Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (1566. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
46.154
Cevap
275
Favori
3.119.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15641565156615671568
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: imhotep_of_grudge

izleyebilirsinde silverlight eklentisi öldü tarayıcılar o tip eklenti kullanmayı bıraktı nasıl izleyeceksin?

2010 model Mac Mini (Macintosh) bilgisayarımda hâlâ 2009'da çıkan Mac OS 10.6.8 Snow Leopard işletim sistemi kullanıyorum, yani bir hayli eski bir sistem.

Dün KabloWebTV için Sirverlight indirerek denedim. Sistemim eski olduğu için Firefox'un da son sürümünü kullanımıyorum, desteklemiyor. Buna rağmen KabloWebTV çalıştı. Yayın FHD gibi olmasa da kesintisiz seyredilebiliyor.

Windows kullananların şikâyetlerini buradan okuduğum için hiç ihtimal vermemiştim. Hem bilgisayar, hem sistem, hem de tarayıcı eski sürüm ama bende çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aktepe

quote:

izleyebilirsinde silverlight eklentisi öldü tarayıcılar o tip eklenti kullanmayı bıraktı nasıl izleyeceksin?

2010 model Mac Mini (Macintosh) bilgisayarımda hâlâ 2009'da çıkan Mac OS 10.6.8 Snow Leopard işletim sistemi kullanıyorum, yani bir hayli eski bir sistem.

Dün KabloWebTV için Sirverlight indirerek denedim. Sistemim eski olduğu için Firefox'un da son sürümünü kullanımıyorum, desteklemiyor. Buna rağmen KabloWebTV çalıştı. Yayın FHD gibi olmasa da kesintisiz seyredilebiliyor.

Windows kullananların şikâyetlerini buradan okuduğum için hiç ihtimal vermemiştim. Hem bilgisayar, hem sistem, hem de tarayıcı eski sürüm ama bende çalışıyor.

HTML5'e geçiş yapılmalı , Silverlight ölü zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S Sport'u bir türlü ekleyemediler gitti.

• quote:

Orijinalden alıntı: gderebasi

Sinematv kanalları KabloWebTV den izlenebilir gibi bir anlam çıkarttım ben. Yakında eklenir mi sizce.

http://www.sinematv.com.tr/platformlar

ben tüm paketler aboneliğim olmasına rağmen webtv yi sadece telefonden izleyebilmekteyim
    lakin sinema kanalları olarakta webtv de vızıon kanalları var 6 adet son güncellemeden sonra onlarıda en başa almıslar
    gel gelelim tek o kanallarda pın kodu istiyor bildiğim her kodu girmeme rağmende bir türlü açamadım diğer kanallar rahatlıkla açılıyor sorunsuzda seyrediliyor ama 6 tane vızıon kanalına veya fılmlerdende vızıon fılmlere gelince pın istiyor
    onlıne işlemlerden sorunumu çözmeye çalıstılar olmadı bakalım telefonla yardım istiyecem
    bu yukarıda bahsi geçen sınematv kanalları şu an için kablowebtv de yok
    programı aksam ve bugün 2 sefer kaldırıp tekrardan yükleyip çalıstırıyorum ama olay aynı
    sinemahemen servisi de nereden indirilip seyredilecek bilemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bursalı963 -- 4 Şubat 2018; 15:37:19 >
  • Tüm kanallar gitti gene ,Bu türksatın yapacağı işe.
    Digitürk'te yayınlar gıdecegine ,Türksat kablo TV de gidiyor.
    Digiturk'te yayınlar bir gün olsun gitmedi.
    Teşekkürler Digiturk.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maczone

Bugün birçok kanalda kırılmalar ve moziklenmeler yaşandı ve yaşanmaya devam ediyor. 360 HD ve Docubox HD olmak üzere birçok kanalda yaşanıyor. Rakip bir platformu kullanan ve şiddetle tavsiye eden bir misafirim geldi ona modülle kullanımı anlatıyorken kanalların bu şekilde donması, kırılmalar yaşanması hoş olmadı.

Servis ekipleri sağ olsun her sorunda gelip ilgileniyorlar ama sinyal düşüklüğü veya bina kaynaklı bir sorun yoksa ellerinden bir şey gelmiyor. Sinyaller %90 ve üzerindeyken bu şekilde kanallarda kırılmalar, takılmalar, mozaiklenmeler olması hiç hoş değil.

İstanbul'un göbeğinde, tüm alt yapısı fiber kablolar ile yenilenen bir lokasyonda, bina içi kablolama sıfırdan yenilenen bir iç tesisat ile ve sinyal kalitesi bu kadar yüksekken yine kırılmalar olması ve sistemin yağmurdan etkilenmesi çok can sıkıcı oluyor.

Kurulumunu benim yaptığım ve birinci sınıf malzeme kullandığım bina içi santralde şiddetli lodos / rüzgar olmasına rağmen en ufak donma, mozaiklenme sorunu yaşanmazken Türksat Kablo yayınlarındaki sıkıntılar can sıkıcı oluyor. Belli ki uydu aktarımı sırasında sıkıntı oluyor inşallah bu sıkıntıları en kısa sürede çözerler.

Bu kirilmalar Izmirde de kanal numaralari degistigi gunden bu yana bircok kanalda devamli oluyor.Eskiden boyle bir sorun yoktu.

