV kullanmayan birisinin Kablonet’ten internet almasinin manasi yok. Ayni altyapidan Vodafone daha dusuk fiyatla hizmet veriyor su an. Ya da Ttnet kullanan birisi Netspeed tercih edebilir. Sonucta hizmetler ayni altyapidan geliyor.

• matkapmatkap M kullanıcısına yanıt
    Daha küçük firmalara geçişler olup abone kayıpları yaşanırsa ana sağlayıcılar da indirime gider. Fiyatlarını indirmek zorunda kalırlar. Tepkilerden Türk Telekom yayınladığı fiyatları kaldırdı. Küçük yerleşim yerlerinde küçük firmalar hizmet veremiyorsa fiyatları yüksek tutmaları biraz da ondan kaynaklıyordur. Orada yaşayanlar için alternatif olmayınca ana sağlayıcılara mecbur kalıyorlardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar_ayberk -- 14 Aralık 2018; 0:2:55 >
  • Millenicom, Netspeed ve Oris hem xDSL hem de TT fiber üzerinden hizmet veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kef -- 14 Aralık 2018; 8:48:25 >
  • Türk Telekom AKK Fiyatlarını bugün yeniden yayınladi. Kampanyanın adı "LİMİTSİZ İNTERNET ÇAGI" Olarak değişti.

Taahhütü Olan Kişiler Aynı Hızda Ek Ücret Ödemeden Akksiz İnternet Kullanmaya devam edecek. Fakat yeni Bir İnternet Almak isteyenler Aşağıdaki Fiyatları ödemek zorunda kalacak.

4 MPBS 59 TL ( 75 GB AKK 24 MPBS VE AKK BİTİNCE 8 MPBS E DÜŞEN İNTERNET 32 TL ye Kullanılıyordu Kablo Net te)

RESMİN HD HALİ:
    https://i.hizliresim.com/GmYO2V.png

KABLO TV   [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aktfoskta -- 14 Aralık 2018; 14:59:12 >
  • 24 MPBS 119 TL VAY CANINA!

Asgari Ücret ile Çalışan Aileleri düşünmeyen, AKK KALKMASİ Bahanesiyle Fiyatları Pahalıya satmaya çalışan TÜRK TELEKOM

Kablo net te laf atacaklar yükleniyor %95 birazdan gelirler

• Bu telekom kotalı paketleride mi kaldırdı? Sınırsızlar uçuk, kotalılar en azından uygun olur tahminim. Türksatta aynını yapar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Superonline sınırsızları 25 mbps'i 89 TL'ye, 35 mbps 139'ye veriyor. Turk.net 35 mbps 1000 dk her yöne konuşmayla birlikte 64,99'a, Millenicom'da 35 mbps sınırsız 69,90,100 mbps sınırsız 84,90'a veriyor.

Türk Telekom belirlediği fiyatlarla büyükşehirlerde abone kaybı yaşayacaktır. Küçük yerleşim yerlerinde Türk Telekom'a alternatif olmayabilir.

Kablonet fiyatını belirlerken diğer firmaların fiyatlarına göre belirlemelidir. Fiber kablolarla hizmet veren Türksat bu kadar düşük hızlarda internet vermemeli. 16,24,35 mbps hızda sınırsızı uygun fiyata sunmalıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar_ayberk -- 14 Aralık 2018; 19:38:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdar_ayberk

Superonline sınırsızları 25 mbps'i 89 TL'ye, 35 mbps 139'ye veriyor. Turk.net 35 mbps 1000 dk her yöne konuşmayla birlikte 64,99'a, Millenicom'da 35 mbps sınırsız 69,90,100 mbps sınırsız 84,90'a veriyor.

Türk Telekom belirlediği fiyatlarla büyükşehirlerde abone kaybı yaşayacaktır. Küçük yerleşim yerlerinde Türk Telekom'a alternatif olmayabilir.

Kablonet fiyatını belirlerken diğer firmaların fiyatlarına göre belirlemelidir. Fiber kablolarla hizmet veren Türksat bu kadar düşük hızlarda internet vermemeli. 16,24,35 mbps hızda sınırsızı uygun fiyata sunmalıdır.
    16-24-35-50-100 mpbs olarak sunulmalı dediğiniz gibi. Yoksa 4 mpbs hızı kim ne edecek acaba?

• KABLO TV   [ANA KONU]

KABLO TV   [ANA KONU]

KABLO TV   [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi panasonicman -- 14 Aralık 2018; 18:39:33 >
  • 
Sayfa: önceki 17811782178317841785
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.