Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (1664. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: MajörParite
1 Kayıtlı Üye ve 9 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
46.160
Cevap
275
Favori
3.120.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16621663166416651666
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sinema Yerli lisansı alır almaz yayına başlayacak gözüküyor. Tanıtımlarda eski yapımlar yer alıyor. 2017-2018 yapımı yerli filmler olsa iyi olur. Televizyonda yayınlanmamış filmlerin yayın haklarını da alsa iyi olur. Sinema TV'lerin film şirketi de var. Altın Sinema Paketi'nde olacağı için ayda bir tanede yeni film yayınlansa güzel olur.

Çoğu abonenin istediği S Sport HD ve BBC Earth HD getirilse bir de Animaux gibi kanallar HD yayına başlasa güzel olur. Yayıncı kuruluş ile konuşulsa aktarılan uyduda HD yayına başlayabilir. Baby TV'nin HD'si var. Bizdeki yayınlar SD.

Sinema Yerli'nin başlamasıyla Vizioon'ların çıkarılması sonrası güzel bir adım atılmış olacak. Fil TV gibi Türk Telekom'un devri sonrası Bein Sports HD gibi Tivibu Spor HD'de platforma getirilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar_ayberk -- 19 Temmuz 2018; 21:39:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdar_ayberk

Sinema Yerli lisansı alır almaz yayına başlayacak gözüküyor. Tanıtımlarda eski yapımlar yer alıyor. 2017-2018 yapımı yerli filmler olsa iyi olur. Televizyonda yayınlanmamış filmlerin yayın haklarını da alsa iyi olur. Sinema TV'lerin film şirketi de var. Altın Sinema Paketi'nde olacağı için ayda bir tanede yeni film yayınlansa güzel olur.

Çoğu abonenin istediği S Sport HD ve BBC Earth HD getirilse bir de Animaux gibi kanallar HD yayına başlasa güzel olur. Yayıncı kuruluş ile konuşulsa aktarılan uyduda HD yayına başlayabilir. Baby TV'nin HD'si var. Bizdeki yayınlar SD.

Sinema Yerli'nin başlamasıyla Vizioon'ların çıkarılması sonrası güzel bir adım atılmış olacak. Fil TV gibi Türk Telekom'un devri sonrası Bein Sports HD gibi Tivibu Spor HD'de platforma getirilebilir.
    @serdar_ayberk, Hocam Sinema Yerli kanalının tanıtımında filmlerin neredeyse tamamı, ismini bilmediğim filmler var, Fanatik Film youtube sayfalarında mevcut. :)

Benim açımdan S Sport HD, BBC Earth HD, Boomerang HD platforma eklense yeterli.. HD's,i olan kanallar da HD'ye geçse tamamdır..
  • Fox İnt kanallarının bulunduğu frekansta sinyal yok sizlerde de böyle bir durum mevcut mu? Ayrıca bende CGTN Docu HD kanal listesinde mevcut değil..
  • engineer.man E kullanıcısına yanıt
    Evet eski filmler tanıtımlarda yer alıyor yazacaktım. Yeni filmler de yer alsa güzel olur diyecektim :) Yazıyı düzenlerken hata yapmışım:) Tanıtımdaki filmler Youtube'dan izlenebiliyor. MedyaVizyon diye Sinema TV'lerin yapım şirketi var. Ayda bir tanede olsa yeni yapım film yayınlasalar güzel olur.

