Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (1386. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.159
Cevap
275
Favori
3.120.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13841385138613871388
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, technisat modül şu an piyasada olmadığı için ttnet ile biten sözleşmemi feshedip teledünyaya geçemiyorum. Eğer teledünyanın verdiği neta8800 alıcı iyi ise modül işine hiç girmeyeyim diyorum. firma 20 gün sonra ellerinde olacağını söylüyor. açıkçası o kadar beklemek istemiyorum. sizce ne yapmalıyım?
  • marem1 M kullanıcısına yanıt
    Garantili olduktan sonra başka marka modül de alabilirsiniz. Ben alıştığım için STB kullanmayı hiç düşünmüyorum. Kanalları kendi isteğime göre sıralayıp gerekmeyenleri silebilmek bile harika bence.

Bu arada baktım da modül fiyatları bir hayli yükselmiş. Fiyat da belirleyici olabilir bu durumda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aktepe

Garantili olduktan sonra başka marka modül de alabilirsiniz. Ben alıştığım için STB kullanmayı hiç düşünmüyorum. Kanalları kendi isteğime göre sıralayıp gerekmeyenleri silebilmek bile harika bence.

Bu arada baktım da modül fiyatları bir hayli yükselmiş. Fiyat da belirleyici olabilir bu durumda.

uydumarkette 210 tl. aradım ama adamlar siparişi bekliyorlar. açıkçası başka yerlere de güvenemedim. ttnet ile taahhütüm biteli on gün oldu. tahhütsüz kullanmaya devam ettiğim sürece 86 tl fatura ödeyeceğim artı 30 tl telefon. nereden baksan modülün yarı fiyatı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: claudecan

Bu hafta yalan oldu gibi.(Fox hd)

Bugün tamamdır.

Fox SD 122'ye gidiyor. 29 Fox HD
    Ben yıllar önce Hepsidijital firmasından almıştım. Şimdi internetten baktım var görünüyor sitelerinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aktepe

Ben yıllar önce Hepsidijital firmasından almıştım. Şimdi internetten baktım var görünüyor sitelerinde.

O site hakkında bazı yerlerde ürün stokta görünmesine rağmen ellerinde olmadığını söylüyor. günlerce ürün gelmesini bekleyenler var. güvenemedim açıkçası. kaldı ki uydumarketin sitesinde bile stokta var görünüyor ama telefonda sipariş bekliyoruz diyor. ikisinden de henüz alışveriş deneyimi yaşamadığım için bir şey diyemem. ama olumsuz yorumlar ister istemez etkiliyor.
  • aesenel kullanıcısına yanıt
    Sağolun bilgi için ve bizleri bilgilendirdiğiniz için
    Elbette siteye referans olamam. Ben yıllar önce bir kere alışveriş yapmıştım.

Şu modülleri Türksat satsa da aboneler aramaktan kurtulsa iyi olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aesenel

quote:

Orijinalden alıntı: claudecan

Bu hafta yalan oldu gibi.(Fox hd)

Bugün tamamdır.

Fox SD 122'ye gidiyor. 29 Fox HD

Teşekkürler

Frekans bilgilerini de belli olunca iletir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fox hd eklendi 442 mhz'ye

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 29. Fox Tv HD eklendi.

Frekans: 442.0 MHz/6900/256

• Fox hd suanda eklendi sinyal var yayin yok

• sonunda fox hd de geldi!

ama yayın yok henüz
  • aesenel kullanıcısına yanıt
    Frekans bilgisi varmıdır?
  • Yayın yok bugün yayın gelir mi?

• 29 dan 122ye almislar

Fatih portakal aciklama yapti. Kanalin yerini degistirmisler.

Yarim saat sonra 29 ncu kanala geri getirmisler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SUAVI -- 16 Şubat 2017; 19:29:24 >
  • Sitede kanal listesinde 29. kanal Fox HD görünmüyor. 29 ve 122 kanallarda yayın var.
  • 29. kanal ismi Fox HD ama SD yayın veriliyor. Bu arada 29 ve 122. kanalların frekansları farklı.
  • olc007 O kullanıcısına yanıt
    Ayar çekerler sanırım. Yayın bu haliyle kötü özellikle hareketli görüntülerde.
  • gderebasi kullanıcısına yanıt
    Sabaha kadar düzeltirler heralde. Haberlerde Fatih Portakal'a kanal 122 ye kaydırılıyor diye mesajlar gelince 29 a SD görüntü verildi.
  • 
Sayfa: önceki 13841385138613871388
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.