Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (1539. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.123
Cevap
275
Favori
3.116.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15371538153915401541
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yayınlar geldi ama şimdilik dolmalar mevcut.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha uydudaki şifresiz yandaş hdleri, bjk-gs tvyi getiremeyen kurumdan ısrarla premier lig ve nba yayınlayan s sport beklemek ne kadar mantıklı arkadaşlar lütfen biraz düşünün. Ziraat kupasında kendi takımınızın maçı dışında reyting alan, herkesin izlediği hangi spor yayını var senelerdir kablo tvde izlediğiniz, ya daha tv8.5 bile yok siz sürekli s sport s sport yazmaktan bıkmıyorsunuz ama ben bıktım yani. Facebook, twitterdan ya da epostayla hobi olarak isteyin gene de sanki senelerdir buradan istediğiniz kanallar gelmiş gibi nedir bu beklentinin kaynağı burada anlamıyorum ben.

Ben euronews kaldırıldığından beri sitesindeki canlı yayını izliyorum, yayın çizgisi değişmediği ya da baştakiler değişmediği sürece pek umut etmeyin derim onu da! Yüce devletlularımız konuşurken türkçe haber izleme imkanı yok hatta yandaş olmayan kanal b'de bile onları izlemeye mecburuz ki demokrasi şampiyonu! ülkede o kadar haber kanalından biri sıkıysa yayınlamasın da görelim noluyor!
    Dünyanın başka hangi ülkesinde neredeyse hergün saatlerce canlı yayında parti propagandası yapılıyor onlarca tv ile ve kıyamet kopsa başka şey yayınlayamıyor, nasıl bir özgürlüktür bu!

Şifreli, ekstra ücretli film kanalında bırak sevişmeyi neredeyse bikinili kadın bile sakıncalı sayılacak ama hala çıplaklık olabilecek bazı yabancı kanalları niye istiyorsunuz ısrarla , defile yayınlayan kanal bile cıssken nedir bu ısrar yeter artık!

KABLO TV   [ANA KONU]
  • kartal59 kullanıcısına yanıt
    Hay agzın dert görmesin!

• Yeni kanal liste düzenlemesi Kablo İnfo kanalında altyazı ile duyurulsa nasıl olur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar...fx fox life fox crime türkiye versiyonu kanalları rtük lisanslı olduğu halde geceleri yapımların erotizim sahnelerini sansürsüz gösterebiliyo fakat sinema tv ve vizyon kanalları gündüz-gece sürekli çıplaklık sansürü yapıyo rtükten fazlamı korkuyolar yazıklar olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: maczone

Bu gece uyduda şifresiz HD yayına başlayacak TRT Müzik HD kanalı gerçekten oldukça kaliteli bir HD yayın yapmaya hazırlanıyor. Şu an 10963 / V / 14166 sayılı test frekansında biss şifreli olarak yayın yapıyor. Fazla önemli değil ama şu an kapalı devre yayın yapan kanalın görüntü kalitesini merak edenler için ilk görüntüyü paylaşıyorum sanırım netteki ilk görüntü. :) (Not: forum grafik dönüştürme yazılımı JPG dosya kalitesini biraz bozmaktadır, paylaştığımdan daha da kaliteli bir yayın var.)

Darısı en kısa sürede Türksat Kablo'nun başına.

KABLO TV   [ANA KONU]

http://trtmuzik.net.tr/haber/trt-muzik-te-hd-yayin-donemi-basliyor
    burada Teledünya ya geleceği söyleniyor. Türksat kablo olduğundan haberleri yok teledünya yazmışlar.
  • kartilkisi kullanıcısına yanıt
    o bir şey değil 1987 yılından kalma filmi bile mozaikleyenler var TV+ sansürlü tek detay filmler ücretsiz gerisi çöp...
  • Sansür ülkesi olduk.

• Kablo TV tüm kanal listesi.

https://www.turksatkablo.com.tr/saveas/channels/TurksatKabloKanallar.pdf?lastUpdate=10.01.2018%2019:19:58

• KABLO TV   [ANA KONU]

• Arkadaşlar 25Mbit 250 GB Kotalı internet+kablo tv ye 70 TL veriyorum. Yakında taahhüdüm dolacak. Daha fiyatı makul tarife olarak nereye geçmemi önerirsiniz? teşekkürler cevaplar için...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lyrklaunavan

Arkadaşlar 25Mbit 250 GB Kotalı internet+kablo tv ye 70 TL veriyorum. Yakında taahhüdüm dolacak. Daha fiyatı makul tarife olarak nereye geçmemi önerirsiniz? teşekkürler cevaplar için...
    https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,558,eglenceli-kampanya

Şu an en ucuzu eğlenceli kampanya. Diğer kampanyalar 8-10 TL arası daha pahalı.