Kişisel olarak talep etmemin yanında forumda da sosyal medyada da en çok talep edilen kanallar. Bir de kanalların HD'leri gelse eksiklikler giderilmiş olacak.
    Ankara'da Fox İnt frekansında sinyal var, CGTN Documentary HD'nin de yayını mevcut. Sorun bölgesel olabilir. İlinizi belirtip @Açık3şekerli etiketlerseniz sorununuz kısa zamanda çözülecektir. Sağ olsun söylediğimiz sorunların kısa sürede çözülmesini sağladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar_ayberk -- 19 Temmuz 2018; 21:53:58 >
  • TRT Türk HD yayına başlamış. Kablo TV'ye eklense iyi olur. Yer kaplamaması için SD'sinin yerine HD'si getirilebilir.
  • arkadaşlar...açıkşekerli forumdaşımız kablolu yayın çalışanı anladığım kadarıyla platform aboneleri şebekeye eklenmelerini istedikleri kanalları kendisine iletip ümitle bekleyişe geçsinler...
  • kartilkisi kullanıcısına yanıt
    Tüeksat çalişanıda olsa arkadaşımız ,bu kanalları getirmek için vizyon sahibi insanlar lazım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kanallar HD yayina gecince izletiyor kendini.CGTN kanali aslinda gayet kaliteli bir kanal ustelik Ingilizce yayin yapiyor.SD iken bir kez bile bakmamistim.SD yayin lar sonlandirilmali artik.

• serdar_ayberk S kullanıcısına yanıt
    Istanbulda cgtn kanalinda haftalardir yayin yok

• Gamatoon da sıklikla yayin yok.Keske onun yerine grubun fashion box kanalı gelmis olsaydi. Bu arada kral pop kral tv logosu ile yayin yapiyor.Ismi degistirilmeli.

• Sir June8 S kullanıcısına yanıt
    Kral pop un yapımcısından resmi bir açıklama gelmedi. İşin dahada tuhaf tarafı Kral Pop 1 Aydır ikide bir Kral TV olup tekrar Kral Pop logosu geliyordu. Kanalin Logo dami sorun var yoksa KRAL TV olarak mi değiştirmeye karar verdiler diye düşünüyorum. Çünkü İnternet siteleri ve sosyal medyalar da KRAL TV olarak biliniyorlardi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aktfoskta -- 21 Temmuz 2018; 0:15:33 >
  • quote:

Ankara'da Fox İnt frekansında sinyal var, CGTN Documentary HD'nin de yayını mevcut. Sorun bölgesel olabilir. İlinizi belirtip @Açık3şekerli etiketlerseniz sorununuz kısa zamanda çözülecektir. Sağ olsun söylediğimiz sorunların kısa sürede çözülmesini sağladı.
    Bilgilendirme için teşekkürler Hocam, oto tarama yaptıktan sonra CGTN Doc HD yayını eklendi, Fox Paketinde de sorun kalmadı..
    CGTN de görüntü kalitesi ve içerikler şu ana kadar gördüğüm kadarı ile süper,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi culpanext -- 21 Temmuz 2018; 0:27:21 >
    Sorununuzun çözülmesine sevindim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar_ayberk -- 21 Temmuz 2018; 0:47:59 >
    Kanal çaldığı müzik türüne göre, programa göre farklı logoları kullanıyor. Kral TV logosunu da Kral Pop logosunu da kullanıyor. İki kanalında RTÜK'ten uydu ve kablo lisansı olduğu için iki logoyu da kullanma hakkı var.
  • France 24, Fransızca kanalı HD yazmasına rağmen, SD yayın yapıyor. İngilizce kanalda sıkıntı yok, o HD. Umarım Fransızca versiyon da HD yayına geçer.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Kanal çaldığı müzik türüne göre, programa göre farklı logoları kullanıyor. Kral TV logosunu da Kral Pop logosunu da kullanıyor. İki kanalında RTÜK'ten uydu ve kablo lisansı olduğu için iki logoyu da kullanma hakkı var.
    Iste uzun suredir bu sekilde yapmiyor sadece kral logosunu kullaniyor.

Evet söylediğiniz gibi pop programlarında da kral logosuyla yayın yapmaya başlamış.
  • Kablo tv için internet şart mı ? İnternet paketlerini beğenmedim ama tv olarak kablo tv düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 16621663166416651666
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.