Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (1359. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.154
Cevap
275
Favori
3.119.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13571358135913601361
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Turksat'ın sitesindeki kampanyalara bakıp size uygun olanına taahhüt verebilirsiniz. Turksat'ta kişiye özel fiyat pazarlık gibi durumlar yok.
  • claudecan kullanıcısına yanıt
    sağ alttaki logolar dediğiniz gibi göze batıyor fakat sinema filmleri genelde 21:9 oranlı çekildiği için alt üst kısımda band olması normal bir durum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sakalak kullanıcısına yanıt
    Öyle ama mesela bluray 1080 yayınlanabilir yinede,

Mesela dün Açlık Oyunları vardı,aynı film tv8 de tam ekran hd olarak yayınlanmıştı ve daha niceleri beğenen olabilir ama ben sinema siyah barı sevmiyorum.
  • 161. NR1 ve 162. NR1 TÜRK kanallarının uydu yayını sonlandı. Ama kanallar kablo tv listesinde hala duruyor. Kanalları listeden çıkarmak için neyi bekliyorlar acaba?
  • Film Box Arthouse kanalına Türkçe altyazı eklenmiştir. Bilginize..

• Virtual Reality kullanıcısına yanıt
    kanal geçiş hızı tv ile alakalı... tuner ve işlemci hızlıysa bekleme o kadar az oluyor...
  • serdar_ayberk S kullanıcısına yanıt
    HOCAM ben kablotvbilgi@turksat.com.tr üzerinden kanal talebi oluşturdum istersen sen de mail atabilirsin veya 444 0 126 çağrı merkezini arayarak kanal talebinde bulunabilirsin değerlendirmeye alıyorlar.
  • panasonicman kullanıcısına yanıt
    Bizde sadece 162. NR1 TÜRK kanal listede duruyor.
  • cilingir222 C kullanıcısına yanıt
    Ben 6 ay kadar önce talepte bulunmuştum. Yeniden bulunayım.
  • gderebasi kullanıcısına yanıt
    hocam benim yayınım çalışıyor sende arıza olabilir istersen çağrı merkezi üzerinden arıza kaydı bırakabilirsin
  • xxzero kullanıcısına yanıt
    Modemi netmaster a baglayip hotspot noktasi olarak tanimlayin, ben eski zyxel i baglamistim
  • gderebasi kullanıcısına yanıt
    NR1 Türk kanalını silmemelerinin sebebi, HD yanını vereceklerdir. Büyük olasılıkla imza atmaları bekleniyordur.
  • merhabalar, fox hd ,8,5 ,teve2 hd kanalların son akibeti ne oldu arkadaşlar?

Kanal listedeki ,müzik kanaları yayınları ,sonlandıgı halde duruyor!
  • quote:

Orijinalden alıntı: robotica

Modemi netmaster a baglayip hotspot noktasi olarak tanimlayin, ben eski zyxel i baglamistim

Peki dediğiniz bağlantıyı yaparsam,hız ve çekim gücü artar mı?
  • xxzero kullanıcısına yanıt
    Netmasterlarda wifi baglanti kopmasi sikayetleri vardi, ona kesin cozum oluyor.
  • 5.gun Filmbox Turkey Izmir hala izlenemiyor. Bu arada 360Tunebox kanalinin Hd takdim edilip Hd olmamasina ne diyorsunuz?Ozellikle Panasonicman bu konuda sizin dusuncelerinizi merak ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sir June8 -- 6 Ocak 2017; 20:38:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: panasonicman

Film Box Arthouse kanalına Türkçe altyazı eklenmiştir. Bilginize..

Bende Türkçe alt yazı çıkmıyor yer İstanbul.
  • Sir June8 S kullanıcısına yanıt
    Resmi kaynaktan gelen bir açıklama olmadı aslında. Türksat çalışanı 'aesenel' hocam kendi duyumlarıyla bizi bilgilendirmeye çalıştı. "Son dakika bir değişiklik olmazsa" diye paylaştı duyduğu bilgileri hep. Belki son dakika bir değişiklik olmuş olabilir. İlerleyen zamanda kanal HD ye dönüşebilir belki.

Zaten bu saatten sonra kablo tv ye SD kanal eklemek çok akıl kârı bir iş değil. Mümkün mertebede HD kanallara yoğunlaşmak lazım.

360 Tune Box ve Film Box Arthouse mpeg4 formatında yayın yapıyor.

Türksat Kablo reklam konusunda sıfır. Şebeke üzerinden ne bir mesaj ne bir bilgilendirme hiçbirşey yok. O kadar kanal geldi, belki çoğu abone kanallardan bi haber.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi panasonicman -- 6 Ocak 2017; 21:42:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: panasonicman

Resmi kaynaktan gelen bir açıklama olmadı aslında. Türksat çalışanı 'aesenel' hocam kendi duyumlarıyla bizi bilgilendirmeye çalıştı. "Son dakika bir değişiklik olmazsa" diye paylaştı duyduğu bilgileri hep. Belki son dakika bir değişiklik olmuş olabilir. İlerleyen zamanda kanal HD ye dönüşebilir belki.

Zaten bu saatten sonra kablo tv ye HD kanal eklemek çok akıl kârı bir iş değil. Mümkün mertebede HD kanallara yoğunlaşmak lazım.

360 Tune Box ve Film Box Arthouse mpeg4 formatında yayın yapıyor.

Türksat Kablo reklam konusunda sıfır. Şebeke üzerinden ne bir mesaj ne bir bilgilendirme hiçbirşey yok. O kadar kanal geldi, belki çoğu abone kanallardan bi haber.

akit tv eklendiği zaman tv'ye mesaj olarak gelmişti.
  • HD gelecegi tahmin edilip denip SD gelmesini anlarim da...Site de de kanalin logosunu HD koydular.Belki planlarinda gecis vardir.Bakalim...Arthouse Sd dendi mesela...
  • 
Sayfa: önceki 13571358135913601361
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.