Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (1431. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
46.156
Cevap
275
Favori
3.120.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14291430143114321433
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • English Club frekans listesinde duruyor... 418 MHz 256 QAM manuel dijital kanal ararsanız çıkar heralde...
  • cazsever C kullanıcısına yanıt
    https://www.turksatkablo.com.tr/Frekans-Listesi
    kaydedilir demiş ama tv desteklerse evet DRM kilidi engelleyebilir...
  • serdar_ayberk S kullanıcısına yanıt
    Türksat' ta er yada geç geri adım atacaktır. Aldıkları tarife fiyatları çok adaletsiz. Kota aşımı 1 GB 2 TL nedir ya.

Hayır bu işi bilmiyorsanız, diğer rakipleri bi izlersiniz, bakarsıniz nasıl adım atıyorlar. Ona göre sizde adımınızı sağlam atar ve geriye dönmek zorunda kalmazsınız. Türktelekom, Dsmart internet tarifelerini açıklamadılar mesela. Süperonline ile Türksat Kablo kek gibi atladı hemen. Tepkiyi yiyince Süperonline geri vites yapmış. Aynı tutumu Türksa Kablo' danda bekliyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutankenshta

English Club frekans listesinde duruyor... 418 MHz 256 QAM manuel dijital kanal ararsanız çıkar heralde...

İstanbul (Beylikdüzü hariç), Ankara, İzmir' de kanal 15 Nisan 00:00' da kablo tv den çıkartıldı.

Samsun' da kanal mevcut mesela. İşin entrasan kısmı neden bu 3 büyük ilde kanal platformdan çıkartıldı, ona anlam veremiyorum.

• Artık kablo tv nin de onun bağlantılarının da hiçbir cazibesi albenisi kalmadı. Ne var ne yok herşeye kat kat zam yapmışlar, kota olayı malum, yıllardır tv olayını zerre geliştiremediler yada geliştirmediler. Demek böyle istiyolar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _nick falan yok_ -- 2 Mayıs 2017; 0:2:49 >
  • panasonicman kullanıcısına yanıt
    Geri adım atmaları gerekiyor. Bu fiyatlarla alternatif arayışına giren çok olur. Abone sayıları azalır. Turksat Kablo'nun bir an önce geri adım atmasını bekliyoruz. Müşteri çeken yanın internet sense müşteri kaybedecek adım atıyorsun.
  • Turksat kablo tv digital yayıncılık buysa bizler bir şey bilmiyoruz.

birazda eleştirelim.

hep iyimser davramdım ama bir yere kadar.

digital platformu çocuk,oyuncagina cevirdiler?

Kanal ekle,kanal çıkar kafalarına gore hareket edilir.

İstedigi gibi zam yaparlar.

bizim paralarla vergilerle,koltuklarinda otururlar.islerine geldigi zaman kanal getirirler.

sevisler birturlu ,istenilen duzeyde ,degil evet benim ilkkez başima geldi ama bu kadari fazla hala yayinlar yok.

Tabi elestiricem RTL RTLII gibi kanallar gitti.

Digital kablo tv'nin bu hale gelmesinin ,sorumlulari turksat ve yonetimidir.

fazla bir seyler beklenmiyor aboneler sizlerden.

İstenilen eksiklikleri tamamlayin yeter.

Giris paketi ve ust paket haricinde.hic bir kanalla bakmiyoruz.

diger kanallari izleyenlere tabi saygımiz var.

E bizahmet artik bizlerde bir super paket hazirlayin.

istenilen kanallari bu ,pakette bizlere sunun.

ama hakikaten sizler bu kurumda oldugunuz surece bu platform ilerleyemez.

Fatura ucretlerini zamandi oderiz.

Ama sizlerde istenilen kanallari bir zahmet getirin.

bu kadarda net soyluyorum.

D smart,digiturk, tivibu,turkcell tv gibi digitaller sizlerden önce kanallarla anlasiyorlar ve kendi kanal listelerine ekleniyor. Bizlerde bekleki kanallar gelsin sizler digital platformu bu siralamaya bile sokamadiniz en son kanallar bize geliyor.

Digitallerde bile en dipteyiz.

Artik yeter.

Parami veriyorsam aboneysem elestiricem.

Hem ,iyi hemde kotu yonlerini.

valla size elestirenlere hakikaten hak veriyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max Kruse -- 2 Mayıs 2017; 1:2:31 >
  • TÜRKSAT müşteri kaybetmek için uğraşıyor. Varlık Fonu üzerinden satılması için bilerek zarar ettirileceği iddia ediliyor.
  • Türksat son dönemde altyapı çalışmaları ile Kablonet-tv daha geniş kitleye ulaşmaya başladı. Kablonet için ev değiştirecektim ki 4-5 ay önce şuan oturduğum eve altyapısı gelir gelmez geçdim.