25 Mbps'ye kadar 250 GB Kotalı/Duran Kotalı + KabloTV Temel Paket + Vizioon Sinema Paketi ayda 75.99 TL.

Eğer TV yayını istemezseniz aynı paketin televizyon yayınsız halide 73,99 TL. Tabi ayda 2 TL için televizyon yayınından vazgeçmek pek mantıklı değil.
    https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,561,sinir-sizsiniz-kampanyasi

teşekkürler. Gönderdiğiniz linke baktım ancak anlamadığım noktalar var.
    -Eko-Sınırsız ile Duran Kotalı tarife arasındaki fark nedir?
    -Neden aynı indirme hızı ve 250 GB kotası olan tarifenin eko-sınırsız ve duran kotalı fiyatları aynı?
    -Üst Yayın nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lyrklaunavan -- 15 Ocak 2018; 15:17:28 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar 25Mbit 250 GB Kotalı internet+kablo tv ye 70 TL veriyorum. Yakında taahhüdüm dolacak. Daha fiyatı makul tarife olarak nereye geçmemi önerirsiniz? teşekkürler cevaplar için...
    https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,558,eglenceli-kampanya

Şu an en ucuzu eğlenceli kampanya. Diğer kampanyalar 8-10 TL arası daha pahalı.

25 Mbps'ye kadar 250 GB Kotalı/Duran Kotalı + KabloTV Temel Paket + Vizioon Sinema Paketi ayda 75.99 TL.

Eğer TV yayını istemezseniz aynı paketin televizyon yayınsız halide 73,99 TL. Tabi ayda 2 TL için televizyon yayınından vazgeçmek pek mantıklı değil.
    https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,561,sinir-sizsiniz-kampanyasi

teşekkürler. Gönderdiğiniz linke baktım ancak anlamadığım noktalar var. Eko-Sınırsız ile Duran Kotalı tarife arasındaki fark nedir? Birde neden aynı indirme hızı ve 250 GB kotası olan tarifenin fiyatları aynı?

Rica ederim. Bu sene tarifeler biraz karıştı.

Eko sınırsızda hız 24 mbps ve AKN'var. AKN sonrası hız 8 mbps'ye düşüyor ve internet bağlantısını kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Ayrıca 02.00 - 08.00 arasındaki kullanımlarda Adil Kullanım Kotasını etkilemiyor. (Bence çok daha avantajlı)

Duran kotalı paketlerdeki hız ise 25 mbps. 250 GB kotanız bittiğinde internet bağlantınızda duruyor ve ek paket almadan kullanılamıyor. Ayrıca 02.00 - 08.00 arasındaki kullanımlarda kotayı etkiliyor. AKN'li tarifeler gibi değiller.

Bu şekilde iki seçenek sunulmuş. Hangisi size uygunsa onu tercih edin demişler. Fiyatlar neden aynı bilmiyorum, isterseniz bu soruyu bize yardımcı olmaya çalışan Türksat Kablo personeli aesenel'e sorabilirsiniz.

Çok teşekkürler... Duran Kotalının eko sınırsıza göre bir avantajı yok görünüyor. Bence normalde daha ucuz olması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lyrklaunavan -- 15 Ocak 2018; 15:22:9 >
  • lyrklaunavan L kullanıcısına yanıt
    Üst yayın, kablo tv paketi. Kampanyalarda ek fiyat ile satılıyor. Normalde kablo tv temel paket üzerinden satılıyor çoğu kampanya.

• Hocam sıralama nasıl olacak acaba?

• c34 kullanıcısına yanıt
    Buradaki kanal listesi arkadaşlar tarafından yazıldı çizildi.Türksat tarafından nasıl bir kanal listesi çıkacak. bilemiyorum ama Ufak tefek değişiklik yaparsa Turksat listede oynamalar olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: gderebasi

Bizde pek arıza yayın kesilmesi olmuyor şanslıyız bu konuda :)

Gülme komşuna gelir başına bir dakika boyunca internet ve tv yayını kesildi :)
  • gderebasi kullanıcısına yanıt
    Güzel bir sözdür.Türksat digital kablo TV platformu 2018 yılında olduklarını unutuyorlar hala bu sorunlar oldukça servis ve diş şebekede çalışanlara kolay gelsin.Türksatın alt yapısı olmasına rağmen bu arızaları sonlandıramadılar.

Türksat Digital Kablo TV 2018'de TAM BİR FİYASKODUR.Ne Kanal Eklediler Nede İstenilen Kaliteyi Yakaladılar.

2018 Hala SD yayınları sonlanmadı.Analog TV kapansa Bir frekans aralığı olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Asalet

KABLO TV   [ANA KONU]

Devrim niteliğinde bir çalışma olmuş.
  • Hümiyettin kullanıcısına yanıt
    Bütün sene yatarlar artık

• 
Sayfa: önceki 15371538153915401541
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.