• Sir June8 S kullanıcısına yanıt
    Bir Turksat gerçegi.yıl 2018 bir seyi yapamadılar.alt yapsı var ama ,kırılmalar dolmalar sinyal sorunları yaşanmakta maalesef.

• Türksat titreşimde kalmış daha ayamamiş🤣🤣🤣🤣

• quote:

İnternet explorer 11 ve safari tarayıcıları üzerinden izlenebiliyor. Hala destekliyor bu iki tarayıcı. HTML5'e geçiş yapılmasını bizde arzu ediyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: bursalı963

quote:

Sinematv kanalları KabloWebTV den izlenebilir gibi bir anlam çıkarttım ben. Yakında eklenir mi sizce.

ben tüm paketler aboneliğim olmasına rağmen webtv yi sadece telefonden izleyebilmekteyim
    lakin sinema kanalları olarakta webtv de vızıon kanalları var 6 adet son güncellemeden sonra onlarıda en başa almıslar
    gel gelelim tek o kanallarda pın kodu istiyor bildiğim her kodu girmeme rağmende bir türlü açamadım diğer kanallar rahatlıkla açılıyor sorunsuzda seyrediliyor ama 6 tane vızıon kanalına veya fılmlerdende vızıon fılmlere gelince pın istiyor
    onlıne işlemlerden sorunumu çözmeye çalıstılar olmadı bakalım telefonla yardım istiyecem
    programı aksam ve bugün 2 sefer kaldırıp tekrardan yükleyip çalıstırıyorum ama olay aynı

Tarayıcı üzerinden pin kodu sormuyor. Sadece uygulamada pin kodu soruyor. Kodu nasıl değiştirdiğimi bende hatırlamıyorum pin sıfırla diye bir sayfa çıkmıştı karşıma sizin gibi kodu değiştirmeye çalışırken.
  • arkadaşlar...kablo tv ve kablonet aboneliğimiz evde ablamın üzerine kayıtlı kabloweb tv şebekesine kendim kullanıcı adı ve şifre alabilirmiyim yani demek istediğim bedava kabloweb tv abone olabilmek için illaki kablo tv ve kablonet müşterisiyle aynı kişi olması şartmı?...
  • Ulan bende diyorum bu kanalların nesi var. tv yi yeni aldım hemen aynı gün teledünyayı modülle izlemeye geçtim. bir kaç gündür takılmalar işte kamera akarken kesintiler mozaiklenme vs oluyor. tv den sandım acayip moralim bozuktu. halbuki ilk başta anlamalıydım bunlardan kaynaklı olduğunu. nezaman bi değişiklik yaptılarda içine etmediler. neyse umarım düzelir bu sorunlar yoksa hakikaten çok can sıkıyor. özellikle belgesel kanalları çok hissettiriyor.
  • Pascal27 kullanıcısına yanıt
    S sport HD kanalını getirirlerdi canları gider.para gidecek diye.👍👍

• Pascal27 kullanıcısına yanıt
    S sport HD kanalını getirirlermi canları gider.para gidecek diye.👍👍

• quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

arkadaşlar...kablo tv ve kablonet aboneliğimiz evde ablamın üzerine kayıtlı kabloweb tv şebekesine kendim kullanıcı adı ve şifre alabilirmiyim yani demek istediğim bedava kabloweb tv abone olabilmek için illaki kablo tv ve kablonet müşterisiyle aynı kişi olması şartmı?...

ablanızın kablotv abone nosu ve kablotv onlıne şifresi ile kablowebtv ye üye olup kaydolabilirsiniz hepsi bu kadar
    ister bilgisayardan hoş çalıstırabilirseniz
    ister telefondan veya tabletten ben bunlardan sorunsuz çalıştırıyorum
    rahatlıkla seyredebilirsiniz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bursalı963

quote:

Tarayıcı üzerinden pin kodu sormuyor. Sadece uygulamada pin kodu soruyor. Kodu nasıl değiştirdiğimi bende hatırlamıyorum pin sıfırla diye bir sayfa çıkmıştı karşıma sizin gibi kodu değiştirmeye çalışırken.

işte bu kodu (pını) ne sıfırlıyabildik nede değiştirebildik olmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Asalet

S sport HD kanalını getirirlermi canları gider.para gidecek diye.👍👍

s sport arabic 4k varsa onu getirirler bi haftaya...
  • S Sport, bir gün KabloTV' ye gelecek! Umudunuzu kaybetmeyin.

• diyar_21 kullanıcısına yanıt
    Sizce neler değişmeli.
    Türksat kablo TV nasıl kurtulur bu geri düşüncelerden.

• 2007 yılından beri Türksat kablo tv üyeyim.Mart ayı itibarı ile taahhüt süresi bitiyor.Kablo tv üst paket + altın sinema paketi üyesiyim.Ayrıca 2 adet kablo tv bağlı tüplü tv var evde.Aylık 24,50 tl ödüyorum.Genelde memnunum hizmetlerden.Sizce başka bir platformamı geçmeliyim , yoksa üyeliğimi uzatarak devammı ettirmeliyim?Yeni 24 ay taahhütlü üyelikte aynı paketleri satın alsam sanıyorum 38,96 ödeyeceğim.
  • 
Sayfa: önceki 15641565156615671568
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.