Kablonet için her fırsatda geçin yazıyorduk, Biz böyle söyleyip yazdıkça son tarifeleri inanılmaz saçma yaptılar. KOta aşımı GB başı 2 tl ne işdir...

Bu memleketde halkın yararına iş yapan hizmet sunan her kuruluş 1 şekilde ya önü kesiliyor yada El araplara sözde satılıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 2 Mayıs 2017; 8:20:0 >
  • Arkadaşlar forumdaki sizlerin sayesinde bu aknden kotaya geçiş olayını nisan sonu öğrendim ve 29 nisanda kablonet+kablotv hayatı yakalayan kampanyadan 24 aylık taahhütümü başlattım.(Taahhüt 19 nisan 2019 da bitecek yazıyor neden 10 günlük bir fark var?) 29 nisanda arar aramaz bana geri dönüp 1 mayısta randevu talep ettiler. Gelen servis elemanı pazar olmasaydı 30 nisanda gelirdik dedi ve 15 dakikada(gerçekten) tüm kurulumu yaptı gitti. Buradaki arkadaşların dediği gibi teknik servis iyi çalışıyor. 50mbps 50gb akn paketi başlangıç fiyatı olduğu için +temel paket+vizioon sinema paket geçtim. 46,99 + 3 tl cihaz kiraları gerçekten uygun ama şuan ki tarifelerle kıyaslarsak çok uygun olarak geçtim.

Şimdi kablo tv ile ilgili sorularım şuan tüm kanallar açık sanıyorum ilk ay açık (fx,sinema1001 vs.)

Kanal listesinin sonunda test adında 4-5 kanal var çıkmıyor da bunlar yakında yeni kanallar gelecek mi demek?

Diğer kanala geçince görüntü 2 sn falan ağır çekim oynayıp sonra düzeliyor bu genel bir sorun mu biraz kalitesiz duruyor bunun yerine daha geç gelse görüntü ve ağır çekim olmasa daha iyi (ayarlardan baktım donarak kanal geç veya kararak var ama bununla bir ilgisi yok)

Ses ayarı neden 31de bitiyor ne saçma 50 yap 30 yap

Son olarak kanal listesini rastgele koy desek bundan daha düzenli olur bazı kanalları silebilir miyiz? mesela ulusal hd kanalların sd yayınlarını silmek istiyorum.
  • Hümiyettin , hayat iste kurumlar böyle batiyor.olanda abonelere oluyor!!

• boyieee kullanıcısına yanıt
    DVB-C destekli tv varsa çok daha iyi görüntü ve ses alırsın...verdikleri cihaz ne? english club var mı?
  • boyieee kullanıcısına yanıt
    Taahhüdü mü uzattınız?
  • Hümiyettin kullanıcısına yanıt
    taahhütünüzde son aya girmeden taahhüt uzatılmıyor en azindan bir bedel odetiyorlar .yada eskisini devredip yeni taahhüt yapabiliyorsunuz ..ben de 25 mbit baglantimi uzatmak istemistim 4 ay var diye yenilemediler ..300-400 tl bedel cıkarttılar .
  • Ya birdakka arkadaşlar, bu kota aşım ücreti ne ola ki? nerden çıktı bu??
  • cumhur45 kullanıcısına yanıt
    BU GÜNE KADAR ABONENİN CEBİNİ DÜŞÜNDÜK, BUNDAN SONRA ABONE BİZİM CEBİMİZİ DÜŞÜNSÜN DEMİŞLER...
  • yazık,yazık hakikaten içler acısı.inancım kalmadı bu kuruma.nerden nereye geldi.

• streamin S kullanıcısına yanıt
    Ben de 1 Mayıs öncesinde uzatmak istedim ama aynı cevabı verdiler.
  • tutankenshta kullanıcısına yanıt
    Verdikleri cihaza bakmam lazım evde değilim ama küçük bir kutu yan tarafında kart takılı ucu görünüyor. English club yok maalesef zaten kaldırdıklarına göre bende olması garip olurdu.
    DVB-C destekli mi bilmiyorum fakat tv yeni samsung ks8000
  • Hümiyettin kullanıcısına yanıt
    Yok hayır ilk defa abone oldum halihazırda ttnet kullanıcısıyım 8 mayıs itibariyle onu kapattıracağım.
  • 
Sayfa: önceki 14291430143114321433
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.