Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (1546. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
46.159
Cevap
275
Favori
3.120.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15441545154615471548
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kartal59

84'te ne olmuş?!

84'te kbs yerine QVC adında italyanca alışveriş kanalı bi bende çıkıyor galiba!
  • kartal59 kullanıcısına yanıt
    Ankara'da KBS World yayınları devam ediyor.
  • quote:

quote:

84'te ne olmuş?!

84'te kbs yerine QVC adında italyanca alışveriş kanalı bi bende çıkıyor galiba!

84. QVC HD yayın yapıyor dediğin gibi :)

KABLO TV   [ANA KONU]

Edit: Kbs World yayını geri geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gderebasi -- 22 Ocak 2018; 13:57:29 >
  • Daha KabloTV' de millisi yokken, İtalyan alışveriş kanalı tuhaf olurdu zaten. :)

Belliki aktarımda bir sıkıntı olmuş. Sonrasında düzeltilmiş zaten.

KBS WORLD HD Frekans: 482.0 MHz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maczone

gderebasi sizinle aynı santraldeyiz diye hatırlıyorum ama sabah yaptığım taramada bu kanal çıkmadı. Kanalın frekansı nedir acaba? Teşekkürler.

Kbs World frekansından yayın yapıyordu. Öğle sıraları tekrar Kbs yayını geri geldi.
  • 24 Ocak gecesi kanal sıralaması değişikliği ile ilgili cihazlara mesaj gönderildi.

KABLO TV   [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi panasonicman -- 22 Ocak 2018; 18:52:25 >
  • Hadi bakalım kanal düzenlemesiyle ,yeni kanallar eklenecekmi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Asalet

Hadi bakalım kanal düzenlemesiyle ,yeni kanallar eklenecekmi.

Ben göremedim hocam yeni eklenen kanal.

• zucchero kullanıcısına yanıt
    Türksat digital kablo TV 2018 'de sadece Alman DW , Euro sport2 HD eklendi.bunun haricinde hiçbir gelişmeler olmadı.

• 25 Ocak tarihinde yapılacak olan yeni kanal sıralama listesi:

https://www.turksatkablo.com.tr/userUpload/diger/siralama25012018.pdf

Yeni liste için cihazlarda yapılması gerekenler:

https://www.turksatkablo.com.tr/Duyuru,49,degisiklik
  • Atv ve Ahaber hemen devlet kanalimiz TRT nin ardina yerlesmis masallah😂 TRT avaz artik haber kanali degil yeri bence olmamis.Dizi kanallari ve 24 kitchen en sonda cok anlamsiz olmus. FX LER VE FILMBOXLAR DA SINEMA TV lerden sonra olsaydi keske.

• Yeni listede a2 HD var. Bir tek o kanal eklenecek gözüküyor.

Ankara'da yayın problemi kalmadı. TRT Radyo 4 kapandı diye biliyorum. Bir tek onda yayın yok. Kanal listesinden de silinmedi. Turksat'ın sitesinde TRT Kent Radyoları olarak geçiyor o radyolar da kapandı. Yeni kanal listesinde de TRT Kent Radyoları sıralamada gözüküyor. TRT'nin sitesine baktım. Radyolar kaldırılmış. Bizde olmayan TRT'ye ait radyo olarak TRT Radyo Haber var,belki onu eklerler. Bana kalırsa haber radyosu eklemek pek de mantıklı değil.
  • TRT muzik HD neden eklenmiyor ki?

• Türksat digital kablo TV BBC Earth, Tv8,5 PRO7 HD (a2 HD) eklenecek.

Şu yukarıdaki kanalları listeye niye eklemezler şaşırıyorum.

Türksat kablo TV şu kanalları ekleseler ne kaybeder.bir kerede şaşırtıcı bir hamle yap.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max Kruse -- 22 Ocak 2018; 21:01:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Asalet

Türksat digital kablo TV BBC Earth, Tv8,5 PRO7 HD (a2 HD) eklenecek.

Şu yukarıdaki kanalları listeye niye eklemezler şaşırıyorum.

Türksat kablo TV şu kanalları ekleseler ne kaybeder.bir kerede şaşırtıcı bir hamle yap.

a2 hd zor ekliyorlar onları nerden eklesinler :)
  • diyar_21 kullanıcısına yanıt
    58.kanal T gereksiz bir kanal)
    115.kanal Hilal TV gereksiz)
    188.AKİT TV BENİM ANLAMI OLMAYAN BİR KANAL)
    41.Kanal. Kanal 16 açıp bakmıyorum bile.
    Türksat bizim uçtetlerle bu vizyonsuz kanalları getırıyorsa eger.

Bu bu kanalları getirmesi lazım.

Türksat bıraz vizyon ve kalite sahibi olsun dostum.herşey ellerinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max Kruse -- 22 Ocak 2018; 21:36:24 >
  • Ben izmirde yaşıyorum türksatkabloya göre 132. kanalda izmir bölgeselde 1 kanal var sky tv güya ama ben aylardır yayın yaptığını görmedim hadi yabancı kanalları yada farklı platform kanallarını geçtim bir sürü güzel yayın yapan bölgesel ve tematik kanal var mesela bereket, köy, ciftçi, tv den, kanal 3, koza, kanal26, tv 58 vb aklıma gelenler. Bunların içinden bile bir kaç kanal ekleseler valla iyi olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kskasap

Ben izmirde yaşıyorum türksatkabloya göre 132. kanalda izmir bölgeselde 1 kanal var sky tv güya ama ben aylardır yayın yaptığını görmedim hadi yabancı kanalları yada farklı platform kanallarını geçtim bir sürü güzel yayın yapan bölgesel ve tematik kanal var mesela bereket, köy, ciftçi, tv den, kanal 3, koza, kanal26, tv 58 vb aklıma gelenler. Bunların içinden bile bir kaç kanal ekleseler valla iyi olacak.

Oldu bi o kanallar eksik kabloda.Bahsettiginiz kanallarin hepsi uyduda bedava.Buyrun izleyin.Para verilen bir platformda olmasi gereken kanallar degil.Premium kanala ihtiyac var.

• arkadaşlar kabloda discovery kanalları ço mu azaldı tam anlayamadım. sanki 2 kanal mı kalmış. bu konuda bilgisi olan var mı durum öyle ise üst pakatten çıkacagım.
  • arkadaşlar...astra uydusu üzerinden almanya televizyonlarını seyrederim aynı cihazımla iptv üzerinden italyan kanallarını izlerim...hayal ederim kablo tv şebekesine sat-1,pro-7,tele-5,süper rtl,kabel-1 yayınları 2020 yılında eklenirmi diye düşünürüm ayrıca italia-1,rete-4,rai uno,rai due,canale-5 2022 yılında ancakmı eklenir şebekeye diye hayal kurarım zaten bunların pek çok daha fazlasını uydu ve iptv yöntemiyle izlerim fakat isterdimki mesajımda belirttiğim kanallar ülkemize türkçe altyazı seçeneğiyle kablo tv şebekesine eklenebilselerdi fakat bence malesef gerçekleşmesi zor vaziyet...
  • 
Sayfa: önceki 15441545154615471548
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.