Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (1606. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.154
Cevap
275
Favori
3.119.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16041605160616071608
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Abone sayılarına baktım. Kablo TV'de abone sayısındaki artış az da olsa devam ediyor. 10000 kişi daha dijitale geçmiş. Yalnızca analog izleyen sayısı 177661'e gerilemiş. Bunların bir kısmı da kablonete taahhüt verirken yanında analog yayın verilenlerdir. Analog yayını bağlatmamış bile olabilirler.

En çok artış Tivibu'da yaşanmış.İp ve uydu abone sayısı 1,1 milyonu geçti. Bize çok yakın. Digitürk ile Dsmart abone sayısında azalma var.

Bu abone sayısına sahip platformun S Sport HD ve BBC Earth HD gibi kanalları üst pakete getirmesi gerekiyor. Bu kanallar diğer platformlarda bulunuyor. İnterneti dışarda tutarsak diğer platformlarla aynı fiyatlara sahip. Hatta fiyat olarak onlar biraz daha ucuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar_ayberk -- 31 Mart 2018; 22:7:19 >
  • serdar_ayberk S kullanıcısına yanıt
    Maliyet sıkıntısı olmadan kanal ekleyebilir duruma gelmiş olması lazım artık platformun. Abone ve karlılık açısından da sıkıntı yok çünkü.
  • Benim gibi 450mHZ'deki kanalları izleyemeyen var mı acaba?
  • gderebasi kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı fikirdeyim.
  • uydu anteni v.s. yasak olan yerlerde kablo tv çok iş yaPAR... kablo TV yoksa IP TV bakın...
  • Elimde Çalışır vaziyette NETA HD 8800 TOP BOX var ihtiyacı olanlara alabilir. Fiyatı 60 TL
  • Fiyat pahali icerik zayif, ust paket de hicbisey yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scil

Elimde Çalışır vaziyette NETA HD 8800 TOP BOX var ihtiyacı olanlara alabilir. Fiyatı 60 TL

Bedava ver gitsin. Nedir sanki.
  • Hele bir yayın saatini düzgün ayarlamayı becersinler de gerisini de hallederler. En az 2 dakika geriden geliyorlar.
  • İntereti dışında sadece televizyonu karşılaştırırsak ucuz değil. İnternet hizmeti almayıp,yalnızca dijital kablo tv aboneleri de var. Taahhütsüz fiyatı üst altın sinema paketi 49,98 TL. Üst ve altın sinema paketi için taahhütlü fiyatı da 38-39 TL'yi buluyor. Diğer platformların taahhütlü fiyatları aynı,hatta daha düşük. Üst pakete kanal eklemesi gerekiyor. Diğer platformları reklamları her yerde. Kablo TV reklama da öyle büyük paralar harcamıyor.
  • Türksat Kablo'nun gelecek planlarında aşağıdaki kanalların yer alması gerektiğini ve abonelerin de bu kanalların platforma eklenmesine yönelik talepte bulunması gerektiğini düşünüyor, açmış olduğunuz konu başlığınızı listede yer alan kanalları da içerecek şekilde genişletmeniz ricasıyla iyi günler diliyorum.

BBC Earth HD, BBC HD, S SPORT HD, NBA TV HD, History, CNN INTERNATIONAL HD, BBC World News HD, RT HD, MTV, MTV Live HD, MTV Hits, VH1,
    Mezzo, GS TV, BJK TV, iConcerts, Brava

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-654089A38 -- 1 Nisan 2018; 17:27:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fujita kasagura

Türksat Kablo'nun gelecek planlarında aşağıdaki kanalların yer alması gerektiğini ve abonelerin de bu kanalların platforma eklenmesine yönelik talepte bulunması gerektiğini düşünüyor, açmış olduğunuz konu başlığınızı listede yer alan kanalları da içerecek şekilde genişletmeniz ricasıyla iyi günler diliyorum.

BBC Earth HD, BBC HD, S SPORT HD, NBA TV HD, History, CNN INTERNATIONAL HD, BBC World News HD, RT HD, MTV, MTV Live HD, MTV Hits, VH1,
    Mezzo, GS TV, BJK TV, iConcerts, Brava

Getirsinler ust pakete, bombos ust paket içeriği

• arkadaşlar...fujita kasagura forumdaşımın şebekeye eklenmesi gereken kanallar listesine ilave yapalım...sat-1...pro-7...rete-4...canale-5...antenna-2...xnet forumdaşım dikkatinizi çekerim...
  • imhotep_of_grudge kullanıcısına yanıt
    İp TV bana göre değil çünkü denedim.takılma ve donma çok oluyor, gene tesekkur ederim.

Amacım digital platform kaliteli hizmet anlayışı istiyorum.

Herkes istediğini izleyebilmeli.

• nat geo hd kanallari bi süredir açılmıyor bende aynı problemi yaşayan var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi catpower -- 1 Nisan 2018; 21:58:57 >
  • İnternet konusunda da söylediğiniz gibi fiber hizmet sunan firmalarla fiyat farkı kalmadı. Cihazlara kiralama ya da satın alma ücreti de ödenirse aynı fiyata geliyor. Diğer platformlarda yer alan maliyetli olduğu için getirilemediği söylenen kanallarda bulunuyor. İstekte bulunduğumuz kanallar gelirse eskisi gibi daha az arıza yaşanırsa aboneler verilen hizmetlerden memnun olacak,abone sayısı da daha çok artacaktır.

Fiber hizmeti daha başlamamış olan yerlerde internet hizmeti hem daha yavaş hem de fiyatları daha yüksek. Eksikler giderilmezse fibere geçen yerlerde farklı firmalara geçişler yaşanacaktır.
  • zihniyet değişmedikçe bu platform bir adım ileri gitmez.

o sayılan kanallar gelse ayrı bir paket açar 2 katı fiyat çekerler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakalak -- 2 Nisan 2018; 10:2:4 >
  • sayın forumcular bein sport un kablo tv de frekansı nedir cevaplar icin tesekkurler
  • tasans T kullanıcısına yanıt
    450 MHZ 6900 256 QAM frekansından yayın yapıyor.
  • tasans T kullanıcısına yanıt
    450 MHz
  • 
Sayfa: önceki 16041605160616071608
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.