Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (1384. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46.154
Cevap
275
Favori
3.119.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13821383138413851386
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gelecek ay yeni kutuyu alırsınız. Komşunun olmasa Pozitek de işinizi görürdü. Yine de üst paket devam etmekte iyi etmişin :) Belli olmaz BBC Earth HD falan eklenirse üst pakete eklenir. Temel Pakete gelmez. Discovery'ler yerelleştikten daha eski bölümleri yayınlamaya başladı.
  • aesenel kullanıcısına yanıt
    NR1 grubu ile görüşme oldu mu? SD kanalları yayıdan kalktı. Zannederim görüşme olmadığında silinemedi. NR1 Türk HD eklenmedi. NR1 Türk FM'in de yayını yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdar_ayberk

NR1 grubu ile görüşme oldu mu? SD kanalları yayıdan kalktı. Zannederim görüşme olmadığında silinemedi. NR1 Türk HD eklenmedi. NR1 Türk FM'in de yayını yok.

Bu konuda bir bilgim yok malesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: esmerbuyucu

Normal kanal geçişlerindeki altta gözüken 2 satır EPG bilgisinden kastediyordum aslında. EPG ekranında "ok" yapmayı deneyeyim belki bu şekilde onlarda güncellenecektir. Teşekkürler bilgilendirme için eksik olmayın.

Evet o benim de dikkatimi cekti. Kanal ustundeyken epg tusuna degil de info tusuna basip program bilgisine bakmak istenildiginde gun boyu bilgi degismiyor. Epg ye basinca guncel gozukuyor ama kanal gecislerindeki iki satir kapatip acana kadar degismiyor.

Ben alismisim ona bilgiye bakmak icin info tusu yerine kanali degistirip tekrar aciyorum. O yarim saniyede bakiyorum ne varmis

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Teşekkürler yine de. Fox HD bugün mü eklenecek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdar_ayberk

Teşekkürler yine de. Fox HD bugün mü eklenecek?

Evraklar gelmedi Genel Müdürlükten. Bende bekliyorum sizin gibi :)
  • Biz o kadar bekledik şimdide siz bizi bekleyin demesin Türksat, kanal yönetimine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar ,aesenel sizce bugün evraklar yetirşimi.

Teşekkürler umarım bugün gelir de ekleyebilirsiniz:)
  • Valla olur mu olur :)

Bu kadar sürmüyor normalde. Ona güvenerek Pazartesi/Salı demiştim. Tutturamadım sanırım bu sefer.
  • Sanırsam yarına kaldı

• valla ben emekliliğimi bile sizin FOX HD yi beklediğiniz kadar beklememiştim.:)
  • Bu foxta ne var arkadaşlar bu kadar bekliyorsunuz :). Haberleri yüzünden mi sadece yoksa ayrı güzel programlarda mı var acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: furkan1zek

Bu foxta ne var arkadaşlar bu kadar bekliyorsunuz :). Haberleri yüzünden mi sadece yoksa ayrı güzel programlarda mı var acaba?

Gözleri iyi görüyor SD kanallardan rahatsız oluyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aesenel

quote:

Orijinalden alıntı: Savisvasa

Sayın Arkadaşım,

Türksat Kablo Web sayfasında en üst sağ kısımda ''Satış Noktaları'' kısmına tıklayıp ''İl Müdürlüklerimiz'' i tıklayınca Kablo Tv İl Müdürlüklerinin adres ve telefonlarını görmek mümkün. Ancak, telefon numaraları İl Müdürlüklerine ait değil, Türksat Kablo'nun 444 0 126 ve 126 lı numaraları olarak yazılmış.

Müdürlüklerin kendi numaraları yazılsa daha iyi olur düşüncesindeyim.Neden böyle bir uygulama yapılmış bilemiyorum...

İlgili yerlere iletirseniz seviniriz.

Merhabalar,

Daha önce öyleydi fakat il müdürlükleri çağrı yoğunluğunu kaldırmıyor malesef.

Anladım,bilgilendirme için teşekkür ediyorum. Ben Yalova'da ikamet ediyorum ve il müdürlüğünün telefonunu biliyorum bir sıkıntı olduğunda da arıyorum ilgileniyorlar sağolsunlar. Ama, diğer şehirlerdeki aboneler de bilmeli diye düşünmüştüm sadece.
  • arkadaşlar...uydu üzerinden yayın yapan gürcistan televizyonlarının kablo tv lisansları varmı yakında şebekeye eklenirmi?...bilgilerinizle aydınlatınız...
  • serdar_ayberk S kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam vallahi discovery grubu için tutuyordum da tekrarları geçtim eskileri veriyor bir de. Hele şu altın aramak için doğanın içine eden belgesel serisinden gına geldi. Türk dizileri nasıl uzayınca sıkıyor bunlar da aynen öyle. Çeşitlilik kalmadı artık. Mytbusters'ın tekrarı falan izleniyor yine eğlenceli olduğundan ama diğer programların tekrarları hiç çekilmiyor gerçekten. Şimdi kuponculara sardım discovery showcasedeki. Bizde de öyle kupon sistemi olsa DH sıcak fırsatlar bölümünü çok merak ediyorum ne halde olurdu acaba

FOX HD yalan olmaz inşallah :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazılımcı Online -- 14 Şubat 2017; 21:31:40 >
  • Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt
    Hep aynı bölümler. Tekrarı da bir kere daha izlenebiliyor da daha fazla izlenemiyor.Kuponcuları ben de izliyorum. Türkiye'de olsa daha çok biriktiren DH sıcak fırsatçılardan çıkardı

Fox HD yalan olmayacak gibi gözüküyor da uzatabilirler :)
  • cumhur45 kullanıcısına yanıt
    hayırlı akşamlar.cumhur45 , birşey sormak istiyordum.bu konuların tam cahili olduğum için, bu piccolo 3in1 de teledünya kartı direk takılabiliryormu yoksa conax kart alıp onun içine mi takılıyor?
    birde kanal listesini düzenliyebiliyormuyuz uydudaki gibi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hcebi11 -- 14 Şubat 2017; 23:15:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hcebi11

hayırlı akşamlar.cumhur45 , birşey sormak istiyordum.bu konuların tam cahili olduğum için, bu piccolo 3in1 de teledünya kartı direk takılabiliryormu yoksa conax kart alıp onun içine mi takılıyor?
    birde kanal listesini düzenliyebiliyormuyuz uydudaki gibi?

Makinanın kapağını açınca, sağ tarafta altta modül yuvası,üstünde de kart yuvası var hocam.Teledünya çıplak kartı üstteki kart yuvasına takıyorsunuz, modül varsa dsmartın falan yada başka platformun onuda alttaki modül yuvasına takıyorsunuz.Yani teledünya kartı için ekstra bir modüle gerek yok.Kanallar taratınca, çıkan listeyi istediğiniz gibi sıralayabiliyorsunuz,yani uydu ve kablo tv kanallarını karışıkda sıralayabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 13821383138413851386
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.