Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (1387. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.162
Cevap
275
Favori
3.120.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13851386138713881389
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ankara için teknik sıkıntı var dediler. Düzelene kadar sdyi vermişler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aesenel kullanıcısına yanıt
    Teknik sıkıntı btütün illerde var herhalde. Konya'da da aynı.
  • Rock müzik kanalı eklemek gibi bir düşünceleri var mı?
  • Anadolu yakasinda da eklenmiş darısı uyduda ucretsiz olan teve2 hd, nr1 turk hd, tv8,5'un başına

• Yayın sıkıntısız şuan İstanbul Anadolu hd yayın güzel ve net hepinize teşekkürler ,özellikle önceden duyuran (aesenel) e.

• Tekirdağ'da fox hd sorunsuz,

tv 8.5 ve teve2 hd bekliyorum artık,

show ve atv hd'leri de 23-24e alınsın bari.
  • Hümiyettin kullanıcısına yanıt
    Ve bir çok kişinin istediği MTV.
  • Fox HD yi bekleyen abonelere hayırlı olsun. Sıkıntılı illerdede yarına düzelecektir sorun. Emeği geçenlere teşekkürler. Ulusal kanallar içinde en zorlu kanalda platforma katıldığına göre, sıra hangi kanalda? Sıradaki kanalın ekibi çok uğraştıracağını düşünmüyorum.

• esmerbuyucu kullanıcısına yanıt
    Hep pop ve rap kanalı var. Müzik konusunda çeşitlilik yok.
  • Sırada Tv8,5 var. En az 1 sene eklenmesini bekliycez. Sonraki sene Teve2 HD. Tahminen istediğimiz bütün kanallar eklendiğinde son nefesimizi veriyor olacağız :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gderebasi -- 16 Şubat 2017; 22:57:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aesenel

Ankara için teknik sıkıntı var dediler. Düzelene kadar sdyi vermişler.

Teşekkürler Ankara'da SD yayın var. Yarın mesai ile birlikte sıkıntıyı düzelteceklerini düşünüyorum. Umarım uzun sürmez bir an önce çözülür. Gelecek kanalları haber verdiğiniz için de teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: panasonicman

Fox HD yi bekleyen abonelere hayırlı olsun. Sıkıntılı illerdede yarına düzelecektir sorun. Emeği geçenlere teşekkürler. Ulusal kanallar içinde en zorlu kanalda platforma katıldığına göre, sıra hangi kanalda? Sıradaki kanalın ekibi çok uğraştıracağını düşünmüyorum.

NR1 kanalları listeden silinmedi. Görüşme olursa NR1 Türk HD'nin sıradaki kanal olacağını tahmin ediyorum. TeVe2 HD'nin eklenmesinin de zor olmadığını düşünüyorum. Benim açımdan BBC Earth HD ile Eurosport 2 HD eklenirse eksik kanal kalmayacak.
  • Teve2 sözleşmeyi göndermedi. Bildiğim kadarıyla müzik kanalı çalışması yok şimdilik. Tv8,5 ilk gün geliyordu lisansı çıkmadı rtükten. Türksattaki arkadaşlar da bekliyor kanalı lisans işini çözer çözmez gelecekler.

• + bbcearth ve eurosport2 inanılmaz maliyetli çok zor şu an eklenmesi.

• quote:

Teve2 sözleşmeyi göndermedi. Bildiğim kadarıyla müzik kanalı çalışması yok şimdilik. Tv8,5 ilk gün geliyordu lisansı çıkmadı rtükten. Türksattaki arkadaşlar da bekliyor kanalı lisans işini çözer çözmez gelecekler.

Teşekkürler. Teve 2'yi Turksat'ın ilgililenen arkadaş ne oldu diye arasa sözleşmeyi imzalayacaklarını tahmin ediyorum. Doğan Grubu'nun kendisi de Teve2'ye önem vermiyor.
  • quote:

+ bbcearth ve eurosport2 inanılmaz maliyetli çok zor şu an eklenmesi.

BBC Earth HD'nin maliyetli olduğunu bilmiyordum. Güzel bir kanal Trace Sports gibi çok az kişinin izlediği kanallar yerine eklenebilse güzel olur. Eurosport 2 HD Bundesliga bitince fiyatı ucuzlayacağı için o zaman eklenebilir Neden eklenmediğini öğrendiğimiz iyi oldu teşekkürler.
  • aesenel kullanıcısına yanıt
    Yeni interaktif kutularla ilgili bir çalışma var mı ve Web TV konusunda bir güncelleme olacak mı, Chrome üzerinden erişilemiyor ve oradan izlenen yayınlar kotadan düşmese harika olur. Bu durumu iletebilirseniz sevinirim.
  • Conax modül ile izliyorum. Fox HD'nin yanın kalitesini beğenmedim hem LG hem Samsung televizyonda denedim İstanbul için yayın kalitesi düşük geldi. Acıbadem dağıtım merkezinden yayın alıyorum.

Uydudaki Fox HD'ye göre kalitesi çok düşük geldi. ATV HD, Kanal D HD, Star HD sıkıntısız uydudaki kadar kaliteliler ama Fox HD en az %25 geride. Aynı TV'lerde dahili ve harici uydu alıcıları ile Türksat'dakine de bakıyorum uydudaki çok daha kaliteli. ATV HD, Kanal D HD, Star HD, TRT 1 HD ve Show HD için böyle bir sorun yok uydudaki ile aynı kalitede.
  • serdar_ayberk S kullanıcısına yanıt
    TURKCELL TV+ eurosport2 hd olarak var nasıl koymuşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutankenshta

TURKCELL TV+ eurosport2 hd olarak var nasıl koymuşlar?

Kanalların maliyeti konusunda bilgi sahibi değilim. Aesenal cevap verirse sizi daha iyi bilgilendirir. Trace Sports gibi çok az kişinin takip ettiği kanallar da maliyetliyse onun yerine Eurosport 2 HD'nin getirilmesi daha mantıklı gözüküyor. Çoğu ülkede yayını sonlandırılan BBC Entertainment yerine de BBC Earth HD getirilmesi düşünülebilir.
  • 
Sayfa: önceki 13851386138713881389
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.