Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (1633. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.154
Cevap
275
Favori
3.119.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16311632163316341635
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Digitürk ,her ay bir sinema kanalını ücretsiz vermekte.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • serdar_ayberk S kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler hocam, ust pakettte ilgimi ceken birtek ingilizce kanaldi. Yarin kanalin videolarina bakip karar vereyim.

• Tesekkurler hocam

• 1 Haziran'dan geçerli olacak şekilde Sinema paketlerinden güncelleme yapılmış.Vizioon paketinde sadece Festival kanalları kalmış diğerleri kapatılmış.

Vizioon paketi Sinema Tv ile karıştırılmış iyi de olmuş bence...

Ben Vizioon Paket abonesiydim.Bundan böyle;

Vizioon Festival
    Vizioon Festival 2
    Sinema Aile
    Sinema Aile 2
    Sinema 1001
    Sinema Komedi
    Sinema Komedi 2 kanallarını izleyeceğim.

Türksat Kablo'nun web sayfasında duyurusu yapılmış sanırım daha gören olmadı.

https://www.turksatkablo.com.tr/Duyuru,62,sinema

https://www.turksatkablo.com.tr/Duyurular
  • otopark O kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Çocuklara yönelik programlar var. 6 yaşında diyince çekmeyebileceğini düşündüm belli de olmaz. 7-8 yaşında olsa ilgisini daha çok ilgisini çekerdi. Siz çocuğunuzu daha iyi tanıyorsunuz. Videoları izleyip karar vemeniz en iyisi.
  • Değerli Müşterilerimiz,

01.06.2018 tarihinden itibaren Kablo TV Sinema Paket kanalları aşağıdaki şekilde güncellenecektir.

KABLO TV   [ANA KONU]

KABLO TV   [ANA KONU]

KABLO TV   [ANA KONU]

Vizioon Premier 1-2 ve Vizioon Aile 1-2 kanalları 1 Haziran itibari ile kapanıyor. Bi kanalı kapatmadan 1 kanal getiremiyorlar. Sinema kanalları işinide beceremedi Türksat Kablo.

• panasonicman kullanıcısına yanıt
    Evet taşeron şirketi denetlemeleri gerekiyor. Forumu takip eden sorunlara müdahale eden,sorumluluğu olmadığı alanlarda bile müdahale edip düzelttiren Aesenel'mış.

Müzik kanalı olursa güzel olur. Belgeselde olursa güzel olur. Dolby ses olunca belgesel ya da müzik kanalı benimde aklıma geldi. BBC Earth HD dolby mi yayın yapıyor? S Sport ile en çok BBC Earth talep edilmişti. O olursa güzel olur.
  • Sayenizde öğrenmiş olduk.

İkinci kanalların gelmesi gerekiyordu. Kanal çıkarma doğru olmamış. Power Grubu Vizioon Aile ve Vizioon Premier kanallarının işletme hakkına sahipti. Altın Sinema Paketinde Festival dışında sadece Sinema TV kanalları var. 11. kanalı yayına başlarsa eklenmesi için Sinema 1002'ye ayrılmış. Sinema Yerli yayına başlarsa o kanallarda büyük ihtimal eklenir.Şu anki içerik kendi platformunda başka kanallarla birlikte çok ucuza geliyor. Vizioon Sinema Paketi'nin adını Sinema Paketi olarak değiştirip 12,99'a tüm sinema kanallarını sunmaları gerekiyordu. Altın Sinema Paketi de kapatılmalı. Taahhütü bulunan abonelerden de 7 TL faturalarında düşmeleri gerekiyor.

Sinema TV'ler ile Vizioon arasındaki fark 7 TL idi. Sinema TV'nin tüm kanalları da dahildi. 2. kanal bir de Festival 12,99 TL'ye satabilirler. Diğer platforlarda Sinema TV'lerin fiyatı daha düşükte yine de kıyaslamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar_ayberk -- 30 Mayıs 2018; 9:52:10 >
  • serdar_ayberk S kullanıcısına yanıt
    Sinema Tv kanallarında Dolby Digital ses yok. DD eklenen test kanalı büyük olasılık farklı bir kanal. BBC Earth kanalında forumlarda yazılanlarda hiç DD sesten bahsedilmedi. S Sport kanalındada olacağını zannetmiyorum. Keşke bu kanallardan biri olsa ama hiç ihtimal vermiyorum. Müzik kanalı ağır basıyor bende yine.

Vizioon kanallarının kapatılması bencede iyi olmadı. Eklenecek Sinema kanallarının 2. leri ve tekrar yapacak kanallar. Yani yeni kanal geldi mantığıyla bakmamak lazım. Altın sinema paketinden 2 kanal daha azalmış oldu. Ben bu mantıkla bakıyorum olaya.

