Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (1782. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
46.159
Cevap
275
Favori
3.120.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17801781178217831784
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bombayı kucağımıza bırakacak belli...
  • Fil TV kapandı. Sinema Yerli kanalı için ve diğer Sinema TV kanalları için içerik anlaşmaları yapmalı. Uydu yayını sona erdiği için kanalların lisans maliyeti azalacak.

beIN daha uygun fiyatlarla sunsaydı daha çok kişi abone olurdu. Fiyatı değiştirmeyeceklerse de Şampiyonlar Ligi Avrupa Ligi'ni de fiyata dahil edebilirdi. Farklı platformda beIN Sports kanallarının yer almasını amaçlanan oradan da gelir elde etmek. Digitürk'ten daha ucuza satmaları gerekiyordu. beIN Sports'a az sayıda kişi abone olacaktır. Sürümden kazanması daha mantıklıydı. Abone olanlar Şampiyonlar Ligi,Avrupa Ligi'ni isteseler de izlemeyecek.

Türk Telekom'un sınırsız fiyatlarını yüksek tutmuş. Tepkilerden ucuzlatabilirler. 24 mbps 50 GB AKN'den daha pahalı 8 mbps olmamalı. Zaten AKN sonrası hız 8 mbps. 35 mbps sınırsızı 65'e,100 mbps sınırsızı 85 TL sunan internet servis sağlayıcıları var. Kablonet AKN sonrası 16 mbps,24 mbps gibi hızları uygun fiyata sunmalı. 35 mbps seçeneği de sunabilir.

Da Vinci HD kanalının Ankara'da yayını yok.

tvem kanalının uydu yayını sona ermiş. Kablo TV'den yayınları devam ediyor. Farklı uydudan yayın yapıp oradan mı Kablo TV'ye aktarılıyor ?
  • The Islander kullanıcısına yanıt
    Kanalın kapandığını bilmiyordum pardon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye’de internet kullanıcılarının çoğunluğunun Türk Telekom’dan (eski adıyla TTNET) hizmet alması sebebiyle AKN’siz, sınırsız/limitsiz internet paketleri 2019 fiyat karşılaştırmasına Türk Telekom’dan başlamak daha doğru olur. İnternette sınırları kaldırdığını söyleyen Türk Telekom’un yeni açıkladığı full sınırsız, yani AKN/AKK olmayan, kota aşımı sonunda hız düşümü olmayan internet paketlerine "Lider Kampanya" sayfasından ulaşabiliyorsunuz. Türk Telekom en ucuz sınırsız/limitsiz/AKK’sız internet paket fiyatı; 47.90 TL olarak görülüyor. 47.90 TL’ye 4 Mbps hızda internet alıyorsunuz. Ancak bu fiyatın sabit telefonu olanlar için sunulan bir kampanya olduğunu ve ilk 12 ayda geçerli bir fiyatlandırma olduğunu belirtelim. İnternet ve Alo Paket veya Yalın İnternet isterseniz fatura biraz daha kabarıyor.

Şaka gibi 4 mpbs internet hızı 47 TL ben o fiyata kablo TV + 25 mpbs kablo net + 100 dk kablo ses kullanıyorum.

• diyar_21 kullanıcısına yanıt
    Aklın yolu bir dostum.😂😂😂

• serdar_ayberk S kullanıcısına yanıt
    tvEM Kanalı Yeşilçam Filmleri sevenler için Yeşilçam filmleri yayınlıyor. (Çoğunlukla Western) Fakat Kanalin Logosu vs pek iyi değil. Logoları sanki Paint ile yapıyorlar gibi. Boş bir ekrana western yazıyorlar her filme :D

Neyse Kanala kötü demiyorum fakat Kanala içerik ve Kalite şart. Tüm platformlarda olan Kanalda Hababam sınıfı gibi Filmler yayınlanıp, Logolarınida düzeltilerse çok fazla izleyici çeker. Yıl 2019 olacak Yeşilçam filmleri için telif parası ödemek pahalı olacağını sanmıyorum.

• İlk defa burada bir sorunu bildirecek olmanın heyecanı içerisindeyim(!)

Gametoon HD kanalında kaç gündür yayın yok. Lokasyon: İzmir
    İstanbul'dada 461. DA VINCI HD kanalında yayın yok.

Sinema Yerli kanalında bu aralar Yeşilcam filmleri daha çok yayınlanıyor sanki. Ne zaman açsam sürekli bi yeşilçam filmi var kanalda.

• Kablo web TV ye FİGHT BOX Kanalını istiyoruz. Ekleyebilir misiniz Aesenel?

• Kablo WEBTV için bir istekte ben bulanayım o zaman :) beIN SPORTS HABER kanalı Kablo WEBTV'ye eklenmesi gerekir..

2 kanal isteğini de ilgili yere iletebilir misiniz?

50 kanal dolu biliyorum ama şöyle yapılabilir. TRT Okul ve Duck TV kanalları çıkartılıp bu 2 kanal eklenebilir. TRT Okul ve Duck TV kanallarının çok fazla izleyeni olduğunu düşünmüyorum..
  • panasonicman kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

Yeşilçam filmleri daha çok yayınlıyorlar. Daha çok içeriğe sahipler. Günümüz Türk filmi içeriği sınırlı, aynı filmleri yayınlıyorlar.
  • engineer.man E kullanıcısına yanıt
    Harbiden Kablo web TV ye çok kanal istiyoruz. Çünkü her zaman evde olmuyoruz. DUCK TV izleyicisi var fakat TRT okul ve Kablo Info çıkartılabilir. (Kablo Info neden eklenmiş anlamadım zaten 5 tane tanıtım dönüyor sürekli :D)

• emtv kanalının uyduda ve diğer platformlarda yayınları sonlandı. Sadece internetten ve Kablo TV'den yayın yapıyor. O nedenle farklı uydudan mı aktarılıyor diye sordum. İP'den yayın aktarılabiliyorsa Animaux'un HD'si de platforma eklenebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar_ayberk -- 12 Aralık 2018; 22:58:47 >
  • Kablo web TV dede da Vinci kanalında yayın yok

• engineer.man E kullanıcısına yanıt
    Valla ben aynen böyle önerdim, sallayan olmadı.

DA VINCI HD kanalında yayın geldi.

Sinema Yerli kanalı tırt bir kanal bana göre. Diğer Sinema Tv kanallarıda aynı şekilde. +5 TL etmeyecek kanallar.

Taahhüt bitiminde sinema paketini bir daha almayacağım. He Sinema TV ler değişir gelişirse bilemem, ama hiç zannetmiyorum.

• Ne deniyor bu durumda.sinema kanallarıda fiyasko.

• Biri Ne Derse diğeri de hemen Onu kötülüyor. Çok ilginç...

Sinema kanalları bence güzel kanallar ben sürekli izliyorum. Herkesin görüşü farklıdır. Fakat daha iyisini yapabiliyorsaniz buyrun açın sinema kanalıda görelim.

Sadece kablo TV yayını açık fakat Kablo TV yayininda gidecegini düşünüyorum. Kanal kapanacak galiba

• Info kanalı belki, ama trt okulu çıkarabilecek adam tanımıyorum şirkette ;)

Bi bakalım neler yapabiliyoruz.

• 
Sayfa: önceki 17801781178217831784
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.