Film kanalları işini beceremedi Türksat Kablo. Para kazandırmıyorsa kanalları kapatmak işlerine gelmiştir. Sürekli kanal gidiyor, sürekli abonelerden gidiyor. Birazda abonelere almadan vermeyi deneyin ya çok mu zor.

Bu işler ileride oluşabilecek sıkıntıların ayak sesleri bence. Hayırlısı diyorum.

• yenilik yok eksiklik çok...
  • diyar_21 kullanıcısına yanıt
    Kör karanlıktan çıkarlarsa uyanırlar.

• KABLO TV   [ANA KONU]

"Sinema keyfinize keyif katmak için sinema kanallarımızı yeniliyoruz" diye yazmışlar. Kanal çıkarmayı yenilik olarak görüyorlarsa diyecek birşey yok zaten bu noktada.

• Kendini geliştirme ve yenileme konusunda herkesin dediği gibi bazen gerçekten komik duruma bile düşebiliyorlar. Ancak verdiği internet hizmetinin stabilitesi ve varolan kanalları en azından kesintisiz izleyebile açısından memnun olduğum bir hizmet.
    dediğine katılıyorum tamamen algı operasyonu. mantıksal doğrulama yaptığında gerçek ortaya çıkıyor. gel gör ki bu işi de yabancı para kuruna bağlarlar. Türkiye olarak nereye gidiyoruz? Nerdeyiz?? Bence büyük soru işaretleri...
    Ben de sizin gibi düşünüyorum. 2.tekrar kanalların gelmesi gerekiyordu. Bu kanallar gelmesiyle platforma yeni kanal eklenmiş olmuyor. Filmi kaçıran için sunulan bir hizmet. Güzel bir şey. Vizioon Aile ve Vizioon Premier kanallarının çıkarılmasıyla kanal eklenmeyip kanal çıkarılmış oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdar_ayberk

Sayenizde öğrenmiş olduk.

İkinci kanalların gelmesi gerekiyordu. Kanal çıkarma doğru olmamış. Power Grubu Vizioon Aile ve Vizioon Premier kanallarının işletme hakkına sahipti. Altın Sinema Paketinde Festival dışında sadece Sinema TV kanalları var. 11. kanalı yayına başlarsa eklenmesi için Sinema 1002'ye ayrılmış. Sinema Yerli yayına başlarsa o kanallarda büyük ihtimal eklenir.Şu anki içerik kendi platformunda başka kanallarla birlikte çok ucuza geliyor. Vizioon Sinema Paketi'nin adını Sinema Paketi olarak değiştirip 12,99'a tüm sinema kanallarını sunmaları gerekiyordu. Altın Sinema Paketi de kapatılmalı. Taahhütü bulunan abonelerden de 7 TL faturalarında düşmeleri gerekiyor.

Sinema TV'ler ile Vizioon arasındaki fark 7 TL idi. Sinema TV'nin tüm kanalları da dahildi. 2. kanal bir de Festival 12,99 TL'ye satabilirler. Diğer platforlarda Sinema TV'lerin fiyatı daha düşükte yine de kıyaslamıyorum.
    Katılıyorum hocam, bakalım Sinema TV ve Sinema Aksiyon için ne kadar ücret isteyecekler..
  • Şimdi gelelim asıl meseleye 4 Vizioon kanalı çıkarılıp 3 Sinema 2 ler ekleneceğine göre ki bunları çıkarılan Vizioon kanallarının frekansına eklediklerini düşünürsek, yeni TP'ye hangi kanallar eklenecek acaba?
  • engineer.man E kullanıcısına yanıt
    Sinema Aksiyon maliyeti yüksek olan bir kanal değil. En maliyeti yüksek olan kanalı Sinema TV. Altın Sinema Paketi'ni 12,99'a sunmaları gerekiyor da aynı fiyattan sunabilirler. Sinema 1002 açılınca o da Vzioon Paketine eklenecek. Sinema Yerli açılırsa o belki Altın Sinema'ya eklenir. 2 kanal için 7 TL ücret çok.
  • Herkez bir şikayet etsin bak ne oluyor geri adım atılır toplu halde müşteri temsilciyle ,mail'le şikayetlerimizi surdurelim ,haksız kazanç saglamakta.hak ettigımız yerde degikiz arkadaşlar.
    Paramızla rezil olmak buna denir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max Kruse -- 30 Mayıs 2018; 15:42:54 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çaycısına kadar istifa etmesi lazım bunların Yoksa düzelmez bu platform :)
  • 
Sayfa: önceki 16311632163316341635
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.